Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Deda jednostavno ne priznaje autoritete...preuzme ga Karmajkl i primi sporu trojku preko bloka koji kasni...Jošilo ga u dva kontakta u igri ledjima pomeri po pola metra i ugura pod obruč ali izgubi loptu u završnici...Klemons ga probije kao i svakog večeras ali Deda je tu na postu sa pismenim blokom i udvajanjem i ovaj u panici baca pas Woldenu. Ok...neće igrati ni u Armaniju ili Bajernu ali za ovaj level je Dr.Stratos kada ustreba. A to traje... Boriša nam zapalio...imamo Dedu, Kure povredjen neka Deda će, Simke u hali-gali modu...Ritu iscurele baterije...Hall ne zna de je levo, Wolden skapao...ajde ti Dejane. I onda ga nakon toga na TO uhvati kamera krupno kako davi onu žvaku...ravna Bačka. Vidim povremeno se neko seti da opljune njegovu varijabilu efikasnosti u sezoni. Ali na ovu naduvenu bešiku od Salove selekcije...Dedu nit plaćamo suvim zlatom...nit je ikad glumio neko ludilo. Da nam je živ i zdrav baš ovakav. Ne treba nam bolji hauzmajstor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 20
  • Love 3
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

Quote

Posle utakmice, lider crveno-belih Džordan Lojd oglasio se na Tviteru i najavio finale protiv Budućnosti brojem "3", a tamo su ga neki navijači dočekali kritikama.

"Misliš da ćeš se 'pojaviti' u nekoj važnoj utakmici ove sezone, jer nestaneš kada je više nego važno", napisao mu je jedan navijač na Tviteru.

"Mislio sam da je svaka utakmica važna? Dobar pokušaj!", ostao je nasmejan Lojd, a onda je dobio još jednu kritiku i poruku da "nestaje" kada je važno.

"Nisam siguran na šta ciljaš, ali ne igram za tvoje ili bilo čije odobrenje. Dajem sve od sebe da bismo pobedili, to je sve što je važno. Tužno je što vodimo ovu diskusiju posle pobede. Individualni učinci nisu bitni dok pobeđujemo, zapamti to", napisao je Lojd.

Lojd je u pobedi protiv Igokee dao 15 poena, a šut ga nije služio (gađao 2/7 iz igre i za dva i za tri poena).

Naravno, bilo je i onih koji su ga podržavali, a on je zaključio diskusiju rečima:

"Ljudi misle da ništa nisi uradio ako ne daš 20 i više poena. To je komedija"

E moj sinko, još ti ne znaš ti gde si došao ... :classic_laugh:

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, mmajstor said:

 

Kad ti ovako nesto gost kaze - kako da se radujes pobedi?? Sramota stvarno, i to nevidjena. Ko su ti ljudi? 


Jbga još jedna cena tereta imati Covica za predsednika, mislim jesu ti likovi dripci i sabani ali Coviceva ‘zasluga’ 1/1

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Laki21 said:

Malo smo pritegli odbranu, od napadačke igre ni i.

 

Povreda Voldena u najgore moguće doba, od njegove sposobnosti da se potpuno uključi u igru zavisi previše toga.

 

Lojd da se udara u dupe ako mu ponudimo veći ugovor, mi smo mu taman vrhunac karijere.

 

Spremi gajbu piva za osvajanje ABA lige. I nemoj da me vredjas sa Lavom. 

  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Cini mi se da je kapiten, posle tehnicke i kratke rasprave sa Radonjicem istog oterao na jedno mesto......., sad skroz izgoreh da li ce i njega JOBovati ili ipak postoje dvostruki standardi 🙂

Sto se tice utakmice Dobric i Davidovac se ponovo pojavljuju na kraju sezone. Jako je bitno da imamo igrace koji plode sa tih pozicija, a njihov nedostatak se video u toku godine.

Treba i dalje koristiti Radanova, makar u ulozi da podigne agresivnost, napravi koji faul, jednostavno dodati ,,jos jedno telo" u rotaciju.

A sada kome opanci, a kome .....

Link to comment
Share on other sites

Pobedili smo 20 razlike super,ali ova igra je djoka i protiv Budućnosti nećemo doći ovako ni do 2 pobede dok su 3 svetlosnim godinama daleko.

