Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

 

Napravio si manju grešku kod procenta pobjeda. Sale je bio na 31,25% (ti si verovatno računao 5 podeljeno sa 11 (broj poraza), umesto 16 (broj utakmica) a Radonja je na 20%.

u pravu si, mada ne menja previse poentu

 

sto se igre tice i to mi je slicno, neki bolji pocetak, pa onda pad...koji je kod saleta trajao nekih mesec plus dana, bez tendencije da ide na bolje

videcemo kako ce da ide kod radonja, sto se kaze “sledece 2 nedelje su kljucne”

 

i da se razumemo, sve okolnosti uracunate...neosvajanje ABA/KLS se pise radonji kao neuspeh

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, mmajstor said:

 

Onaj koji se prihvati posla u decembru a smatra da mu trenutna selekcija ima mana. 

 

Sav suzen izbor koji je postojao u januaru je trajao od septembra jer je na trzistu zbog korone sve vreme manjak plejeva. Mada opet jedan Uniks je npr. u januaru zavrsio jednog Tiodora... 

 

I sta da radi ako nema igraca koji ce mu poboljsati kvalitet selekcije u januaru? Znaci bolje da dovede bilo sta, malo nam je mediokriteta proslo kroz klub ove sezone.

 

A jedan Tiodor ima 5 ppg i 12% suta za tri.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Guru said:

 

A koliko realno ti deluje to da Čović nije naglo shvatio da ne treba da se meša u posao struke, nego da je to zapravo bio Obradovićev uslov da bi nas uopšte preuzeo? Mislim pošto je trener sa najjačim CV-em koji je seo na našu klupu još od Pešića, čini mi se da nije bio baš u istoj poziciji u kojoj je recimo bio neki Alimpijević... Kao što ni Radonjić danas nije u istoj poziciji u kojoj je bio 2014.

 

I da li misliš da Čovič nema uvek svoju viziju rostera i ideje kako sve to treba da izgleda? A ako ima, da li će onda više strpljenja da pokaže za trenere koji tu viziju ispoštuju (uz eventualno poneku korekciju), ili one koji se na istu ogluše i guraju neku svoju priču?

 

Možda čak nije tako teško pretpostaviti ni kakva bi Čovićeva vizija generalno mogla da bude, kakva pojačanja bi on dovodio, koliko bi bilo domaćih igrača, a koliko stranaca... A onda i zašto je Obradović na našoj klupi opstao tri meseca.

 

 

 

ja  sam u fazonu da je obrad II ćelavi ovo sjeb'o sam. nikad ovolika sramota nije pala na kk zvezdu još u decembru.

 

2 minutes ago, mister-no said:
1 hour ago, đubrivo. said:
 
ima u vremenu intervju sa vujoševićem ako ti je ovo teško štivo. a šta fali da malo trpamo ćelavu prevaru, vidiš da nam je usrao sezonu još u novembru i decembru.

I nije neko dostignuće. Tomić nam je prošlu usrao u septembru.

 

e pitao sam ja ko je sjebao ovoliko ranije i svi ćute: tačno mićto uzeo titulu i onda se raširio i klub najebao dok je on odlazio u grčku. bar nam nije tražio pare za polufinale kupa.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sector said:

 

I sta da radi ako nema igraca koji ce mu poboljsati kvalitet selekcije u januaru? Znaci bolje da dovede bilo sta, malo nam je mediokriteta proslo kroz klub ove sezone.

 

A jedan Tiodor ima 5 ppg i 12% suta za tri.

 

Ako nema boljih igraca na trzistu, a trenutna selekcija mu nije dovoljna onda se kaze hvala lepo ali ja ne prihvatam ponudu jer ne vidim kako mogu da popravim stvari. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Mozda je Radonja i hteo pojacanja, ali je celavi vec opustosio buzdet sa 7 pojacanja i 5 zamene. Plus sto potrazuje sad novac i za ono sto treba i sto ne treba.

 

Bice dobro ako ostane kamen na kamenu na kraju sezone. Pred svaku sledecu sezonu uzeti ovu kao reper-kako ne treba raditi.

Udzbenicki primer.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, đubrivo. said:

 

 

realno je da se fokusiramo na 2024. tu će juju ćelavog obrada uminuti.

Mislim da ce 2023 biti bolje.

 

O'bradovic, njegovi promasaj, vodjenje tekmi i pretvaranje u putujuci cirkus EL, karaicic i njegov skauting- total steta ide na preko milion evra.

 

Vujosevic bi napravio manju stetu da je svesno sve radio.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Losmi17 said:

Mozda je Radonja i hteo pojacanja, ali je celavi vec opustosio buzdet sa 7 pojacanja i 5 zamene. Plus sto potrazuje sad novac i za ono sto treba i sto ne treba.

 

Bice dobro ako ostane kamen na kamenu na kraju sezone. Pred svaku sledecu sezonu uzeti ovu kao reper-kako ne treba raditi.

Udzbenicki primer.

Meni je najjace kad se kaze Radonja je sigurno zadovoljan sastavom ako nije doveo nikog. Da, ja mislim da je odusevljen Colomom :lol_2:

 

Zasto nije doveo 2,3 pojacanja? Sta cemo sa ovima sto su tu, da se pravimo da nisu tu? Ako ces dovesti nekoga umesto Coloma u redu, ali ko ce jebeno da preuzme Colomov ugovor?

Edited by Del Piero
  • Like 6
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

Meni je najace da Radonja nije doveo nikoga, a da nije zadovoljan sastavom. Sazalio se na sve te igrace koji su tu, a ne igraju, pa je resio da da sansu Simanicu, OBrajantu, Uskokovicu, Radanovu. Resio je da bolje ne dovodi nikoga, posto misli da nije fer da neko ko je tu od pocetka bude silbovan. Kolom je igrao posto je Deji rekao da mu onda on dodje novac za platu, ako ne bude igrao. Kada bude ozdravio ponovo ce igrati, jer ga je Obradovic doveo, a niko ne sme da mu saopsti da je sada tu novi trener.

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Del Piero said:

Meni je najjace kad se kaze Radonja je sigurno zadovoljan sastavom ako nije doveo nikog. Da, ja mislim da je odusevljen Colomom :lol_2:

 

Zasto nije doveo 2,3 pojacanja? Sta cemo sa ovima sto su tu, da se pravimo da nisu tu? Ako ces dovesti nekoga umesto Coloma u redu, ali ko ce jebeno da preuzme Colomov ugovor?

Nek preuzme Sasa Obradovic.

To bi bilo najpostenije.

Jednako posteno kao sto potrazuje bonuse za osvojen kup.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...