Jump to content

Tenis u doba Korone


gggggggg

Recommended Posts

1 hour ago, Green23 said:

Zverev zaboravio da servira

 

 

On 6/14/2020 at 12:59 PM, Crni Bombarder said:

Malo sam bacio pogled na mec Krajinovic - Zverev juce.
Iz onoga sto sam video (dobro,egzibicija je u pitanju..duga pauza i sve..) rekao bih da Sascha nije bogzna sta radio tokom prethodnog perioda. Uzasno je servirao juce,uzasno. Inace on ima dosta prostora da unapredi servis,ali ono juce..tanko se radilo/treniralo u prethodnom periodu..doduse mozda nije ni mogao da trenira kako treba. 

Nije da ce nekog posebno zaintigirati ova moja opservacija,ali eto,ja je napisah svejedno.

Moje jedino objasnjenje je da pokusava da postavi rekord u duplim greskama u svim kategorijama - karijerno,u jednoj sezoni,na egzibicijama,slemovima..12 duplih u dva kratka seta :smiley26:

Link to comment
Share on other sites

Ja sam danas saznala da je jedan decko, sa kojim sam se srecom samo videla na 10 minuta max posle finalnog, zarazen.
Ali on je vec u utorak osetio simptome i nije se zarazio na turniru, nego se zarazio na fudbalskoj utakmici posto je sudija. Sudi ovu nasu prvu ligu...

Ja nemam nikakve simptome niti moja drugarica sa kojom sam bila na finalnom mecu, nadam se da ce biti ok.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Boxy said:

Ja sam danas saznala da je jedan decko, sa kojim sam se srecom samo videla na 10 minuta max posle finalnog, zarazen.
Ali on je vec u utorak osetio simptome i nije se zarazio na turniru, nego se zarazio na fudbalskoj utakmici posto je sudija. Sudi ovu nasu prvu ligu...

Ja nemam nikakve simptome niti moja drugarica sa kojom sam bila na finalnom mecu, nadam se da ce biti ok.

🤞

sad u ovaj utorak?

Link to comment
Share on other sites

Da, 2 dana kasnije.

On je tog dana sudio mec, 4.sudija ih je izgleda sve zarazio jer je on u prethodnu sredu igrao neki fudbal, tu se izgleda zarazio, u petak i subotu mu je bilo lose ali nije nista prijavio i sad su sva cetvorica zarazeni. A sigurno je korona posto su uradili test.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Boxy said:

Sad sam videla :classic_ninja:

 

ja nemam jos uvek nikakve simptome, kapiram da je proslo najgore...

ako ti je za utehu, ne zaraze se bas svi koji su bili u blizini inficiranih, pogotovu na otvorenom.

s druge strane, svi koji su bili na onoj zurci u BG...

Link to comment
Share on other sites

Ma kazem, mislim da 99% nemam, radi uroka :classic_biggrin:

A i mi smo bas kratko bili sa njima, bukvalno dok smo od stadiona dosli do parkinga, tu ima mozda 5 minuta peske i kad smo se pozdravljali, pruzili ruku, bezl jubljenja za svaki slucaj :classic_biggrin: i ispade to na kraju dobro 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Boxy said:

EbDcJ8nXkAMGVhn?format=jpg&name=360x360

 

 EbDcLW8XsAE0UeW?format=jpg&name=360x360

 

sve u svemu veselo, razapece Djokovica

Za promenu da ga bar jednom razapnu zasluženo. Ne mogu reći da ću da ga žalim, ne ovaj put. Bilo je pitanje vremena. 

Što naravno ne umanjuje odgovornost vlasti koje žmure i prave se mrtve kad treba da deluju. Može derbi, može sve samo da je na otvorenom :classic_ninja:

 

25 minutes ago, Boxy said:

kad smo se pozdravljali, pruzili ruku, bez ljubljenja za svaki slucaj :classic_biggrin: i ispade to na kraju dobro 

:thumbsup:

Fino bi stvarno bilo kad bi se ljudima nekako moglo objasniti da prestanu da se ljube i rukuju, bar ovde kod mene :classic_dry:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Crni Bombarder said:

Kakav fijasko Adria Tour-a..iskreno se nadam da ce vec veceras otkazati i Banjaluku i onu egzibiciju u Sarajevu.

Pa morali bi.

Iskreno, najzalije mi je Rubljova, momka su nagovorili da se pridruzi u poslednjem trenutku i sad mora u karantin.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...