Imali smo Klemonsa fore celo drugo poluvreme koji je njihov glavni igrac. U drugom ga je menjao Pot za čije se (ne)kvalitete pisalo i dok je igrao u FMP-u tako da nam Igokea bukvalno nije mogla nista.

 

Budućnost će crne rupe koje imamo i koje smo imali protiv Igokee žestoko kazniti i teško ćemo stizati bilo koju veću prednost.

 

 

3 minutes ago, Tamburinjo said:

 

Spremi gajbu piva za osvajanje ABA lige. I nemoj da me vredjas sa Lavom. 

 

Ako osvojimo castim te ja gajbom zaječarskog.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites


Jbga još jedna cena tereta imati Covica za predsednika, mislim jesu ti likovi dripci i sabani ali Coviceva ‘zasluga’ 1/1
Setite se kako je tek bratija kitila Lorenza...samo tom fakiru je puls retko tuko preko 45bpm dok je Lojd ložana i drma ga ovo sigurno. Baš mu lako nie i greota da nam se takav croud pleaser temperament zalomio u Salo&Corona sezoni bez publike. Uzgred pozdrav za Sašu strošenu legendu...od ekipe koja liže rane.

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Cini mi se da je kapiten, posle tehnicke i kratke rasprave sa Radonjicem istog oterao na jedno mesto......., sad skroz izgoreh da li ce i njega JOBovati ili ipak postoje dvostruki standardi 🙂

Sto se tice utakmice Dobric i 

 

Poraslo dete, osamostalilo se... ali se i probahatilo. 

Link to comment
Share on other sites

Jel realno da smo mi ovog Kuzmica uspeli da prodamo Realu?

Ili su ga zamenili pa nam poslali nekog falš kineskog Kuzmu ili on od saobracajke ima amneziju,pa je zaboravio da trci,skace,gradi se,zida,šutira...

Nije mi dobro kad gledam sta je ostalo od tog igraca.

Stvarno nema smisla da mucimo i mi njega i on nas posle ovakve sezone.

Link to comment
Share on other sites

Odlicna priprema utakmice, i par korekcija koje su prebacile momentum na nasu stranu u odnosu na 2. utakmicu:

 

- Prva i najvaznija, Lazic je preuzeo Atica, i tu smo im ugasili glavni motor ekipe u 1. poluvremenu. Kao sto je @TJ64 najavljivao, morali smo da nadjemo petorku koja ce zaustaviti njihova visoka krila. Licno nisam ocekivao Lloyd-a da ce preuzeti Josila i posibati se za njim, nisam znao da ima tu zicu i kapacitet. Vidi sa da je to radjeno na pripremi utakmice, usao je kao pit-bull, pun energije od prve sekunde, napadali su ga na niskom postu, sa dosta blokova od lopte, ali je junacki iznio svoju ulogu. Ko ga kritikuje poslije ove partije, jos nije naucio kako da gleda kosarku pravilno.

 

- Druga stvar, stabilizacija prve petorke i promjena Davidovac OUT, Simonovic IN. Rezultiralo je agresivnijom odbranom, kontrolom skoka i poboljsanom pnr odbranom. Sto se tice napada, zbog velikog respekta prema sutu,  konstantno je imao svog igraca blizu sebe, i sputavao ispomoc sa weak side. To je otvorilo dosta prostora u reketu, uz dobro korigovanje entry pasova u reket, sa <45 stepeni, i dobar seal od strane Nnoka, postigli smo neke veoma lagane poene iz reketa. - Ne znam da li je fluke, ali ova promjena je indirektno uticala i na svjezinu Davidovca. Usao je sa puno energije, bio je na svakom dijelu terena. Ona sekvenca trojka, ukradena, ukradena, trojka je nesto najbolje od jednog igraca u ovom plej ofu. Svaka cast.

