Jump to content

Predlozi, pitanja, problemi


zoe Bg

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
14 hours ago, Ćira said:

@BoxyMeni je iskreno frapantno šta se tebi sve ovde dozvoljava. Fascinatna mi je tvoja netrpeljivost prema drugačijem mišljenju koja je obično lepo uvijena u oblande pristojnosti, zaštite manjine i sl. 

Na tvoj poziv sam banovan za mnooogo manje od ovoga sto si ti danas napisala doduše za to nisi ti kriva nego navijacki ostrašćeni moderator @uvrnuto koji me je banovao na tvoj prvi poziv sa kao i obično nemuštim nemuštim objašnjenjem. 

 

15 dana

 

I pored uljudnog pisanja i objašnjavanja nekih stvari preko DM-a, forumaš nastavlja prozivanje moderacije. 

Link to comment
Share on other sites

PDF tenis i nema svoju moderaciju.
Ima bar pola godine (realno i vise) otkako sam postavio to pitanje bas na ovom istom topiku. Javno "prozvao" nekolicinu forumasa/ica koji "originalno poticu" sa ovog PDF da preuzmu funkciju moda...privatnim porukama zamolio par njih da razmisle..ponudio im da bih tada ja bio tu kao nekakva ispomoc..i - nista. Niko da se prihvati. Sto podosta govori i o stanju na PDF..ljudi vide na sta je podforum spao pa valjda razmisljaju "Sta ce mi to u zivotu"

U takvoj situaciji,dobro da su modovi sa drugih pdf uopste prihvatili da i ovde arbitriraju.
Deset punih godina sam na Forumu. Mnogi od vas ste i duze. Uz svo duzno postovanje prema ranijim postavama,smatram da je sadasnja moderacija na PDF Kosarka jedna od boljih (Haos, Don Dusko i uvrnuto). Mislim da rade jako dobar posao na jednom od najzahtevnijih podforuma (em je najmnogobrojniji,najposeceniji em sa najvise tenzija). Posebno bih pohvalio upravo uvrnutog..mislim da je objektivan, koncizan, precizan..ne pokazuje da podleze ni strastima ni pritiscima. To ne znaci da je nepogresiv,ali momak dobro obavlja funkciju.

Na ovom PDF je moderator-padobranac da tako kazem,ali to nije njegova krivica. Pogledati prvi pasus.

Dakle,problem ovog PDF jeste sto nema "svoje" modove. Medjutim,nisam siguran da je to najveci problem.
Cini mi se da je veci problem sto se novi clanovi nisu uklopili valjano na PDF. Da pokusam da pojasnim. "Stara" ekipa je ovde vec jako dugo..za to vreme smo se uspeli medjusobno "upoznati" ovde..i mada je rivalitet izmedju 'Big3' imao uticaj na samom pdf,nekako smo znali do kojih granica mozemo/trebamo ici sa peckanjima, prozivanjima u diskusijama.. Da,znalo se desiti da neko i pretera,ali bi se ili nekako auto-korigovao ili bi moderacija nastupila. Uglavnom se znala prava mera u prepucavanjima.
Bojim se da se to poslednjih par godina promeilo..novi clanovi su (cast izuzecima) doneli drugacije manire,na to se nadovezalo odsustvo modova ovde i ocas posla su tenzije postale redovna pojava..ali ne u formi tih navijackih peckanja,vec spustanja diskusija cesto na veoma lican nivo. Objasnio je to Mek u svojih par postova na drugom topiku..da ne ponavljam..potpisujem od reci do reci napisano..

Bojim se da su stvari otisle predaleko,nekako izvan mogucnosti za popravak. Sta je resenje? Iskreno,pojma nemam...verovatno taj licni izbor da se pise ili ne pise na pdf..

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Sto se mene licno tice ovaj podforum je takoreci umro onda kada je i  @wwww otisla - nikakvo cudo sto je otisla jer je bila toliko pljuvana od strane par forumasa potpuno nepravedno po meni, medjutim ti koji su je pljuvali nikad ni opomenu nisu dobili tako da se ne bih bas slozila sa @Drug Crni i njegovim opisom stanja na ovom pdf u, naprotiv. Ona je bila ubedljivo najkvalitetniji forumas ovde ( @alcestu takodje mogu da dodam) ima i drugih ali redje pisu. Po meni dobro je sto se pojavilo i par novih forumasa inace bi se pdf sveo samo na par Novakovih hejtera otprilike. Mozda bi to odgovaralo sta znam a u to se podforum i pretvorio a tek ce ocigledno.

