Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Lepo rece Radonja, nema vremena za pricu, ocekuje nas mnogo posla. Mislim da je sad skapirao da ga ocekuje tri puta vise posla.

 

Skidam kapu sto je uopste phihvatio ovaj posao jer je bio ispaljen na leto. Ovde tesko da bi i Zeljko Obradovic instant pomogao.

Edited by StephenBob
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mister-no said:
5 minutes ago, Laki21 said:
Da zabeležimo 27.12.2020. godine kao dan kada se desila najveća sramota u istorij kluba KKCZ.

Kada smo zadnji put u ABA izgubili 20 razlike?

 

Nemam pojma, nije bitna razlika, bitno je ponašanje na terenu. Ono je bilo nikada sramotnije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, berti said:

Lazic i Simanic koraju imati pocasno vrhovno mesto na transfer listi. Ekipa sa iole ozbiljnim ambicijama da ima u timu nekog ko ne ume da vodi loptu i lelemudsku lenjivu bitangu je idiotizam

JOB?

Nego, ko je njemu agent, da ga izbegavamo u sirokom luku nadalje?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Laki21 said:

Hol se treću utakmicu nakon što je "zalečio" povredu opet povređuje na terenu.

 

Imamo li mi nekog lekara u klubu ili makar nekog ko je prošao kraj ambulante tokom života?

 

Lako cemo za Halla, ali sta cemo sa obrucima i tablama koje on povrijedjuje iz meca u mec? 

  • Like 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, VISOKOLETAC said:

Nije smesno. Moja dva drugara su na aparttma i bore se za zivot i ovo mi bas nije smesno.

Tvojim drugarima sve najbolje od srca zelim,dodiku ne...I naravno da nije smesno nije mi ni bila namera da nekoga nasmejem.Svako pominjanje dodika u meni budi u meni gadjenje jer se smejao roditeljima ubijenog Davida Dragicevica.Da ne pricam o negiranju Srebrenice,gasenju grejanja gde nije pobedio i slicno.Jedbostavno ne mogu dabzalim tog necoveka 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nema ovde kvaliteta, ovo je totalno promašen roster, gde bar 7 igrača nije za uloge koje su im date, a ni za EL ekipu... 

 

Nije ovo ni loše, da nam se odmah na startu razbije iluzija da će sa Radonjom doći instant rezultat. Sa njim izgleda prvo mora da bude mnogo loše, da bi bilo dobro, bar da se nadamo da će biti...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo je bilo toliko lose da ja ne verujem da je ovo realno stanje stvari. Svi su van forme i opet cemo da zrtvujemo jedan mesec sezone, pa mozda i vise da to bude to. Jbt, kao da nije Radonjic mogao na leto da dodje, nego smo odlucili sebi da amputiramo ruke i krenemo na origami.

 

Ipak mora da bude silbovanja, ova ekipa vapi da se neko JoB isutira nogom u guzicu, kao jedan od skupljih igraca i kao primer svima da se nikakvo izlazenje iz opanaka ne moze tolerisati. On danas nije bio najgori, ali boli koliko je neinteligentan, neodgovoran i igrac koji nije predvidjen za bilo kakvu uredjenu ekipu, jer sem kosa nista ne vidi, a u odbrani je jednostavno mnogo glupav. 

 

Posle ove tekme bi mogao da prestane jeres o Kuridzi kao nekom bogu inteligencije, jer je taj stav zasnovan samo na tome sto ume da doda za visokog igraca. 

 

Uskokovicu je neko mogao da kaze da sme da pogleda na kos, decko sem prenosenja lopte nista nije radio, niti je pokusavao, a i kad je pokusavao bivali su neki pasovi iz skoka. Dobric ipak najzreliji da peske krene u BG, izlazenje iz opanaka uz sad vec njegovu standardnu neinteligenciju u odbrani. 

 

Simanic je mozda LoLas, gejmer, dokaz da svi treneri misle da je lelemud, nebitno, decko udje i strpa trojku i popisa se po O Brajantu i Kuridzi koji to nisu mogli celu utakmicu da urade. Mora da se nadje mesto za njega i Radanova. Ne bih se iznenadio da nas uskoro pojaca Stefan Lazarevic, mislim da Radonjic nece preskociti cinjenicu da je ovo ekipa sisica i da jedan mudas, koliko god bio ogranicen kosarkaski, mora da znaci. 

Edited by Markoss
  • Like 6
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Laki21 said:

Da zabeležimo 27.12.2020. godine kao dan kada se desila najveća sramota u istorij kluba KKCZ.

Ne preteruj Laki.

Dobar start za Radonju. Počinje od nule.

Lojd+Noko+plej i počinje borba. Ostatak pomoćno osoblje+ krvava kolena.

Obrajana oterati na keca. Zvezda ne može u svom timu imati takvog igrača. Nismo ni Kubanj, ni Njižni, ni Armani.

 

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Zanimljiva utakmica. Totalna nezainteresovanost, posebno od domacih igraca.

Kuridza se raspada vec ceo mesec.Davidovcu uzimaju loptu iz ruke. Uskokovic trenutno ne moze. Lazic vise nije za nas, a Dobricu treba dozirati vreme na terenu.

Ekipi je potreban jos jedan plej uz Koloma, posto Hol ne moze, kao i igrac na 3 sa poenima u rukama.

Na 5 Kuzma i Nnoko, 4 OBrajant, Simanic i Kuridza. Reethu se zahvaliti.

Dobro smo prosli obzirom da se danas samo Wolden pojavio.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...