 

- Strpljenje u napadu, igranje punog pozicionog napada, bez ishitrenih suteva. Koliko god izgledalo sa strane da Walden ne zna sta ce sa loptom, da gusi napad, treba gledati i sta se desava sa ostatkom tima. Akcija na forumu poznata kao krug za Tripka, je nesto najslicnije sto mi radimo za Lloyd-a. Dio Flex napada, gdje suter (Lloyd) pravi lazni izlaz, a igrac koji je postavljao blok se otvara za hand-off. Skrece se paznja sa primarne opcije, i onda dobija dupli blok za lakse primanje lopte, i bolje pozicioniranje za nastavak napada. U dosta slucajeva dodje do lose komunikacije u odbrani, i poslije ovih kretanja smo pravili dosta stete. Par ulaza, par laganih poena za centre itd. Uglavnom od 48 poena u prvom poluvremenu, 48 je bilo iz pozicionog napada! To vam je ljudi trenerski zig, kad budete nesto htjeli da napisete protiv Radonje, sjetite ili pogledajte opet ovo poluvrijeme.

 

 

3/4 je bila veoma losa. Bili smo optereceni faulovima, i to nam je ubilo momentum. Odradili smo par primoranih izmjena, malo opustenije usli u drugo poluvrijeme, i Igokea se rezultatski vratila u igru, prisli su na samo -4, ali za nesto vise nisu imali snage. Svaka cast njima na sezoni i pruzenom otporu u ovom polufinalnom susretu. Odlican primjer kako dobra selekcija, sa jasnom strategijom i vodjenjem moze da da rezultata. Bravo i njima.

 

Radonja magija! Imao je punu kontrolu utakmice od pocetka do kraja, sve je imao u svojim rukama, odlicno pripremljena, odlicno vodjena. Majstor svog zanata!

 

 

Edit. Stvarno nam nije trebalo ono majmunisanje sa vakcinisanima. Bilo je lijepo cuti navijanje na momente, vidi se da je energija puno znacila igracima, ali ono zaustavljanje momentuma u pogresne trenutke, i seljacenje - jbmga ja sta nam to treba? Kao kosarkaski lider u regionu, moramo davati primjer ponasanja na svim levelima, da budemo gospoda, nevazno ko je na drugoj strani.

 

Edited by Princeton
  • Like 22
  • Thanks 6
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Princeton said:

Radonja magija! Imao je punu kontrolu utakmice od pocetka do kraja, sve je imao u svojim rukama, odlicno pripremljena, odlicno vodjena. Majstor svog zanata!

 

?? Ne uzima TO na seriju od 0:9. Promasujemo napad za napadom, ali (na srecu) i oni. Sutirali su bacanja 45%. Promasili 11 bacanja in ubacili mislim samo 2 trojke. Ako Buducnost bude imala toliko prilika, nece da valja. 

 

Inace, informisanje na B92 - nema vesti na glavnoj strani o plasmanu CZ u finale, a na sportskoj je ipak Bajiceva zahvalnica navijacima bila znacajnija od izvestaja sa utakmice:

image.png.925a64fc7613b4d1447dbbbe8bf17a27.png

Edited by Inbox
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Inbox said:

?? Ne uzima TO na seriju od 0:9. Promasujemo napad za napadom, ali (na srecu) i oni. Sutirali su bacanja 45%. Promasili 11 bacanja in ubacili mislim samo 2 trojke. Ako Buducnost bude imala toliko prilika, nece da valja. 

 

Ne sjecam se tacno, u kom dijelu utakmice je bila 9:0 serija? Po sjecanju, cini mi se da je u drugoj cetvrtini odma pokusao da sasjece seriju, cim su igraci napravili par propusta. U trecoj cetvrtini je sasjekao seriju poslije 6:0. Vec sam spomenuo razlog slabije trece cetvrtine, pa da se ne ponavljam. Sto se tice njihove slabije partije, ima nesto i do nase odbrane/pripreme, a i do njihove krace rotacije. Ispraznili su se i fizicki i psihicki u stizanju rezultatskog zaostatka.

 

O Buducnosti malo kasnije, da malo uzivam u ovom trenutku 🙂

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Princeton said:

 

Ne sjecam se tacno, u kom dijelu utakmice je bila 9:0 serija? Po sjecanju, cini mi se da je u drugoj cetvrtini odma pokusao da sasjece seriju, cim su igraci napravili par propusta. U trecoj cetvrtini je sasjekao seriju poslije 6:0. Vec sam spomenuo razlog slabije trece cetvrtine, pa da se ne ponavljam. Sto se tice njihove slabije partije, ima nesto i do nase odbrane/pripreme, a i do njihove krace rotacije. Ispraznili su se i fizicki i psihicki u stizanju rezultatskog zaostatka.

