Jump to content

corona zajebancja


zoran59

Recommended Posts

 

 

-Zamisli šta mi se desilo jutroš, uđem u pekaru, kažem daj mi 250 gr bureka i jogurt, ona kaže nemamo jogurt, ja kažem, dobro, daj mi dve kifle i jogurt, ona opet, nemamo jogurt, ja, dobro, daj mi đevrek i jogurt, ona se izdere na mene, ama, čoveče, nema jogurta. Šta bi ti uradio da si bio na mom mestu.
-Uzeo bih onaj jogurt i gađao je u glavu.

 

 

  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Kronostime said:

FLzIIa6XoAoYwT5?format=jpg&name=small

Ali ovo nije šala nego je tacno. Citao sam tekst koji je pisao neko čiji su roditelji odavno emigrirali, pa je došao da poseti mesto odakle su, a ne zna jezik bas dobro, da skratim, napisao je "pricaju o gostoljubivosti, ali nigde nisam doživeo da me prodavačice ispravljaju, kao kad sam trazio 'burek od mesa' pa me prodavacica ispravljala 'sa mesom', i plus, zasto je sve od mlevenog mesa, gde garantovano ubacuju najgori otpad..."

 

Poenta je, ovo sa slike je stvarna situacija, i poslednja nekultura. I zbog toga treba otpuštati. Neka idu da se oprobaju u mrskim stranim kompanijama. Tamo jedva čekaju one koji ispravljaju kupce.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, ters said:

Sporazum Ruzvelt-Vanzemaljci 1943 godine.... Potencijalni gradonacelnik... 20% podrske u javnosti.

 

 

 BalkanInfo i Branimir Nestorović, duet snova, pravi dream team :s_d:

 

Ponekad se zapitam da li nas on sve jednostavno troluje i zajebava, ovakvim nebulozama bi i Milan Tarot pozavidio. Ameri i vanzemaljci, pa naravno još Rusi i dobri a napredniji vanzemaljci itd. Ali bar se ogradio da su možda te priče "bacanje magle". Kraljina.

Edited by Darko
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, ters said:

Sporazum Ruzvelt-Vanzemaljci 1943 godine.... Potencijalni gradonacelnik... 20% podrske u javnosti.

 

 

hoce li neko uhapsiti ovu budalu zbog sirenja lazi u doba pandemije? makar lekarska komora da mu oduzme llicencu i ponisti diplomu? aman vise!

:puke:

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, wwww said:

hoce li neko uhapsiti ovu budalu zbog sirenja lazi u doba pandemije? makar lekarska komora da mu oduzme llicencu i ponisti diplomu? aman vise!

:puke:

Ja se nadam da hoćemo, zajedno sa ostalim članovim KrŠ-a. Za ono proleće mora neko da odgovara...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...