Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Kakav Jovic bre, decko je dobar igrac, ali ne moze fizicki da se sastavi. Neozbiljno je da nam prvi plej bude neko ko svake dve nedelje pauzira.

 

Ipak, jos gluplje je da mi otpisujemo Hola, a od plejeva jos imamo Koloma i Uskokovica, od kojih je on dosta bolji. Katastrofa. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Pa mi bas te u takvom stanju i volimo da dovodimo. U kakvom stanju su bili O'Brajant i Rocesti, a kakvom stanju su Kolom i Nnoko, tj kada su igrali poslednje utakmice pre Zvezde? Kao do smo postali menadzerska meka za rekovalescente... gips, vezbe, banja, pa Zvezda. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Wingwalker said:

Sile nema da je Radonja kao uslov za preuzimanje kluba u plamenu tražio Koloma...sve i da se navuko na neku švabsku hemiju i da je ovaj jedini jebeni plej u sunčevom sistemu.

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока
 

 

a ko tvrdi da je radonjicev uslov bio dovođenje koloma? i zbog čega je to klub u plamenu? nije kao da smo četvrti u jadranskoj ligi ili da imamo manje pobeda u euroleague nego što je uobičajeno. 

 

još malo pa ću bajke za laku noć da tražim ovde. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Wingwalker said:

Sile nema da je Radonja kao uslov za preuzimanje kluba u plamenu tražio Koloma...sve i da se navuko na neku švabsku hemiju i da je ovaj jedini jebeni plej u sunčevom sistemu.

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока
 

Misterija je kada imas igraca koji igra solidnu odbranu, dobar u sistemu, igrac koji je po tvom ukusu i ti ga se odreknes zarad igraca koji ne igra odbranu. 

Prvo svi pricaju kako svi Radonjini igraci igraju odlicnu odbranu. To je delimicno tacno. Kada je plej u pitanju svi Radonjini plejevi su igrali odlican napad, tj imali su odlicnu asistenciju i znali da razigraju tim, a sa Jovicem se samo poklopilo da ume i odbranu. 

Drugo, svi pricaju o Radonji od pre 4 godine. Moze covek da se i promeni, da sazri. Bio je u Americi u Nemackoj, video i neka druga resenja. Ne mora samo hard difens i tranzisn ofens 

Link to comment
Share on other sites

Meni nema logike da otpustas halla bez obzira na manjak kvaliteta, decko moze da bude sasvim solidna backup varijanta, a ostavljas coloma koji takodje trenutno nema kvalitet za prvog pleja. Meni je taj potpis zaista misterija iako sam gotivio coloma tokom karijere, ali u ovoj prici je on cist visak.

Ako su hteli igraca na poziiji celavig mrtvog belca bolje da su doveli onog frankampa. I on ionako izgleda kao da ima 35 godina.

 

Koliko tuzno zvuci ovo poredjenje centarske linije buducnosti od pre dve godine i cinjenica da smo tu u najbolju ruku u egalu.

Barovic-clarck-nikolic=kuzmic,job,reath

 

Nadam se da ce pasti cistka jer je roster i do sad bio preglomazan i kurcu ne valha, ali treba nam i nova krv i dodatni kvalitet

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Laki21 said:

Visokolotač, igrao si košarku, kako u odbrani sakriti čoveka koga pretrči baš svaki bek u protivničkom timu? Prevrti utakmicu sa Igokeom. Ko god je krenuo na njega s loptom, prošao ga je.

Na primer kao Spanci protiv Izraela. Sklonis ga u cosak da cuva igraca na poziciji 3. Ima dovoljno mase da ne mogu da ga uguraju pod kos.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, VISOKOLETAC said:

Na primer kao Spanci protiv Izraela. Sklonis ga u cosak da cuva igraca na poziciji 3. Ima dovoljno mase da ne mogu da ga uguraju pod kos.

 

Ali on ne može da sačuva ni trojku, opet je prespor. I Vilijams i Ročesti su čuvali trojke ali nisu bili ovakvi raspadi u fizičkom smislu.

Link to comment
Share on other sites

Jović u prajmu sa 5 ukradenih po tekmi ne bi kompenzovao štetu koju su Kolom i Uskok u stanju da naprave u odbrani.

