Jump to content

Domaće serije


deez nuts.

Recommended Posts

49 minutes ago, Constantin said:

E jbg...ja raskinuo ugovor sa Orionom, a na MTS, ne dam im ništa...muku mučim sa njihovim boxovima, četiri puta dolaze i ne mogu da mi reše problem zamrzavanja slike i ostalih zajebancija. Još da im platim HBO...nema teorije.

Mozes da uplatis i HBO online direktno - bez posrednika.

 

https://www.hbomax.com/rs/sr

 

7 Ojra mesecno i funkcionise odlicno.

:default_coffee:

Edited by Kronostime
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Constantin said:

E jbg...ja raskinuo ugovor sa Orionom, a na MTS, ne dam im ništa...muku mučim sa njihovim boxovima, četiri puta dolaze i ne mogu da mi reše problem zamrzavanja slike i ostalih zajebancija. Još da im platim HBO...nema teorije.

Na mts je do januara besplatan HBO...

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Constantin said:

Otvorili...ono kao novogodišnja promocija ?

Taman sam mislio "prc" zajebo si me...kad ono opcija kupovine 0,00 din. emoji847.pngIMG_20231115_133311.jpg

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

Pijem duži espreso s mlekom. Skromno. Dobro si prošao 😉.

Negde je do sredine januara, samo što moraš sam da ga odjaviš. Ako ne uradiš tako od kad istekne promocija počinju da naplaćuju.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Azazelkg said:

Pijem duži espreso s mlekom. Skromno. Dobro si prošao 😉.

Negde je do sredine januara, samo što moraš sam da ga odjaviš. Ako ne uradiš tako od kad istekne promocija počinju da naplaćuju.

Jajare...ima li negde priopćenje ?

Za ekspreso, nije problem...imaš gratis i kafućino...

Odgledao sam prvu, svidja mi se uvod, jedino što je previše "marčnih" kadrova...em što je napolju snimano noću, ali i kadrovi unutra su mi nekako mračni. To valjda daje meku nit....jel?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Constantin said:

Jajare...ima li negde priopćenje ?

Za ekspreso, nije problem...imaš gratis i kafućino...

Odgledao sam prvu, svidja mi se uvod, jedino što je previše "marčnih" kadrova...em što je napolju snimano noću, ali i kadrovi unutra su mi nekako mračni. To valjda daje meku nit....jel?

Izašlo mi na internetu pojašnjenje.... Pa sebi napravih podsetnik da odradim odjavu 😉.... A za kadrove, nemam neko objašnjenje 🤷. Skoro sam i knjigu pročitao pa serijom upotpunjujem sliku. Stigao do četvrte epizode....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mnogo mi smeta podešavanje zvuka, da se tako izrazim. Dijalozi su nesraznerni sa muzikom koja prati i onda mora da se pojača da bi se čulo šta pričaju. Pa kad grmne melodija... I ovo nije izolovan slučaj nego sam često sretao u domaćim serijama.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Constantin said:

:s_d:

Ako si yettel imaš besplatno uz paket ako si neki od onih total paketa

14 hours ago, Knipex said:

Mnogo mi smeta podešavanje zvuka, da se tako izrazim. Dijalozi su nesraznerni sa muzikom koja prati i onda mora da se pojača da bi se čulo šta pričaju. Pa kad grmne melodija... I ovo nije izolovan slučaj nego sam često sretao u domaćim serijama.

Pročitao sam na tviteru da sve snimaju kao da je za bioskop pa je zato takav zvuk ali ko zna da li je to tačno

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Izbindžovao sam sve. Ocenio bih sa većom od prelazne ocene. Radnja serije, u osnovi, malo podseća na "Četvrti čovek"......

21 minutes ago, Урош19 said:

Ako si yettel imaš besplatno uz paket ako si neki od onih total paketa

 

IrisGo-Telekom Srbije. HEbale me sve 10 Arene...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Constantin said:

Izbindžovao sam sve. Ocenio bih sa većom od prelazne ocene. Radnja serije, u osnovi, malo podseća na "Četvrti čovek"......

Pomalo podseća. Serija je rađena po knjizi sudije Miodraga Majića, koji, po svojim rečima, inspiraciju za svoje knjige nalazi u svojoj svakodnevici, na sudu , sudskim slučajevima i onome što se dešava u njegovoj okolini. Ako nisi pročitao knjigu imaš preporuke. Druga njegova knjiga, Ostrvo Pelikana je možda još bolja od ove. Tema je daleko teža od ove, ali nosi jaku socijalnu poruku. Danima posle čitanja sam imao neki težak utisak kao da nosim neko breme na leđima. Nije mi izlazila iz glave.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Knipex said:

Pomalo podseća. Serija je rađena po knjizi sudije Miodraga Majića, koji, po svojim rečima, inspiraciju za svoje knjige nalazi u svojoj svakodnevici, na sudu , sudskim slučajevima i onome što se dešava u njegovoj okolini. Ako nisi pročitao knjigu imaš preporuke. Druga njegova knjiga, Ostrvo Pelikana je možda još bolja od ove. Tema je daleko teža od ove, ali nosi jaku socijalnu poruku. Danima posle čitanja sam imao neki težak utisak kao da nosim neko breme na leđima. Nije mi izlazila iz glave.

Tu je...samo nemam kad...:ajme:

 

spacer.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/14/2023 at 5:43 PM, 40Wins said:

Za ljude koji se nisu sretali sa ovim zanrom ranije, sto kroz knjige ili serije/filmove, moze da bude super zanimljivo. Moja zena generalno nikad nije gledala nista mistik/horor/triler dok nije pocela da fura sa mnom, a ja sam tipa od 2-3 epizode ukapirao sve i onda kao: Uuu kako si to dobro povezao, bas si pametan, a u stvari sam samo prato obrazac slicnih stvari koje sam citao/gledao. Nije Majic ovde nista specijalno zamrsio.  

Kao sto su ljudima Senke nad Balkanom nesto uber novo i top ako nisu gledali Piki blajnderse ili Vavilon Berlin. 

Mislim da su Babilon i Senke snimljene u isto vrijeme (prva sezona) ali poenta posta ostaje.

 

Edit: provjerio, Babilon prva epizoda emitovana 17. oktobra 2017. a Senke 23. oktobar iste god

Edited by Ne sam Safete
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Odgledali "Decu zla" pre neki dan i počeli "Posetu".  Prve 4 epizode smo završili. Daleko ispod kvalitetom od "Deca zla". Bolje su izneli sporedne uloge nego glavne. Pride mi je mnogo usporena i pomalo dosadna. 

 

Što se tiče "Deca zla", drago mi je što je verno prenesena knjiga u tv seriju. Korektno je odrađeno. Šteta što nivo glume kod nas ne može da isprati scenario. Sve to počinje iz škole, fali ona nekadašnja ležernost, lakoća i spontanost. Cvijanović mi nikako nije za ulogu koju je dobio. Mnogo je bolji bio u drugoj epizodi serije "Tunel" koju smo takođe počeli da gledamo. Tu je baš dobro izneo ulogu.

 

Do sada je emitovano 3 epizode i uopšte nije loša. Dragan Marjanović mi je maestralan. Svaka epizoda je priča za sebe. Rađena po istinitim događajima prati pregovarački tim MUP-a Srbije.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, McLeod said:

Gleda neko Poziv? Meni je za sad ubedljivo najbolja moderna domaca serija. Bolja od svih popularnih Bjelogrlicevih iskreno, nijedna mi nije preterano drzala paznju ovo gledas na iglama. Plus sto su sve zenski leadovi.

Više nego dobra serija...za preporuku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...