Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

1 minute ago, Perkos2 said:

Mnogi su to pominjali ali mora se izgleda i dalje pisati da košarka bez ozbiljnog pleja ne moze da se igra cak ni u srpskoj ligi. Prvo što Radonjić mora da uradi je da tu dovede pravog igrača i osposobi negog od ovih koje imamo da bude barem korektan rezervni plej. Mora i odbranu da utegnemo ali to već znamo da Radonjić može ali ovo sa plejom je prioritet najveći.

Pa sustinski da.

Pored psiholoskog podizanja ekipe, zaista nam treba dobar plej.

Prikljucice se i Noko, pa polako da se iskristalise sta i kako.

To ce morati opet da se uradi, jer je o'bradovic uspeo potpuno da unisti ekipu.

Verovatno ce biti i novih silbovanja. Al kako i da ne bude, kad je o'bradovic pogodio sa 2 igraca od 8 koje je doveo.

Sasa Matic bi imao bolji %.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, NMX said:

Dosao sam da vidim kako komentarisete vest za Pulenovih 35p al me mrzi da vrtim 638264 postova pa ako moze neki dajdzest emoji23.png

 

Tacnije 36p.

 

Kurcenje protiv prosecnih. Videli smo ga na pocetku u  praznom Pioniru protiv ozbiljne evroligaske ekipe, onako kako smo tad izgledali. Bio je Pulence.

Link to comment
Share on other sites

Kolom na terenu zalama u reket, u tom trenutku ulazi klinac u sobu. Kaže: "Ko je ovaj ćelavi sa loptom, jel to onaj Kolom"? Reko jeste. Kaže:"Uhhh, dobro je jbt, srce mi preskoči u trenutku sam pomislio da se Čović vratio ali sam setio da je možda Kolom" :lol_2:

  • Like 1
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Perkos2 said:

Mnogi su to pominjali ali mora se izgleda i dalje pisati da košarka bez ozbiljnog pleja ne moze da se igra cak ni u srpskoj ligi. Prvo što Radonjić mora da uradi je da tu dovede pravog igrača i osposobi negog od ovih koje imamo da bude barem korektan rezervni plej. Mora i odbranu da utegnemo ali to već znamo da Radonjić može ali ovo sa plejom je prioritet najveći.

Jako teško, slobodnih ni za lek ... eventualno da nekom ukrademo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

OBrajant je užasno los igrac za našu ekipu, ne znam da li je gori u odbrani ili napadu. Na 5 kad igra onda dolazi do izražaja njegovo loše postavljanje i još sporije noge, ubijaju nas preko njega. 

U napadu lagano troši lopte za koje se odvalimo da bi ih osvojili. 

Prvi igrač za odstrel kod Radonje IMO. 

 

  • Like 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Obrajant kada nema Lojda, kao danas, jedini zna nesto kosarke u celoj ekipi. E sad, svi su u kurcu psiholoskom a eto i on. Malo jeste bahat i lenj. Ali verujem da ce to Radonja dovesti u red. Samo treba vremena. Mada opet, nisam ni sigura dal za to ima jos dovoljno vremena. Ali cenim tamo negde s ranog proleca.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Laki21 said:

Ne vidim situaciju u kojoj on više donosi nego što odnosi. Dao bih tri OBrajanta za jednog Moa.

Kako bi ti Mo igrao na poziciji 5?

 

Ne znam da li je O'Brajant igrao u karijeri na petici ali kod nas uglavnom igra tu.

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Vlada_79 said:

Kuzma brat vec dize polako formu i minute sa Radonjom. Umalo dabl-dabl. 

 

Dada, on podigo formu zbog Radonje, a ostali se raspadaju ne zbog Radonje nego zbog Saleta. Daj ne zajebavajte, nije Dejan mogao nista specijalno da uradi za ovih 5 dana, sem da mozda pruzi nekog psihickog rasterecenja ako je bilo nekog sukoba sa bivsim trenerom, sto se na kraju nije desilo. 

 

A nesto se desilo ranije da se tim ovako strovali samo ne znamo sta. Neki sukob je tu bio i taj duh i dalje lebdi.... 

 

Primaju li plate zna li neko? 

 

 

Edited by mmajstor
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, mmajstor said:

 

Dada, on podigo formu zbog Radonje, a ostali se raspadaju ne zbog Radonje nego zbog Saleta. Daj ne zajebavajte, nije Dejan mogao nista specijalno da uradi za ovih 5 dana, sem da mozda pruzi nekog psihickog rasterecenja ako je bilo nekog sukoba sa bivsim trenerom, sto se na kraju nije desilo. 

 

A nesto se desilo ranije da se tim ovako strovali samo ne znamo sta. Neki sukob je tu bio i taj duh i dalje lebdi.... 

 

Primaju li plate zna li neko? 

 

 

Pa da ne primaju, ne bi Dejo dolazio. Kazu da nece da bude trener tamo gde igraci ne primaju plate 😀

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, mmajstor said:

 

Dada, on podigo formu zbog Radonje, a ostali se raspadaju ne zbog Radonje nego zbog Saleta. Daj ne zajebavajte, nije Dejan mogao nista specijalno da uradi za ovih 5 dana, sem da mozda pruzi nekog psihickog rasterecenja ako je bilo nekog sukoba sa bivsim trenerom, sto se na kraju nije desilo. 

 

A nesto se desilo ranije da se tim ovako strovali samo ne znamo sta. Neki sukob je tu bio i taj duh i dalje lebdi.... 

 

Primaju li plate zna li neko? 

 

 

 

Koliko bi ovaj forum bio lepse mesto da tebe nema na njemu.:lol_2:

 

Mozda Radonja ima ocinski odnos prema njemu, plus povecani minuti. Znaju se dobro.

31 minutes ago, Laki21 said:

Ne vidim situaciju u kojoj on više donosi nego što odnosi. Dao bih tri OBrajanta za jednog Moa.

 

Kako bre ne vidis a toliko pratis kosarku?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...