Jump to content

Predlozi, pitanja, problemi


zoe Bg

Recommended Posts

Situacija na PDFu je godinama takva kakva jeste, tu nije stvar ni u konkretno pojedincima koji pisu vec u klimi koja nije dobra. I tu nema pomoci. Ne verujem ni da bi pojedinacno neka moderacija pomogla. Tako je kako je. Sto se tice wwww, i pored sukoba koje sam imao sa njom smatrao sam je vrlo kvalitetnom forumasicom, njen jedini problem je bio taj sto nije mogla da bude objektivna u vezi Djokovica, i to ne Djokovica kao tenisera i njegovih dostignuca, to je navijacka prica, vec onoga sto ga prati, s izuzetkom ovog budalesanja oko vakcina gde ga ni ona nije branila. To su bile stvari poput ove poslednje diskusije gde su se ciljano brale tresnjice, pa se u nedostatku argumenata povlacilo sa foruma ili se generisao lynch mob, s tom razlikom sto ona, bar koliko me secanje sluzi, nikada nikoga nije vredjala licno, samo je ta osetljivost i neobjektivnost generisala sukobe. I od drugih ljudi kojih je ovde bilo dosta koji su sa njom ulazili u klinc, ne verujem da ima ljudi koji smatraju da ona nije imala kvalitetan doprinos forumu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Sto ste navalili pa imamo @fancy a ? nije da nema moderatora - sta ce neko ko nikad nije dolazio ovde i nema pojma? (mislim na uvrnutog nikad cula za taj nick ne mislim na crnog)

Sto se Crnog tice on pise sto bi francuzi rekli - sve i obratno od svega :smiley2: naravno on je deo pdf a pa ako mu se moderise neka se pridruzi Fancy u

 

jos jedno pitanjce - ko je 4th and Goal ili tako nesto (jel Boki?)

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

Ozivece ga malo Mek i ekipa narednih dana uvek ce se naci nesto protiv Novaka i ostrascenih svedoka (naravno sve ce biti umereno i sa argumentima kao uvek) a i suvih informacija ko je pobedio ili ne u nekom mecu ko da niko nista ne gleda a i ne moze da dodje do istih

 

Nekad davno je ovo bio odlican pdf a malo po malo sve gori i gori, sada tesko da moze jos gore mada nikad ne reci nikad

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, ciao said:

Ozivece ga malo Mek i ekipa narednih dana uvek ce se naci nesto protiv Novaka i ostrascenih svedoka

 

Ovo je jedan od problema ovog podforuma jer ne moze nas ljubimac da se kritikuje. Pre Rodzer a sad Novak.

Volim i ja Novaka i zelim mu sto vise GS-ova ali ne mogu da cutim na gluposti sto radi van terena.

Mnogi od vas ne mogu da razdvoje Novaka kao igraca koji je strava i GOAT sto se tice tenisa i Novaka kao osobe koja ima mane.

A ne pomaze ni to sto on na silu pokusava da ga svi vole.Mnogo bi bolje bilo da je malo iskreniji i da ga ne zanima toliko da ga svi vole jbg.

Edited by Don Dusko
  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Don Dusko said:

 

Ovo je jedan od problema ovog podforuma jer ne moze nas ljubimac da se kritikuje. Pre Rodzer a sad Novak.

Volim i ja Novaka i zelim mu sto vise GS-ova ali ne mogu da cutim na gluposti sto radi van terena.

Mnogi od vas ne mogu da razdvoje Novaka kao igraca koji je strava i GOAT sto se tice tenisa i Novaka kao osobe koja ima mane.

A ne pomaze ni to sto on na silu pokusava da ga svi vole.Mnogo bi bolje bilo da je malo iskreniji i da ga ne zanima toliko da ga svi vole jbg.

Ustvari, Novak je ovde često kritikovan i najviše kritikovan upravo od strane svojih navijača i to zna svako ko je često ovde...

Link to comment
Share on other sites

Kad smo kod toga gde mu mesto nije, nenadano i nadasve nezeljeno, ali potpuno tacno opisan problem ovog PDFa, okrenut za 180 stepeni.

 

Sto se mrzitelja Novaka tice, ljudi koji me znaju licno misle da navijam za Djokovica. Jer sam jedan od retkih koji aktivno prati tenis. Nisam dosao na pab kviz prosle nedelje i odmah negodovanje neke random ekipe na pitanje iz tenisa "nije dosao Djokovic, nisi morao da ubacujes pitanje za njega".

 

Prosecan odnos prema Djokovicu je - Monegasanin da plati porez, kvalifikacija najboljeg srpskog sportiste svih vremena izaziva salve smeha jer se "takmici u sportu koji ozbiljno igra 50-100 ljudi na svetu u svakom trenutku, uz 3-4 prava profesionalca", "Jokic je vec sad uradio u planetarnom sportu vise nego sto bilo koji teniser moze za 10 zivota" i slicno.

 

I sad, ma koliko ovo sve bilo i smesno i pogresno na toliko nivoa, vrednosno je slicno ono sto citamo na ovom PDFu od Novakovih fanova u velikoj meri, a ovo treba da bude jedan od retkih mesta na internetu gde se na srpskom jeziku pise o tenisu kao sportu na nekom dubljem nivou.

