Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

20 minutes ago, MrTwister said:

Ne sjećam se nesto sto sam tad mlatio pa ako ti nije muka podsjeti me 🙂

Sto se Saše tiče, meni jedino smeta što je medju vama percepcija da je Saša nesto vas zajebo kad je kao igrač prešao u Budućnost iako je bio povrijedjen sezonu prije toga. Saša je i u Budućnosti bio povrijedjen pa nije da su se ovi sa njim nesto mnogo usrecili tom prilikom, posle se desilo ono sa Topićem, ostalo je istorija.
emoji2371.png

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 

Ne sećam se ni ja sad tačno, ali ukazivao si na njegov nezgodan karakter. Nešto u stilu niste se baš sa njim usrećili.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

EL:

5-11 Sale

2-7 Radonja

 

ABA obojica po 1 poraz.

 

Radonja uzeo Kup.

 

Cisto da budemo načisto. Obojica su imali svoje malere sa igracima.

 

Pritom i dalje mislim da je dobro sto je DR dosao, ali postoji neki privid da mi pod Saletom nismo nijednu dobili, a pod Radonjom kidamo.

 

 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ja i dalje ne mogu da verujem da je Čović progutao bućku i tako se upecao za trenersku i moralnu nulu kakva je Obradović, a nakon toga mu je trebalo još 3 meseca da shvati da posle ovog neće ostati kamen na kamenu.

 

Košarkaški Sale Janković, crvene lampice se pale na aerodromima kada sleti, verovatno i najveći kiks u Čovićevom mandatu.

Link to comment
Share on other sites

All is good, isn't it? Djoni iz gan*!  Sasa is cunt - (that he is!)

U medjuvremenu, slina u vidu nekog doktora, tipa, Nebojsa, se provlaci, kao jebani mesaja - pa nije... Daj mi kuburu, ima odmah da ga satrem, pa me u okovo slobodno posle!

 


PS. Ja cu biti, Miranda, kad, Bojana nece!

*gan kao otisao, a ne kao ganac, mala ispravka za balave rasiste,pardon fasiste -  a ima ih ovde.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, leki bg said:

EL:

5-11 Sale

2-7 Radonja

 

ABA obojica po 1 poraz.

 

Radonja uzeo Kup.

 

Cisto da budemo načisto. Obojica su imali svoje malere sa igracima.

 

Pritom i dalje mislim da je dobro sto je DR dosao, ali postoji neki privid da mi pod Saletom nismo nijednu dobili, a pod Radonjom kidamo.

 

 

Nije to isto nikako. Obradović je došao ljetos, selektovao je ekipu i odradio kompletne pripreme. Promašio je dosta sa pojačanjima, a vađenje fleka sa rekreativcem Colomom je veliki promašaj.

Edited by Betolingar Misdongard
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Wingwalker said:

Onaj osećaj kada otputuješ na dan utakmice a Lojd opet ne metne svojih trijes komada dok Kure u odbrani čuva Dedu jer Kuz prozukno i minut jebeni nemož dodglumi košarkaša...al možda može sin Boriša za četres sekundi.

 


Ti si, tamo neki, balavac, cuti!

PS. Cuti je slucajno...

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Nije to isto nikako. Obradović je došao ljetos, selektovao je ekipu i odradio kompletne pripreme. Promašio je dosta sa pojačanjima, a vađenje fleka sa rekreativcem Colomom je veliki promašaj.

Jeste,  otpao mu Nnoko, izduvali za Pengosa i onda se nesretno odlucio za Terija i Tejlora/Koloma kao zamene.

Naravno da ima i njegove krivice, samo pokusavam da budem realan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Betolingar Misdongard said:

Nije to isto nikako. Obradović je došao ljetos, selektovao je ekipu i odradio kompletne pripreme. Promašio je dosta sa pojačanjima, a vađenje fleka sa rekreativcem Colomom je veliki promašaj.

 

U najmanju ruku je Radonjic mogao da nastavi zapoceti niz od 5-11 a ne da ga obori za duplo. Ako uzmemo opravdanje da zadnje 2 utakmice nije mogao da racuna na sve igrace i ajde da to razumemo... ali moramo da zakljucimo da nam nije doneo rezultatski pomak u EL, jer je SO smenjen najvise zbog rezultata u EL. Pritom, seticemo se koliko od tih 11 poraza je bilo na jednu loptu gde u najmanje jednoj nas je pokrao sudija. 