 

O Buducnosti malo kasnije, da malo uzivam u ovom trenutku 🙂

 

Poluvreme 48:35

3/4:

image.png.52773a5478c217fd5ccf8df00ea8a9d7.png

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Princeton said:

Druga stvar, stabilizacija prve petorke i promjena Davidovac OUT, Simonovic IN. Rezultiralo je agresivnijom odbranom, kontrolom skoka i poboljsanom pnr odbranom.

Sve lepo napisano i složeno u odličan post osim boldovanog. Ako je ono bila poboljšana pik n' rol odbrana kakva li je tek sa Davidovcem. Totalno su se gubili Simonović i Volden tokom odbrane od pika. Čak su se sudarili 2 puta. Pa prve poene na utakmici su dali iz laganog zakucavanja kad je pukao pik na njima dvojici. Sreća pa je strana pomoći odradila odličan posao pa šteta nije bila veća.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Inbox said:

Poluvreme 48:35

3/4:

image.png.52773a5478c217fd5ccf8df00ea8a9d7.png

 

 

Evo sad sam pogledao na snimku, Clemmons je ubacio trojku (mislio sam da su bila 2 poena), Josilo ubacio 2 poena iz posta protiv Lloyda, i onda jos 2 poena iz posta protiv Walden-a. To je serija od 7:0 koju Dejo prekida sa TO poslije 2ipo minuta igre. Ne znam, ne vidim gresku, ne kontam ti zamjerku. Uostalom ako je to jedina zamjerka u vezi vodjenja utakmice, onda to upravo poentira ono sto sam rekao, da je Radonja vodio utakmicu maestralno.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Princeton said:

 

 

Evo sad sam pogledao na snimku, Clemmons je ubacio trojku (mislio sam da su bila 2 poena), Josilo ubacio 2 poena iz posta protiv Lloyda, i onda jos 2 poena iz posta protiv Walden-a. To je serija od 7:0 koju Dejo prekida sa TO poslije 2ipo minuta igre. Ne znam, ne vidim gresku, ne kontam ti zamjerku. Uostalom ako je to jedina zamjerka u vezi vodjenja utakmice, onda to upravo poentira ono sto sam rekao, da je Radonja vodio utakmicu maestralno.

Po meni je kasno trazio TO (moguce da je trazio na 0:7), nismo dali kos 3+ minuta na pocetku i cela trecina je bila jako losa (9:16, msm da je Dobric dao dve trojke), tako da mi to ne ide uz maestralno. Oscilacije u igri su OK, ali vodis sa 18 pa sidjes na 4. Imamo prazne hodove, a to je alarm za utakmice sa ozbiljnijim protivnicima. Naravno da je bitno da smo prosli. Imaju vremena da se malo odmore i treniraju do nedelje, da se spreme, pa cemo videti.  

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Decembarski said:

Goveda majstore,goveda.

Isto ko i Dodik.

Al tad se Bajic nije bunio...

 

 

Hvala, nisam mogao da se setim, a znao sam da ima konkretan slučaj provokacije vodečih ljudi Igokee. Jeste da ovo nije baš novo, ali ne verujem da su odnosi sad nešto bolji i da oni ne vole da podbodu čim dobiju priliku.

 

Ono, slična priča je i sa Igokeom, i Mornarom i Futurom. Svi su oni krenuli da čačkaju mečku, pa im onda đavo kriv kad se mečka probudi.

 

Bajićeve kritike nebih uzimao preozbiljno. Možda on još nikad nije bio ovako izvređan. Dok njegovi igrači jesu. U svakoj utakmici. Sa njegove strane. Jer im ne vadi matere i užu familiju iz usta.