Na ovu dvojicu koji su odbrane bez ako je i treći tanak u tom segmentu, opteretićemo Lojda i Woldena sakrivanjem plejeva pa će u napadu i oni krenuti da bacaju one minobacačke kao Kure kad nam umalo ubi Kuza trojkom.


 

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Laki21 said:

 

Ali on ne može da sačuva ni trojku, opet je prespor. I Vilijams i Ročesti su čuvali trojke ali nisu bili ovakvi raspadi u fizičkom smislu.

Ne bih rekao da ne moze da sacuva ni trojku. Svaki igrac ima svoje mane i vrline i na treneru je da izvaga te mane i uklopi igraca u tim. To je razlika kod trenera. Tu mozes da napravis razliku medju njima, jer vrhunski treneri uspevaju da sakriju mane svojih timova i naprave solidnu celinu. Da li mislis da je neko mogao misliti da ce oni igraci pre 4 godine igrati onako? Pa mi smo se svi primili na taj tim zbog toga sto je tim sa toliko mana pobedjivao daleko bolje timove.

Sada je na Radonji da opet napravi takav tim. Da uklopi igrace, pa I Koloma u sistem koji ce da opet funkcionise, kazem opet, jer je ovaj tim na pocetku sezone igrao pristojnu kosarku.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Nate said:

Meni nema logike da otpustas halla bez obzira na manjak kvaliteta, decko moze da bude sasvim solidna backup varijanta, a ostavljas coloma koji takodje trenutno nema kvalitet za prvog pleja. Meni je taj potpis zaista misterija iako sam gotivio coloma tokom karijere, ali u ovoj prici je on cist visak.

Ako su hteli igraca na poziiji celavig mrtvog belca bolje da su doveli onog frankampa. I on ionako izgleda kao da ima 35 godina.

 

 

Cekao sam prelazni rok sledece sezone da ga predlozim : D  Gledao sam ga, svideo mi se kako igra. Dobar je koliko je smesan.
Ep8kwjzXEAMWBbv.jpg

 

Imam i jednog potencijalnog mladog centra iza Liga Endesa-e (Jaime Echenique) ali o tom potom : ) 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Cekao sam prelazni rok sledece sezone da ga predlozim : D  Gledao sam ga, svideo mi se kako igra. Dobar je koliko je smesan.
Ep8kwjzXEAMWBbv.jpg

 

Imam i jednog potencijalnog mladog centra iza Liga Endesa-e (Jaime Echenique) ali o tom potom : ) 

 

Podseca na stariju verziju Davidovca i to dosta stariju verziju.

 

Ja bih oTerry-ao Loyda, ne uklapa mi se nimalo u ekipu, zna da postigne kos.

Edited by goldberg
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

To što je nekad bilo - bilo je, i tu nastaju problemi i nerazumevanje.

Mnogi sad očekuju da se ponovi sve ono dobro što se dešavalo, al to ne biva ... to je arhivirano.

Nije moguće da sa istim protivnikom odigraš dve iste utakmice, banalan primer ...

Sve je potpuno drugačije, i to je to ... treneri nisu čudotvorci.

Quote

 Uloga trenera je da postavi igru, a najkvalitetnija rešenja su prepuštena velikim igračima na terenu.

-Dusan Ivković

 

 

17 minutes ago, Laki21 said:

 

Budem li još jednom čuo to nema nekog izbora raniću se.

Znaš ti dobro o čemu se tu radi, nemoj da se praviš Toša. :classic_biggrin:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Chaos Is Me said:

Iskaču mi po društvenim mrežama raznorazne stranice nekih red star nešto anonimusa sa ingenioznim zaključcima da je Hall sledeći na redu za šilbovanje. Ovaj klub je sprdnja. 

Ovo je utisak koji i kod mene dominira ovih dana.

Za nesto vise od dva i po dana uci cemo u 2021. Bojim se samo da se ovakvom rasipnickom klupskom politikom,a na desetogodisnjicu od cuvene "setite se gde smo bili 2011", u nju i ne vratimo. Grozan osecaj.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...