 

Sto se tice poteza, a to su silbovanje Obrajanta i (nadam se) tribinovanju Koloma opravdavam oba poteza i mislim da je uradio dobru stvar.

 

Da li je trebao da to uradi ranije i da mozda dovede bar jednog novog igraca - mislim da da, i tu je napravljena greskica. Igra i dalje nije kao na pocetku sezone, ali se oseca neka kohezija koja se survala pred smenu bivseg trenera. 

 

Ostaje nam da vidimo kako cemo proci na poslednjem ispitu sto je ABA liga, mada se ona podrazumeva svake sezone dok se ceka taj iskorak u EL sto su omasili i on i Obradovic. Da je sezonu zapoceo Radonjic mislim da bi se desilo isto samo sa zamenjenim ulogama, jer je igrati u Zvezdi EL bez prisustva publike - pakao. Cak ni treneri u Partizanu i Buducnosti koji imaju isti problem, nisu preziveli polovinu sezone iako igraju losije takmicenje. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

 

 

 

... a vađenje fleka sa rekreativcem Colomom je veliki promašaj.

 Sa Kolomom je mogla da se izvadi fleka ali i za to treba neko znanje...prvo je trebalo po dolasku da smrša desetak kilograma da ga lakše odereš...onda napraviš flekicu i zakrpiš biciklo. I eto fajde. Druga opcija je da smo ga preparirali i postavili na rutu kojom šibaju protivničke kontre...izvuko bi nam bar 2-3 poseda po tekmi a lopte gubio ne bi. A mogli su brat-bratu kada se pojavio ovakav na aerodromu da ga odvedu negde na ručak i prave čoveku društvo do narednog leta za Španiju jer sigurno nije došao sa već potpisanim ugovorom. Garantovano su već u kolima zvali Sašu da jave kako je sve u redu ali da se Kolom izgleda nešto naduo od letenja...il je poj'o nešto sumnjivo u avionu. Koliko ih je Kolom šokirao svojom pojavom pokazuje i činjenica da ga klub, koji se tada već par nedelja bori bez pleja na dva fronta, prijavljuje tek 6-7 dana nakon dolaska u bgd.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, leki bg said:

Jeste,  otpao mu Nnoko, izduvali za Pengosa i onda se nesretno odlucio za Terija i Tejlora/Koloma kao zamene.

Naravno da ima i njegove krivice, samo pokusavam da budem realan.

 

Ok. Ali dali je realno prikazivati da nema puno razlike između njih dvojice, na osnovu skora u euroligi, s obzirom u koliko različitim situacijama su bili. 

 

Na jednoj strani Obradović sa krcatim rosterom igrača koje je sam doveo i sa kojima je prošao kroz pripreme. Na drugoj strani Radonja koji preuzima ekipu u razsulu, da bi ga kasnije zadesila još ova situacija sa koronom. Još je moje neko subjektivno mišljenje da je sad kad smo definitivno out mnogo teže izvuči maksimum iz igrača u EL, nego ranije kad smo još imali neke teoretse šanse. 

 

Da je Radonja bio tu od početka (pa i sa ovako nakaradno sklopljenom ekipom) još bi mi sad računali koliko bi nam pobjeda bilo dosta, i koji rezultati nam odgovaraju u Tel-Avivu, Milanu i St Petersburgu

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Wingwalker said:

 

 Sa Kolomom je mogla da se izvadi fleka ali i za to treba neko znanje...prvo je trebalo po dolasku da smrša desetak kilograma 

 

 

 

 

Ja sam cuo da kad neko ima kovid da onda gubi apetit, pa eto 14 dana bez apetita, mozda Kolom i Kovid izrode novog tip top Koloma za dominaciju u Aba ligi.

Link to comment
Share on other sites

 
U najmanju ruku je Radonjic mogao da nastavi zapoceti niz od 5-11 a ne da ga obori za duplo. Ako uzmemo opravdanje da zadnje 2 utakmice nije mogao da racuna na sve igrace i ajde da to razumemo... ali moramo da zakljucimo da nam nije doneo rezultatski pomak u EL, jer je SO smenjen najvise zbog rezultata u EL. Pritom, seticemo se koliko od tih 11 poraza je bilo na jednu loptu gde u najmanje jednoj nas je pokrao sudija. 
 
