Jump to content

Tenis u doba Korone


gggggggg

Recommended Posts

Za USO eto prilike da neko novi osvoji GS ali mislim da ce organizatori odustati ako Rafa i Novak kazu da nece ucestvovati kao sto su takoreci i objavili, nema ni Fekija sto je vec bilo za ocekivanje, tako da ce tesko samo TV a bez njih trojice da pokrije troskove. Mada mogao bi Novak da osvoji br 18 sta bi mu falilo, on je vec isao sam na turnire ...

 

Za decembar se potpuno slazem sa M Tatom, moglo bi da se igra, decembar je bio otprilike da se igraci odmore pred novu sezonu, ove godine su se vec naodmarali iz sve snage.

 

Link to comment
Share on other sites

Pa nije nemoguce, ali oni su navikli na neku rutinu i ako odjednom ne moze da vodi 2 trenera, fizioterapeuta, kondicionog, agenta i ko zna jos koliko njih, nego samo 1 coveka, plus mora da odseda u ne znam kom hotelu, sigurno nece imati najbolju pripremu za slem.

A jos, 2 nedelje pred slem ne moze da trenira jer je u karantinu

Link to comment
Share on other sites

Ma slazem se da je ludilo za njih koji su navikli i ja se nadam da nece biti USO a ali ako ga ipak bude bas me interesuje da vidim ko ce doci. Nekako to stavlja igrace u istu situaciju, ne odgovara Novaku i Rafi pogotovo ali s druge strane masa igraca ionako ne moze sebi da dozvoli tolike ekipe.

Link to comment
Share on other sites

3 moguce opcije:

1. Sinsinati i USO bez kvalifikacija sa smanjenjim zrebom za dublove
2. samo USO ali sa kvalifikacijama i punim zrebom za dublove
3. otkazivanje oba turnira

 

Svi bi bili smesteni u jednom hotelu, tamo bi bili na neki nacin zatvorenici jer nigde ne bi smeli da mrdaju, mogu da povedu 2 clana tima, sa tim da samo jedan moze da bude sa njima na samom kompleksu.

 

2020 US Open: ATP Players Presented With Three Options, Decision Time Approaches

Link to comment
Share on other sites

Vidim da je Kejhil izjavio da Simona pod ovim uslovima sigurno ne bi isla na USO a sada se i Muratoglu izjasnio povodom Serene - kaze da koliko god je Serena spremna i zeljna da osvoji 24 ti GS on misli da sigurno ne bi pristala da bude odvojena od cerka tokom tri nedelje

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...