Jump to content

Izvan i iza turnira


wwww

Recommended Posts

 

Quote

“The one minute of warm-up, you have no time to warm up. I would say for the player, you can’t warm up everything, every shot, the volley, the serve, the backhand, the forehand, at all,” he told reporters on Saturday.
“I would say that you have to warm up four minutes to play forehands, backhands, volley, serve, smash, everything to start the match in the best way possible.’
“There are some rules that I would keep and there are some other rules that I don’t really like.” He added.

 

Quote

At the Next Gen Finals players did have the opportunity to warm-up for an extra minute if they wanted to. After their initial 60-second hit, the organisers allowed an additional minute before the match where they can return to their chair ahead of the match starting. During that time, they were allowed to continue practicing if they wanted to.

 

Link to comment
Share on other sites

 

Uopste ga ne razumem... 

Tri operacije kolena, 40 godina, dva bolna poraza na travi (Felix i Hurkac) i on se nada povratku na tur  :classic_blink: na klizavu travu  :classic_blink: sta li je u njegovoj glavi da mi je znati...

Na njegovom mestu igrala bih egzibicije i uzivala u aplauzima fanova sirom sveta. Trudila bih se da im priustim spektakl u kojem bi opusteno uzivali, a ne da me gledaju u takmisarskom mecu strepeci dal cu se okliznuti i ponovo povrediti ili ce me neki junosa da imati pa posnage. 

Ne, ne teram ga ja u penziju, nemam nikakvog razloga za to, nego je to prosto logical sled dogadjaja. 

Jedna duga i sjajna karijera ne treba da bude zavrsena na tuzan nacin, ne daj boze nekom jos gorom povredom ili ispadanjem na W ili Haleu u jos ranijoj fazi nego ove godine. 

 

 

Edited by Milica
Link to comment
Share on other sites

Njemu je na prvom mestu da može da živi i da se ponaša normalno posle tenisa, a ako uspe da odigra još poneki takmičarski turnir to je samo bonus, ja sam ovo tako shvatila. Uostalom niko ne zna šta će biti za koju godinu, eto nije sigurno ni da će se svake godine igrati svi slemovi, kao što smo videli, a kamoli bilo čija zdravstvena situacija.

Link to comment
Share on other sites

Federer je isuvise veliki igrac,sampion da bi otisao u ovakvim okolnostimatm. Zato se pokusava vratiti,da bi dosao u situaciju da,kada odluci da je doslo vreme,zavrsi karijeru kako on misli da treba da bude. Dakle,ne po bilo kojim,vec po njegovim pravilimatm
Sasvim ispravan rezon i potpuno ga razumem.

Samo da se ne pretvori u Serenu 2.0

P.S.ako u procesu povratka bude i rezultata,tim bolje za njega,svakako. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Na Supertenisu su danas pricali o povredi i operaciji koju je imao, prvi put sam cula da mu je rekonstruisana hrskavica u kolenu i da je posle toga jako dug oporavak. 

1 hour ago, alcesta said:

Njemu je na prvom mestu da može da živi i da se ponaša normalno posle tenisa

Ako mu je ovo na prvom mestu onda treba da moli boga da mu se primi ta hrskavica i da ostatak zivota provede s osmehom na licu i bez potrebe za antidolorificima. 

20 minutes ago, Crni Bombarder said:

kada odluci da je doslo vreme

Kako ce da odluci da je doslo vreme? Kad bude video da ne moze vise da osvaja turnire? Hale i W od ove godine mu to nisu dokazali? Treba jos nize da padne? Da ga dobije Laslo Djere na betonu? 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Normalno da si prvi put cula za hrskavicu posto je sad prvi put rekao gde je bio problem, niko nije ni znao sta je operisao, samo se znalo da je koleno u pitanju.

 

Ja se secam da je Danilovic jednom prilikom izjavio da mu je bilo jasno da je zreo za penziju onog trenutka kad mu je bilo tesko da veze pertle za trening, mentalno vise to nije mogao da radi.

Dakle, ako on ima snage, prvenstveno mentalne, da prolazi kroz ceo proces oporavka, ko ima pravo da dovodi njegovu odluku u pitanje, posebno neki tamo likovi sa neta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja nemam odgovor na to pitanje jer ja nisam Rodja. :classic_smile:
Mogu samo da pretpostavim da je zelja da bude (pa i da ode) zdrav,tj.bez povrede. 

Takodje mislim da je zavrsio sa velikim rezultatima,ali verovatno hoce da proba da odigra jednu normalnu sezonu,pa makar bila skracena..

Link to comment
Share on other sites

 

ne zna se ko je gori Rosberg ili Nadal.

A tek sta reci sto snimaju sve na jahti u MC. Pri cemu je Nico sin prethodnog F1 sampiona (i neke manekenke, ako me secanje dobro sluzi), nikada u zivotu nije imao ikakvih finansijskih problema, a da ne pricam o odrastanju u nekoj zemlji poput Srbije, sve s inflacijom, gradjanskim ratom, bombardovanjem i svim ostalim bedastocama koje su vezane za ex-yu.

Nico=djubriste! :thumbdown:

 

Nadal se dao u zescu PR kampanju da se prikaci na svaki moguci trend (prvo je izjavio kako meditira i radi jogu, sad ovo...)

:twak:

 

 

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Naslov teksta : Alize Lim i Toni Parker vencanje u Meksiku - sta da se pomisli nego da su se tamo vencali, ali ne nego su bili na vencanju bivse teniserke i drugarice od Alize (meni priznajem nepoznate) Heidi el Tabakh.

 

https://www.parismatch.com/People/Tony-Parker-et-Alize-Lim-de-mariage-au-Mexique-1770470

 

Ima lepih fotkica inace o njima dvoma francuzi bas dosta pisu kako su nerazdvojni i slicno

Pogledah na googlu vidim za mladu da joj je najbolji plasman bio 146 ali je lepotica, mogla bi na onaj topik za decake ladno - kao i Alize uostalom ali ona je valjda vec upisana tamo :classic_biggrin:

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...