Jump to content

Bagovi i funkcionalnosti foruma


Recommended Posts

Ko je izmislio Tapatalk neka gori u paklu. 

Morao sam sve da razdesim, prosao konacno instalaciju, i sada me zeza sam Tapatalk i njihovo uputstvo koje ne radi. 

Vratio sam DNS podesavanja, ako vam jos zeza, sredice se vremenom. A Tapatalk ako proradi - proradio je - ne pitajte bolje :) 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, MetalHead said:

Ko je izmislio Tapatalk neka gori u paklu. 

Morao sam sve da razdesim, prosao konacno instalaciju, i sada me zeza sam Tapatalk i njihovo uputstvo koje ne radi. 

Vratio sam DNS podesavanja, ako vam jos zeza, sredice se vremenom. A Tapatalk ako proradi - proradio je - ne pitajte bolje 🙂

Ja dobih pristup forumu tek sada kada si se ti pojavio. Mućkaš nešto...:smiley60:

 

Link to comment
Share on other sites

Ajde bre šta kukate ka neke ženetine, Tapatalk je jako bitna stavka, odrekao bih se i na 3 dana DNSa samo da TT proradi.

 

Tako da... @MetalHead samo napred, testiraj, gasi, pali, uključi, isključi, samo da ne moram više na telefonu da ulazim browserom na forum. :wink2:

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

A jel bi ti malo mogo da biraš izraze tipa ženetine, da ti ne bi ova žena odgovorila kako si zaslužio.

I posle kad kažeš balkanoidima da su mizogini, naljute se, umjesto da se zamisle nad napisanim/izgovorenim.

Izviniti se može uvek...pa i sad.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, fancy said:

Ajde bre šta kukate ka neke ženetine, Tapatalk je jako bitna stavka, odrekao bih se i na 3 dana DNSa samo da TT proradi.

 

Tako da... @MetalHead samo napred, testiraj, gasi, pali, uključi, isključi, samo da ne moram više na telefonu da ulazim browserom na forum. :wink2:

 

A šta ovo znači? 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav

 

imam problem sa dosptpanjem do Vox92 na mobilnom telefonu.

Javlja da adresu IP serverja nije bilo moguče pronači; ERR_NAME_NOT_RESOLVED; isto na Chrome, Samsung int; Opera 

Na kompjuteru mogu da dostupam.

 

Gdje bi mogao biti problem?

Link to comment
Share on other sites

@Squabbit TT jednostavno nece da se verifikuje. Sve sam pokusao. Cak sam morao da razdesavam sve oko DNS/Cloudflare-a i uspeo da ga instaliram ali nece da prodje konfiguraciju kod njih na sajtu. Ako neko ima iskustva sa tim, neka mi se javi pa da pogledamo zajedno.

 

@Constantin nikako. :) 

 

First things first - zavrsavamo jos neke stvari interno, pa cu se onda posvetiti i estetici. 

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Da prijavim bug. Pre par minuta mi se desilo nesto veoma cudno na forumu, kliknuo sam na logo i otisao na pocetnu stranicu i kao da su mi forumi koje inace ne citam odjednom obelezeni kao procitani, ali ne svi. I pojavile su se neke nove notifikacije (crveni kruzici gore desno) cak i za poruku, a kojih sada nema. Uradio sam refresh i vratilo se sve na staro, izgubile se te notifikacije. 

Link to comment
Share on other sites

On 8/3/2022 at 11:59 PM, Kooineeperk said:

Da prijavim bug. Pre par minuta mi se desilo nesto veoma cudno na forumu, kliknuo sam na logo i otisao na pocetnu stranicu i kao da su mi forumi koje inace ne citam odjednom obelezeni kao procitani, ali ne svi. I pojavile su se neke nove notifikacije (crveni kruzici gore desno) cak i za poruku, a kojih sada nema. Uradio sam refresh i vratilo se sve na staro, izgubile se te notifikacije. 

Da nisi mozda neki screenshot napravio? 

Da li se opet ponovilo? 

Daj jos neki info sta si video cudno. 

 

Ne mogu ovako nista da zakljucim. Ja nisam nista primetio a bio sam u to vreme online. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...