 

Volio bi i ja da je liga gospodskija, da je sport jedina tema i da nema tih sranja okolo. Ali nerviraju me što trenutnu situaciju najviše kritikuju takvi koji su istoj i mnogo doprineli.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Knipex said:

Sve lepo napisano i složeno u odličan post osim boldovanog. Ako je ono bila poboljšana pik n' rol odbrana kakva li je tek sa Davidovcem. Totalno su se gubili Simonović i Volden tokom odbrane od pika. Čak su se sudarili 2 puta. Pa prve poene na utakmici su dali iz laganog zakucavanja kad je pukao pik na njima dvojici. Sreća pa je strana pomoći odradila odličan posao pa šteta nije bila veća.

 

U odnosu na Davidovca, brzi je, agilniji, ima brze lateralne kretnje, i sa njim u pnr odbrani mozemo da iskacemo, pravimo po 1-2 slides da bi usmjeravali igraca sa loptom. Na zalost Walden je rovit, i vjesto je izbjegavao kontakt kod pick-a, konstantno isao ispod bloka, i tu je dolazilo do miskomunikacije, ali generalno smo poboljsali tu nasu slabost (u odnosu na G2) koja je ciljana od Igokee. Strana pomoci svakako igra glavnu ulogu, i timski smo se dobro odbranili.

Link to comment
Share on other sites

Finale ce odlučiti duel Radonjić -Milojević, gde se ja uzdam u tradicionalno "majstorstvo" Miloja kad je gusto😀

Da je ostao Mijović, pre ove finalne serije bih se češao i gde me ne svrbi🙄

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, L&#x27; Imperatore said:

 

Hvala, nisam mogao da se setim, a znao sam da ima konkretan slučaj provokacije vodečih ljudi Igokee. Jeste da ovo nije baš novo, ali ne verujem da su odnosi sad nešto bolji i da oni ne vole da podbodu čim dobiju priliku.

 

Ono, slična priča je i sa Igokeom, i Mornarom i Futurom. Svi su oni krenuli da čačkaju mečku, pa im onda đavo kriv kad se mečka probudi.

 

Bajićeve kritike nebih uzimao preozbiljno. Možda on još nikad nije bio ovako izvređan. Dok njegovi igrači jesu. U svakoj utakmici. Sa njegove strane. Jer im ne vadi matere i užu familiju iz usta.

 

Volio bi i ja da je liga gospodskija, da je sport jedina tema i da nema tih sranja okolo. Ali nerviraju me što trenutnu situaciju najviše kritikuju takvi koji su istoj i mnogo doprineli.

Ko se mača lati od mača i strada.

Meni licno je Mornar i dalje maksimalno simpaticna ekipa i volim da ih gledam ,drugo taj Mihajlo Pavicevic je nam je doneo titulu prvaka u teskim momentima i cudnim momentima za klub( nasledio jenkija Ludviga),sad mu se zameraju neke gluposti ,on je covek pre svega profesionalni trener pa Baranin,lokalpatriota i normalno je da se bori za svoj i grad i klub i da se u njemu najbolje oseca.Bar je oduvek bio i bice jako zvezdasko i srpsko uporiste u Crnoj Gori i tu nikad problema nismo imali van terena .

Ovu ipak,rekao bi izolovanu svinjariju u Laktasima ipak ne bi pripisao klubu nego ovom brdsko planinskom govedu koje se eto osililo jer mu je bata predsednik Dodik a ujedno i grobar,a on i predsednik kluba,pa ni oni ne mogu da mi budu mrski jer je i tu mnogo nasih bivsih igraca napravilo odlicne karijere,pre svega Vuk i Dozet,i sem sto su nas namucili porazima ove sezone nema razloga da ih mrzim iako su komsijska druga polovina srca.

E vec Kk Buducnost je sasvim druga prica i sve sto se dole desavalo i desavace se je personifikacija 30 godisnje Milove vladavine i forsiranja antisrpstva ,tako se i godinama natalozilo raznoraznog sljama koje zivi od toga i zivi za to gazeci u blatu do kolena.

A kad je vec blato u pitanju ,nas predsednik je neko ko se komotno oseca u istom i zna odlicno da pliva pa otud i regrutovane mentol brigade na tribinama kao orudje u borbi u blatu.

Voleo bi da nije tako ali tako je.

Neka pobedi kosarka,

Neka pobedi Zvezda.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...