Sto se tice poteza, a to su silbovanje Obrajanta i (nadam se) tribinovanju Koloma opravdavam oba poteza i mislim da je uradio dobru stvar.
 
Da li je trebao da to uradi ranije i da mozda dovede bar jednog novog igraca - mislim da da, i tu je napravljena greskica. Igra i dalje nije kao na pocetku sezone, ali se oseca neka kohezija koja se survala pred smenu bivseg trenera. 
 
Ostaje nam da vidimo kako cemo proci na poslednjem ispitu sto je ABA liga, mada se ona podrazumeva svake sezone dok se ceka taj iskorak u EL sto su omasili i on i Obradovic. Da je sezonu zapoceo Radonjic mislim da bi se desilo isto samo sa zamenjenim ulogama, jer je igrati u Zvezdi EL bez prisustva publike - pakao. Cak ni treneri u Partizanu i Buducnosti koji imaju isti problem, nisu preziveli polovinu sezone iako igraju losije takmicenje. 
Ja mislim da SO nije smenjen zbog EL, pre će biti da je zbog ABA ako se tako isključivo gleda. Poraz od Budućnosti na svom terenu je bukvalno najgori meč za izgubiti u Aba. I dobro desi se loš dan ali mi smo posle toga dobili na jedvite jade 5-6 utakmica, Split, Megu, pa onda najjadniji Partizan u zadnjih 20 godina ima zicer za pobedu.. Osim toga već tada se videlo da su većina "pojačanja"... da ne pričam ružne reči (kako me opominje moja ćerka dok gledam utakmice).
Objektivno smo već ispali iz EL kada je došao Radonjić ali to nije opravdanje za ovakva izdanja, da se nije desila korona..
Tu je da osvoji sve trofeje i sa njegove tačke je sve opravdano, kup je već uzeo.. Jedino je bezveze ovo sa Borišom.
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, L' Imperatore said:

 

Ok. Ali dali je realno prikazivati da nema puno razlike između njih dvojice, na osnovu skora u euroligi, s obzirom u koliko različitim situacijama su bili. 

zapravo ima puno razlike...samo ne na toj strani gde ti mislis

razlika izmedju 45% pobeda i 25% je 20% ili ovde skoro pa duplo

i hajde da kazemo da tih 20% anuliramo radonji na konto situacije u kojoj se nalazi

opet dolazis na to da nema puno razlike

 

i da se razumemo, ne pisem ja ovo da bi agitovao nesto protiv radonje

samo kazem da je to sve tu negde, a na forumu preovladava narativ sale djilasu, radonja legendo, preokrenuo si nam sezonu i igru za 360180 stepeni

Edited by Takeshi_Kovacs
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Sale legenda...dao zdravo Monaku...platio sam otpusnu listu...selektirao, okupio i nakon preranog i rezultatski neopravdanog otkaza ostavio Radonjiću tek razradjen i mukotrpno kompletiran roster i to: ...sa dokukanim strašnim Nnokom...otarasio se Indijanaca Tejlora & Terija, doveo Job-a ploditelja...iskopao najzad i trećeg pleja i to reprezentativca, da bi sada Radonjića, legendu sa biroa, treso ko stigne po već ispušenim Evropama. A mi cigani ,,leđenc spenderi'' još ga i zatežemo za ceo ugovor...ili sam nešto propustio ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mister-no said:

Ja mislim da SO nije smenjen zbog EL, pre će biti da je zbog ABA ako se tako isključivo gleda. Poraz od Budućnosti na svom terenu .

 

Zbog jednog poraza niko nikom ne daje otkaz. To se desilo zato sto je pukao odnos trener - igraci, trigerovan frustracijama iz utakmica u EL gde smo mnogo dobijenih utakmica izgubili, dal zbog lose odradjenih zavrsnica, sudijske kradje ili manjka srece. Do svega toga ne bi doslo da je bilo punih tribina da preokrenu tu negativnu energiju, a kao slag na tortu je doslo i lose uvodjenje Obrajanta u sistem gde mu je odmah na prvoj utakmici u EL dao preko 20 minuta i slobodu da radi sta hoce. Covic je najavio borbu za vrh Evrolige a zabelezili smo 11 poraza. Znamo sta se nakon toga desilo, a Radonja nije bas ispravio taj utisak. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...