Jump to content

Bagovi i funkcionalnosti foruma


Recommended Posts

Just now, Son_of_a_gun said:

@metalhead svaka ti dala druže za tapatalk, ako kad budeš prolazio kroz Sarajevo moj si gost!

Živio!

Jos testiram jer moram da povratim neka podesavanja pa mozda bude zastoja u radu. 

 

Hvala na ponudi, zaista se kanim jednom doci i videti Sarajevo, nikada nisam bio. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, RatzenStadt said:

Sve se rastimalo u CSSu.

Mozila...

 

image.png

 

18 minutes ago, Kooineeperk said:

 

I meni se ovo povremeno desava. 

 

Google opet podivljao. Slabe su kontrole koje imamo kad mu damo odresene ruke.

Sredicu, thnx!

 

Mozda promenimo i template uskoro pa bolje definisem mesta gde mogu da budu reklame. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Priča se da je metalni loš gost. Može dobro pojesti , oprezno sa tim čašćenjem 🙂

 

 

rekl.jpg

 

I kod mene haos sa reklama od pre dva dana. Pojavile su se pre nedelju dana ali su bile u onoj njihovoj traci, sada su preplavile ceo ekran.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

@MetalHead

 

Života ti, nije da mi smeta da gledam svaki dan više puta ženske članove porodice Klum u donjem vešu, ali ovaj oglas mi već danima zaposeda forum, bez obzira koliko puta kliknuo na “not interesting”, “already purchased” i “repetitive”, vraća se kao Lesi. A života mi, nisam tražio žensko donje rublje, pa da me toliko spopada 😀. Ima li leka?

 

L47tSko.png

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Eddard said:

@MetalHead

 

Života ti, nije da mi smeta da gledam svaki dan više puta ženske članove porodice Klum u donjem vešu, ali ovaj oglas mi već danima zaposeda forum, bez obzira koliko puta kliknuo na “not interesting”, “already purchased” i “repetitive”, vraća se kao Lesi. A života mi, nisam tražio žensko donje rublje, pa da me toliko spopada 😀. Ima li leka?

 

L47tSko.png

 

 

Nisi trazio zenako donje rublje, ali si trazio Hajdi Klum, sto ti dodje na isto... Ja se ne bih bunio da mi to iskace... 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Eddard said:

@MetalHead

 

Života ti, nije da mi smeta da gledam svaki dan više puta ženske članove porodice Klum u donjem vešu, ali ovaj oglas mi već danima zaposeda forum, bez obzira koliko puta kliknuo na “not interesting”, “already purchased” i “repetitive”, vraća se kao Lesi. A života mi, nisam tražio žensko donje rublje, pa da me toliko spopada 😀. Ima li leka?

 

L47tSko.png

 

Jbg ovaj Google nas baš špijunira. Evo ja gledah neke staze za predsoblje i evo danima mi se ne skida "Galerija podova"....e sad, šta ti gledaš, to ti i izlazi. Kako reče Rahela Ferari sve samo gole sise i dupeta 😀

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne mogu na Chrome-u na ipad-u.


Sorry but jbg.
Mislim da ti Metalni tu ne može pomoći, stvar je u tome što koristiš metal firme koja brani korisnicima da imaju pravo izbora.
Ergo, to ti je, što ti je.

Ni na jednom računaru (kuća, posao, laptop) ni na telefonu (Android) ne gledam nikakve reklame.
AdBlockeri rade posao.

Ni u Tapatalku, naravno wicked.gif

Sa druge strane, mogao si i mnogo gore da prođeš - zamisli da te konstantno obasipa mastima za hemoroide ili klinikama za lečenje gljivica / atletskih stopala... s_w.gif

Sent from my SM-N9860 using controlled substances


  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Eddard to ne zavisi samo od tebe vec i onih koji su na tvojoj ip adresi ako delite isti wifi.

 

Npr. ja tacno znam kad je zena porucivala stvarcice online 🙂 izadje mi reklama na mom laptopu.

 

Pre neki dan sam trazio nesto da napravim drzac za bicikl. Objasnio sam joj sta bih da pravim. Sutradan sva srecna dolazi i kaze mi "hej nasla sam ti deo koji ti treba, idi vidi kod mene na laptopu". Pitam je sta je nasla i objasni mi, kaze izasla joj reklama. Odem da pogledam kad ono ista stvar koju sam ja sinoc gledao na toj prodavnici, njoj iskocila reklama a meni cak i nije.

 

Tako da popricaj sa ukucanima, ili bolje reci ukucankama, finansiraj kupovinu, sta si se stisao 🙂

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...