 

Pravi teniski fan maltene nema mesto gde moze da pise i diskutuje sa nekim, a meni licno, imajuci u vidu iskustvo iz poslednjih nekoliko godina, je vrlo slicno da pisem o tenisu ovde, i da pricam o tenisu sa ljudima koje poznajem. Ovi prvi bi trebalo da znaju mnogo vise, ali ih jedino zanima Djokoviceva statistika i vadjenje flekica prethodnim nabijanjem navijackih kompleksa iz proslosti, a ove druge ne zanima nista, a sto se samog znanja o tenisu i price o istom, otprilike je slicno.

 

I zato se obicno - cuti.

 

Pa ko zeli da razmisli o tome moze, ko nece ne mora.

Link to comment
Share on other sites

Ja zapravo ne mogu da razumem šta je tebe trigerovalo u ovoj meri...msm, znam ja da ti pišeš traktate i ne kažeš ništa što ne može da stane u dve rečenice, ali ovde si izgleda meltdown doživeo samo ti.

Da budemo pošteni, a rekli su ti već drugi-boxy zakuva, ti uskačeš i to ne vidi samo onaj ko neće da vidi.

O kompleksima tek ne bih...

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, fancy said:



@Romantik preteruješ - ako su negde moderatoru tolerantni na napade, stalking i prozivke i strpljivi do krajnjih granica, to je ovde. Da li si ti lično imao neki problem?

 

 

 

Ja retko pisem pa i nisam mogao imati problem, ali ovaj covek sto je banovan zbog kritike moderacije nije prvi takav, a bilo je i onih koji su banovani zbog neke reci jer su novajlije dok se nekima dozvoljava sve i svasta (najbolji primer puzagica koji je od sada trebao dobiti bar 100 trajnih) a i generalno ocas posla se banuju neistomisljenici (ne pricam samo o ovom PDF-u). Ovo se nominalno vodi kao progresivan i moderan forum a opet disciplina je kao u najvecim diktatorskim jednopartijskim sistemima, jer cim neko iskaze drugacije misljenje od mainstreama on se banuje, bez obzira da li to svoje misljenje brani argumentima ili cisto svojim vidjenjem sveta.

Link to comment
Share on other sites

 
Ja retko pisem pa i nisam mogao imati problem, ali ovaj covek sto je banovan zbog kritike moderacije nije prvi takav, a bilo je i onih koji su banovani zbog neke reci jer su novajlije dok se nekima dozvoljava sve i svasta...


Ko je još ovde banovan zbog kritike moderacije - slobodno napiši.
Nemoj "nije prvi" nego ko je _tačno_ bio banovan pre njega, da ponovim, "zbog kritike moderacije"?
Ja se toga ne sećam.

Ne sećam se ni ko je "banovan zbog neke reči" na Tenisu.
Ako ti imaš primer za to, obavesti nas, daj link, videćemo o čemu je reč.

Nisam, takođe, primetio ni da Puzigaća ovde ima neke značajne upise a kamo li da piše "sve i svašta".
Ali, OK, ako vidiš nešto čemu nije mesto na Tenisu slobodno reportuj, veliki deo rada moderatora zavisi od reportova forumaša. Ne možemo svi 24h imati oko na svojim temama.

Sent from my SM-N9860 using controlled FACT 200

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Kakav je ovo bedž , nešto kao nagrada za pregaoca sa iskustvom ..:classic_biggrin:, šalim se nebitno ali eto malo neobično

 

 

 

Malo preleteh po stranicama da vidim šta se piše, vidim nema ni @Cojep jedan od forumaša koji je obogaćivao sadržaj  foruma statistika, istorija , kvizovi, zanimljivosti iz sveta tenisa ne politike i privatnog života. vidim i @double fault odustala , za sada nadam se:smiley5:.....

 

 

 

On 2/18/2023 at 6:50 PM, ciao said:

Sto se mene licno tice ovaj podforum je takoreci umro onda kada je i  @wwww otisla - nikakvo cudo sto je otisla jer je bila toliko pljuvana od strane par forumasa potpuno nepravedno po meni, medjutim ti koji su je pljuvali nikad ni opomenu nisu dobili tako da se ne bih bas slozila sa @Drug Crni i njegovim opisom stanja na ovom pdf u, naprotiv. Ona je bila ubedljivo najkvalitetniji forumas ovde ( @alcestu takodje mogu da dodam) ima i drugih ali redje pisu. Po meni dobro je sto se pojavilo i par novih forumasa inace bi se pdf sveo samo na par Novakovih hejtera otprilike. Mozda bi to odgovaralo sta znam a u to se podforum i pretvorio a tek ce ocigledno.

Pitanjce (i ako me banuje neki moderator zbog ovog posta jer nikad se ne zna molim za odgovor cisto iz radoznalosti ) - jel ovo znaci da bilo koji moderator sa voxa moze da banuje na tenisu?

Ne znam zasto ali bila sam uverena da nam je @fancymoderator ali znaci nije? On je bar koliko toliko oduvek ucestvovao na pdf tenisu

 

 

 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
13 hours ago, Drug Crni said:

Baš sam upao u veliku gužvu @Brian Setzer a.k.a.Stray Cat.
Naredne tri sedmice sam prilično zauzet..mogu otvoriti topik,nije problem,ali će to biti opet teška skromnoza od otvaranja.

Može slobodno neko drugi da preuzme ako ima ideju i volju.

Dok si pisao ovo mogao si da otvoriš topik, više puta je rečeno u raznim temama da se ne traži specijalno otvaranje.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

👇

 

On 8/2/2023 at 3:28 PM, MetalHead said:

...

I po milioniti put - prestanite da targetirate moderatora koji je objavio kaznu - nije to sam uradio vec je samo neko ko je dobio zadatak da objavi sta je dogovoreno.

 

:classic_rolleyes:

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...