Jump to content

Rukomet


Jurgen

Recommended Posts

Neće biti nimalo naivno ni nama ni Nemcima protiv bilo koje od tri reprezentacije u drugom krugu, a neće biti šetnja u parku ni njima. Raznorazni krugovi mogu da se stvore za prva dva mesta koja vode u četvrtfinale.

 

Upada u oči da su naša četiri krila postigla 18 golova, više od pola ukupnog broja. To se u našoj reprezentaciji jako retko viđa :bravo:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Штета што је прва утакмица у другој фази баш против Норвешке. Надам се да ћемо до краја првенства гледати компетитиван рукомет од стране наших и ако ту изгубимо све наде за четвртфинале.
 

Иначе, испод радара је прошла историјска прва победа САД на СП после 20+ узастопних пораза. Озбиљан подбачај Марока у том мечу. Јасно да нису рукометна сила, али да као репстација из врха афричког рукомета изгубе од рекреативаца је баш срамота. САД, између осталих, има у тиму дугогодишњег учесника такмичења "Амерички нинџа ратник", официра космичких снага и квотербека Алабама универзитета са почетка 2010-их. Није симболичко изражавање, ово су факти, иако звуче комично. Ал' ето, честитки земљи слободе и демократије и њиховим навијачима.

Link to comment
Share on other sites

Završen je prvi krug takmičenja i u ostale četiri grupe:

 

Grupa E

Grupa-E.jpg

 

Grupa F

Grupa-F.jpg

 

Grupa G

Grupa-G.jpg

 

Grupa H

Grupa-H.jpg

 

 

Prva tri iz grupa E i F formiraju grupu III, prva tri iz grupa G i H formiraju grupu IV, bodovi se prenose:

 

Grupa III

Grupa-III.jpg

 

Grupa IV

Grupa-IV.jpg

 

 

Raspored utakmica Srbije u drugom krugu:

 

19. I 20:30   Srbija-Norveška

21. I 15:30   Srbija-Argentina

23. I 18:00   Srbija-Holandija

 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Profesor said:

Kakva je Norveska u odnosu na Nemacku? Na mišiće su dobili Holandiju.

Pa, šta znam. Norveška je imala odlične rezultate u zadnjih recimo 6-7 godina. Na papiru su nešto jači, ali ja mislim da je to tu negde. Moj neki stav je da možemo da iznenadimo Norvežane,

 

Argentinu i Holandiju bi morali da dobijemo, ali treba oprez posebno protiv Holanđana. Nisu oni još na nivou ženskog tima, ali mogu da iznenade, tako da samo oprezno i neće biti problema.

Link to comment
Share on other sites

Ma hajde da je tu bilo nekih dobrih napada, nego ono zbog čega niko ni ne prati ovaj sport u Srbiji - sporo, tromo, bezidejno, puno grešaka u dodavanjima, bez krila, brzog centra.. sve isto kao pre 15 godina, a delovalo je da može biti drugačije

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...