Jump to content

corona zajebancja


zoran59

Recommended Posts

2 hours ago, John Dies at the End said:

83 koja od CK do Krsta putuje kao medjugradski do KSa ... Početak studentskih dana


Ah, ne diraj mi 83 😄. Takođe početak studentskih dana, devojka (sadašnja žena) u Džona Kenedija, ja na Vračaru, 83. mi je iz tog vremena najomiljenija linija, vredelo je klackanje svaki put 😎

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Eddard said:


Ah, ne diraj mi 83 😄. Takođe početak studentskih dana, devojka (sadašnja žena) u Džona Kenedija, ja na Vračaru, 83. mi je iz tog vremena najomiljenija linija, vredelo je klackanje svaki put 😎

U Dzona Kenedija? :smiley33:

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Baby said:

 

to su zvucnici, ima i za 30$ 😄 

Bingov brat je otisao u Kinu, bice i jeftinije. Rekao mi sir. Oliver.

tnt-oliver-javna-nabavka-1.jpg

😛

Edited by mrd
Znam da moze preko ebay. Ima i amazon. :P Moj sir. Oliver ostao bez posla> Mucenik. :(
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/7/2020 at 9:17 PM, Plavi Golub said:

 

Pa kako drugacije. Nisam sigurna ni da li su je vozaci dobijali po kazni. Bilo je tih vaspitnih linija i u GSP i u Lasti 😂.

 

Ne znate vi sta je 106. Davnih dana na okretnici znala se procedura. Majstor ode da popije pivo, pa onda ide da se vozi.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, handys said:

Davnih dana na okretnici znala se procedura. Majstor ode da popije pivo, pa onda ide da se vozi.

To kad okrene turu i ode kod dispecera da se oseca na pivo,a ne na naftu koju je pocuclao iz rezervoara....:s_d:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Honey Badger said:

jDceDfb.jpg

 

1 hour ago, Baby said:

 

Pa mozda i jesu... za slonove 🐘

 

Tea or coffee? Yes, thanks! 

 

Šveca mi radila dugo kao stujardesa, pa ima gomilu anegdota. Jedna od tih je baš ova. Budu na nekom kratkom letu tipa Bg-Pg ili slično, i sad frka da se stigne poslužiti sve putnike. I onda nakon "Kafa, čaj, sok? " obično dođe "Može."

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ovo je onako vise americki:

 

If after the lockdown you were given 2 options:

either fly with your wife to a dream destination or having a BBQ with your friends, what would you choose:

A) Well done

B) Medium

C) Rare

  • Like 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Laki21 said:

 

 

Šveca mi radila dugo kao stujardesa, pa ima gomilu anegdota. Jedna od tih je baš ova. Budu na nekom kratkom letu tipa Bg-Pg ili slično, i sad frka da se stigne poslužiti sve putnike. I onda nakon "Kafa, čaj, sok? " obično dođe "Može."

 

- Majstore, šta ćeš, pivo, rakija?
- Ma može!

  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...