Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Onim istrčavanjem markantnog Koloma na teren...koji će mi dugo ostati u sećanju kao wtf moment... skauting je za samo par sekundi uspeo da me uveri da je za njih bila nemoguća misija iskopati adekvatnog pleja...'ebo ih konj ludi al se oni dobro sprdaju.

 

Edited by Wingwalker
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, goldberg said:

 

Znas kako, u toj sezoni Miller je dosao na sastav koji je po imenima bio bas slab.

 

Plejmejkeri su bili prezaljeni Mekel i Jovic, bekovi ciglar Thompson i Guduric, krila Dangubic i Lazic, tu su jos bili Simonovic, Mitrovic, Stimac i Zirbes.

 

Uporedi to sad kad se igrac prikljucuje ekipe koja ima Loyda, Halla, Waldena, O'Bryanta i druge igrace. Kad je igrao QMiller bukvalno su iskocili Jovic i Guduric koji do tada nisu imali neku ulogu, a od boljih igraca tu je bio Zirbes i mozda Simonovic. Sad imamo 2-3 jako dobra igraca, nije za poredjenje.

Onaj sastav je bio azdaja za ovaj. Imamo si mlade igrace koji mogu da napreduju kroz sezonu, a mi sada treba da gatamo hoce li se penzioner Kolom dovesti u red ili ce mu prijati srpski pasulj i sarma.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da bi JOB igrao bolje da mi imamo pristojnog pleja i da je glupo da coveka napadamo jer isporucuje ono sto se od njega ocekuje.Sad sam mu pogledao statistiku i tu se nrma sta zameriti.E sad u beznadju na kraju napada on mora da izmislja realizaciju pa to izgleda tako.Sinoc nam Zenit objasnio kako kruzi lopta u napadu i pravi prostor za sut.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ali ta fascinacija ocvalim ružicama kod nas je prosto neverovatna. Ta nada da će baba iznenada da postane đevojka je bukvlano da napraviš doktorsku tezu od toga s naslovom "Skauting KKCZ, baba đevojka i žal za mladošću" i da te sledećih sto godina citiraju po svim stručnim časopisima.

  • Like 5
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Imam utisak da dobar deo kolega gleda samo utakmice Zvezde. Ne znam šta ste očekivali od Koloma, čovek je ovako izgledao i pre deset godina.

Možda ima par kilograma više, al to je to ... dobar je plej, zna košarku. Da li smo mogli dovesti nešto bolje u ovom trenutku, nisam siguran,

eventualno nekog iz izraelske lige pošto kod njih ima otvorenih ugovora, al i tu je sve tanko. Znači, to nam je što nam je.:smiley33:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Uzasno je to sto ovde ne bi.pomogla nikakva sok terapija. Samo totalni reset. Za pocetak Laza, Simon i gejmer napolje. Prvoj dvojici zahvalnica i sta vec ide, onog lamolikog torpedovati za sva vremena. Probati sa Radonjom od naredne sezone. Ovu neka zavrsi Sakota ili bilo ko. Obradovicu se zahvaliti. Pogubio se skroz, nema nikakav uticaj vise. Veruiem da nije toliko los trener, prosto je izgoreo. 

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Kankkunen said:

Imam utisak da dobar deo kolega gleda samo utakmice Zvezde. Ne znam šta ste očekivali od Koloma, čovek je ovako izgledao i pre deset godina.

Možda ima par kilograma više, al to je to ... dobar je plej, zna košarku. Da li smo mogli dovesti nešto bolje u ovom trenutku, nisam siguran,

eventualno nekog iz izraelske lige pošto kod njih ima otvorenih ugovora, al i tu je sve tanko. Znači, to nam je što nam je.:smiley33:

 

 Da li je negde uklesano u kamen da mora igrač iz Evrope? Eno je SAD, Brazil i ostala latinska Amerika, tamo ne postoji ni jedan jedini igrač koji je u naponu snage a ima neki kvalitet koji bi ga preporučio klubu? Sad će jebena nova godina. Koliko plata do kraja sezone?

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Laki21 said:

 

 Da li je negde uklesano u kamen da mora igrač iz Evrope? Eno je SAD, Brazil i ostala latinska Amerika, tamo ne postoji ni jedan jedini igrač koji je u naponu snage a ima neki kvalitet koji bi ga preporučio klubu? Sad će jebena nova godina. Koliko plata do kraja sezone?

Ima tamo igrača, al to što vredi nama nije dostupno. Problem je što ni oni nisu igrali, i to je isto veliki rizik, plus prilagođavanje ...

Kako god se okreneš dupe je pozadi :classic_smile: Možda smo mogli da probamo Tejlora iz Rishona, ili da vratimpo Raglanda, al sve je to pod znakom ?

Džaba i pare, Real nema zamenu za Kampaca, Barsa dovela Vestermana iz Fenera, PAO produžio Meka, nema bolje ... a biće sve crnje i gore.

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Predragdjape said:

Sta se deaava sa Hallom? Odnovio povredu ili nije ni bio spreman za utakmicu? Ne verujem da Obradovic testira disciplinu nad njim i da ga klupira nakon par minuta. 

 

Navodno se Rusi zalili da je ostetio obruc sa ona dva flotera u prvoj cetvrtini. Prijeti mu suspenzija...

  • Like 5
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Kada su nas prvi put povezivali sa Colomom, rekoh okej treba nam plej koji će da poveže ekipu, spoji Terija sa košem, onda sledi šilbovanje Terija i logično postaje totalno nelogično. Znao sam mane Coloma, ali da dodje ovako nespreman, stvarno ne znam šta su gledali kada su ga potpisivali. Kada je ušao prvi put u igru i poveo loptu, imao sam takav flashback da mi nije bilo dobro, sreća rakija je bila pri ruci. I nije mi jasno i neće mi biti jasno zašto se nije pokušalo sa nekim preko bare, mlad igrač, željan dokazivanja pa i da znaš zašto ga čekaš. Ovako čekamo Coloma da fitnes urodi plodom.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kankkunen said:

... Da li smo mogli dovesti nešto bolje u ovom trenutku, nisam siguran,

 

Misliš nešto bolje od matorog, debelog pleja koji se očigledno i nije spremao za ovu sezonu jer je izbačen iz rostera ?...trenutak je svejedno propušten. Sve i da nije, kako bi nam igrač sa ovim stepenom zapuštenosti pomogao i pre mesec dana...? i to nakon iskustva sa Ročem. Mator je i nikad atleta za neko brzo vraćanje u formu.

Meni ovo izgleda kao preporuka iz prve ruke Vanje Marinkovića...kakav crni skauting. 

 

Edited by Wingwalker
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Simke ima telo UFC fajtera...ali se u glavi već odjavio iz košarke.

Boriša ima nekih 3-4 posto masnoće ali ga ne razumeju treneri.

Radanov ima frejm bekčine ali je isto neshvaćen.

Zato smo i doveli pojačanje kojem je kao i Roču ostalo samo ime, znanje i veliko iskustvo...to ima i Moka Slavnić.

 

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...