Pitanjce (i ako me banuje neki moderator zbog ovog posta jer nikad se ne zna molim za odgovor cisto iz radoznalosti ) - jel ovo znaci da bilo koji moderator sa voxa moze da banuje na tenisu?

Ne znam zasto ali bila sam uverena da nam je @fancymoderator ali znaci nije? On je bar koliko toliko oduvek ucestvovao na pdf tenisu

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Za,kako kazes, Novakove "hejtere" je otvorena (splitovana) tema..Novak vs State. Mislim da se time ucinio veliki ustupak Novakovim navijacima. Jer je "originalna" tema ostala postedjena postova i komentara koji se ne odnose na njegove teniske aktivnosti. I sam sam nekoliko puta (poslednji put juce) apelovao da se sa pojedinim diskusijama prekine.. upravo da bi tema ostala cisto sportska,teniska..

Da,otisla je wwww..i meni nedostaje. Medjutim,otisli su i neki drugi dobri forumasi sa pdf..medju njima i Novakovi fanovi,ali iz potpuno opozitinih razloga ovima koje spominjes. Dakle,nece biti da je bas ceo problem u "hejtovanju" Novaka..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

...
Ne znam zasto ali bila sam uverena da nam je [mention=230]fancy[/mention]moderator ali znaci nije? On je bar koliko toliko oduvek ucestvovao na pdf tenisu


Ma jesam, od skoro, mesec, dva... Ali samo ovde i na automobilizmu od sporta.
Postoje i moderatori koji zahvataju ceo sport i imaju šira ovlašćenja [emoji16]

Ja obilazim Tenis redovno i trudim se da budem više manje neprimetan. Posakrivam neke postove ako mirišu da će biti flame i tako to... Mislim da sam jednog člana poslao na kratko hlađenje zbog poganog jezika.

Crni je malo previše fatalističan.

Ovo sa @Ćira je nebitno za rad potforuma Tenis.

@Romantik preteruješ - ako su negde moderatoru tolerantni na napade, stalking i prozivke i strpljivi do krajnjih granica, to je ovde. Da li si ti lično imao neki problem?

Sent from my SM-N9860 using controlled FACT 200

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Evo,ja cu da prestanem da budem fatalistican,casna pionirska. Sumnjam da ce stvari na PDF promeniti.
(na kraju krajeva,ja ih prihvatam takvima kakve jesu..inace ne bih ni pisao)


Razumem te skroz, keep up the good work [emoji106]

Sent from my SM-N9860 using controlled FACT 200

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Drug Crni said:

U takvoj situaciji,dobro da su modovi sa drugih pdf uopste prihvatili da i ovde arbitriraju.
Deset punih godina sam na Forumu. Mnogi od vas ste i duze. Uz svo duzno postovanje prema ranijim postavama,smatram da je sadasnja moderacija na PDF Kosarka jedna od boljih (Haos, Don Dusko i uvrnuto). Mislim da rade jako dobar posao na jednom od najzahtevnijih podforuma (em je najmnogobrojniji,najposeceniji em sa najvise tenzija). Posebno bih pohvalio upravo uvrnutog..mislim da je objektivan, koncizan, precizan..ne pokazuje da podleze ni strastima ni pritiscima. To ne znaci da je nepogresiv,ali momak dobro obavlja funkciju.

 

Hvala na ovako lepim recima. :D

 

blush-blushing.gif

 

Btw trebao bi jedan mod ovde. Makar da ga PDF ima. 

Edited by Don Dusko
Link to comment
Share on other sites

Ja se potpuno slažem sa Drugom Crnim da je naša moderatorska ekipa sa Košarke trenutno najbolja na forumu (to sam već i spomenula tamo). ❤️ Tako da bilo bi lepo ako bi neko od njih želeo da se prihvati toga da malo pripazi i "stražari" i na ovom PDF-u. Znam da je dodatna obaveza...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

Ja se potpuno slažem sa Drugom Crnim da je naša moderatorska ekipa sa Košarke trenutno najbolja na forumu (to sam već i spomenula tamo). ❤️ Tako da bilo bi lepo ako bi neko od njih želeo da se prihvati toga da malo pripazi i "stražari" i na ovom PDF-u. Znam da je dodatna obaveza...

Koliko je aktivna kosarka nema sanse da stignemo i ovde.Jedino kao ispomoc nekom moderatoru ovde.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, 4th and Goal said:

OT

 

Crni ili Boxy, ova druga opcija je neizvediva znači Crni za moderatora.

 

Ja sam losa opcija, ali Crni je vec druga prica, prati tenis, umeren je, zna odnose ovde i mislim da niko ne bi imao nista protiv :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...