Jump to content

Izvan i iza turnira


wwww

Recommended Posts

Pitali Viskovica i Govedaricu da navedu nekog tenisera koga bi Serena na vrhuncu forme pobedila, a oni nisu mogli nikoga da navedu. Evo da ja dam par predloga: Djere, Lajovic, Kecmanovic... a bilo bi jos nekih. Razbila bi ih Serena.

Link to comment
Share on other sites

Ogromna je razlika izmedju muskog i zenskog tenisa. Inace, kad su jos bile mlade i ona i Venus pricale su svasta i zaboravio sam kako se zove lik, tipa granicni top 400 igrac vec pri kraju karijere u Australiji je odrao obe. To je bilo pre skoro 20 godina.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, McLeod said:

Ogromna je razlika izmedju muskog i zenskog tenisa. Inace, kad su jos bile mlade i ona i Venus pricale su svasta i zaboravio sam kako se zove lik, tipa granicni top 400 igrac vec pri kraju karijere u Australiji je odrao obe. To je bilo pre skoro 20 godina.

 

Čuveni Karsten Braasch.

 

Al zato Li Na može dobit Đokovića...uz malo pomoći :classic_biggrin:

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Boxy said:

Nema sanse da bi ih Serena pobedila, moras da trazis nekog top 500 igraca, a pitanje da li bi i njega dobila, Serena ne bi mogla da se izbori sa tom jacinom i brzinom udaraca.

Potcenujes chokerstvo ove trojice :classic_biggrin: , plus nemaju nikakav servis a ni FH im nije nesto, te bi time vec u startu gubili standardnu prednost koju imaju muskarci.

54 minutes ago, McLeod said:

Ogromna je razlika izmedju muskog i zenskog tenisa. Inace, kad su jos bile mlade i ona i Venus pricale su svasta i zaboravio sam kako se zove lik, tipa granicni top 400 igrac vec pri kraju karijere u Australiji je odrao obe. To je bilo pre skoro 20 godina.

Vishkovic (i Govedarica) su pomenuli tog tipa (zato mi i palo na pamet da o tome pisem), ali su rekli da je tip imao ludacki servis, sto je onda ogromna razlika.

I dalje mislim da bi Serena u svojoj top formi oduvala ovu trojicu. :classic_sleep:

Link to comment
Share on other sites

Nema sanse da bi ih oduvala jer ona nije navikla na tu brzinu i jacinu loptice, kakvi god da su chokeri.

 

Serena bi mozda mogla da dobije nekog ko je tek presao iz juniora, ali ne tipa Nadala, nego tipa Rubljova, koji je jos nejak :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Nije samo stvar u servisu, u polju je jako tesko ocekivati da mogu da se nose sa bilo kojim prosecnim prasinarom po celindzerima. Pa onaj Mertens recimo sto je dogurao do top 200 maksimalno, a i ove godine se petlja po fjucersima kao 30-godisnjak je u tom periodu kad je bio najbolji za taj nivo igrao bez ikakvih rupa u igri, grind grind grind i ne mozes da ga probijes.

 

A udarci su mu u proseku bar za 20-ak km/h brzi od Sereninih. I nije imao nikakav servis. Cenim da bi joj dao 3 gema u dva seta odokativno.

 

Bilo je po youtube challengea tipa amater muskarac protiv "pro" devojaka, i bilo je tu devojaka koje su oko 500. mesta na listi protiv nekih likova koji su bas nizi level rekreativaca i zene ih deru redom, ali samo ako je snaga udaraca slicna.

 

 

Ne pise ko je ova, kazu da je top 600 igracica. Nisam bas siguran gledajuci ovo, ali takodje nisam siguran da je igrala punom snagom, bas ga je izrutinirala sa nulom, ali servis joj je ocajan, zbog toga sumnjam.

 

A ovaj lik pitanje da li bi meni uzeo gem kad sam u formi i mogu da se krecem, igrao sam protiv bar 10 boljih amatera od njega.

Link to comment
Share on other sites

Today is the day! From today book "My tennis" written with @ effe7effe and with the preface by @MariaSharapova (published by @rizzolilibri ) is available on online platforms (Rizzoli, Mondadori, Feltrinelli, Amazon, IBS) and in all bookstores. Enjoy your reading and the story continues ...

Link to comment
Share on other sites

Andrea Petkovic in the press conf: It is planned that she will still play next year. In the last 3 weeks she has already felt a lot physically, but thanks to the good starting position in the world rankings, the moderation dates in the sports report have been postponed for the time being.

Link to comment
Share on other sites

j*  ga, vakcine su "osmisljene" za "prosecno ljudsko bice", a svako od nas je specifican i jedinstven (DNK i sve ostalo). Vecina ce upasti u zeleno + zuto polje, ali neki mali broj ljudi ce se naci u crvenom ili ovih 0,3% van 6sigma.

Standard_deviation_diagram.png

 

 

Ugo mi je, onako ridj, uvek nekako i delovao kao neko ko bi potencijalno mogao da ima neke propratne efekte (ne znam zasto imam takav utisak o ridjim ljudima). Za Chardy-a me je iznenadilo: em nije bas "gotovo tinejdzer", em ne deluje "nezan kao biljcica". No, ko zna sta je svakome od nas zapisano u DNK.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...