Jump to content

Tenis u doba Korone


gggggggg

Recommended Posts

5 minutes ago, alcesta said:

Što naravno ne umanjuje odgovornost vlasti koje žmure i prave se mrtve kad treba da deluju. Može derbi, može sve samo da je na otvorenom :classic_ninja:

Pa to njima odgovara, ako moze sport mogu i izbori. :59:

Pricamo o sportu umesto o onima koji su to dozvolili. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Crni Bombarder said:

Kakav fijasko Adria Tour-a..iskreno se nadam da ce vec veceras otkazati i Banjaluku i onu egzibiciju u Sarajevu.

A je li trebalo i u Banjaluku da idu? Znam da su ih Slovenci odbili ali dalje nisam ispratila...

Link to comment
Share on other sites

Nemacka stampa je nakon Beograda izasla sa naslovima "Djokovic i Adria Tour iritiraju"..misleci na neozbiljnost i neodgovornost u trenucima kada virus ne samo da nije nestao,nego je u porastu cak i u nekim evropskim zemljama..
Naravno - to je ovde docekano na noz uz tradicionlne argumente kako nas svi mrze,a zavide Novaku sto je on organizaovao nesto sto drugi ne mogu..

Da se razumemo. Veca je odgovornost vlasti (politickih i epidemioloskih),ali to Novaka ne abolira iste..

  • Like 2
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, 12Laki said:

Treba sad sve lepo testirati pa da vidimo posledice.

 

Sad ce da ga s pravom mediji razapnu(msm zasluzio je).Pogotovo sto je on jos imao one antvaks izjave.

 

A i nije jos vreme bilo za ovakve egzibicije.

Testirace ih, rece Ivanisevic (koji je pre 3 dana bio negativan), nije hrvatska vlast blesava.

 

S druge strane, Djokovici su samo postovali propise Vlade Srbije i kriznog staba Srbije (znaci sad je poslusao "strucnjake" za razliku od vakcine). Druga je stvar sto ja i jos neki trubimo sve vreme da treba izbegavati rizicno ponasanje, ma sta Vlada Srbije i njeni zdravstveni strucnjaci kazu (zanima me hoce li Nestorovic imati neki komentar).

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, wwww said:

Testirace ih, rece Ivanisevic (koji je pre 3 dana bio negativan), nije hrvatska vlast blesava.

 

S druge strane, Djokovici su samo postovali propise Vlade Srbije i kriznog staba Srbije (znaci sad je poslusao "strucnjake" za razliku od vakcine). Druga je stvar sto ja i jos neki trubimo sve vreme da treba izbegavati rizicno ponasanje, ma sta Vlada Srbije i njeni zdravstveni strucnjaci kazu (zanima me hoce li Nestorovic imati neki komentar).

Ma slazem se.I razumem.Samo ce mediji da ovo povezu sa tim izjavama i eto ti.A i ova nasa drzava ne znam.Bolje da je gledao kako ceo svet radi nego mi. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, wwww said:

Testirace ih, rece Ivanisevic (koji je pre 3 dana bio negativan), nije hrvatska vlast blesava.

 

S druge strane, Djokovici su samo postovali propise Vlade Srbije i kriznog staba Srbije (znaci sad je poslusao "strucnjake" za razliku od vakcine). Druga je stvar sto ja i jos neki trubimo sve vreme da treba izbegavati rizicno ponasanje, ma sta Vlada Srbije i njeni zdravstveni strucnjaci kazu (zanima me hoce li Nestorovic imati neki komentar).

Pa Nestorović sad čini mi se smatra da je bolje što se više ljudi zarazi jer je virus oslabioTM, pa je verovatno na strani ovakvih događaja...

Doduše nemam živaca da ga pratim u poslednje vreme pa ne znam šta mu je najnoviji biser...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, vanjabarsa said:

ja sam negde procitala da je bosna otkazana jos pre neki dan.e sad, ne znam u koliko gradova su hteli da se igraju.

Onda je to meni promaklo..pre par dana sam gledao kako sredjuju taj neki centar gde se trebalo igrati

Just now, wwww said:

MOze on da nadzire i odobrava sta god hoce, ni jedan teniser mu nece doci.

Pa,posle ovoga je to sasvim izvesno..

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Crni Bombarder said:

Jos kad se setim jednog naslova iz (inace nacoshkih "Novosti"): Crna Gora protiv Novaka! :classic_ninja:
(akcenat je na nasoj percepciji cele situacije + tradicionalna propaganda)

 

A Srđan je tako lepo, mrtav pijan, pevao Oj svijetla majka zoro :classic_sad:

  • Ha-ha 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Streljajte me ali po meni to za Grigora uopste nije tragicno , moze da bude naprotiv, pregura sada koronu u laksem obliku sto je za ocekivanje jer nema "morbidnosti" i sl i droz desetak dana je fit i nema da brine do kraja sezone, odradio je koronu

inace ko zna gde je zaradio, mozda je i doneo sa sobom iz usa a i nisam sigurna da je on bas mirno provodio vreme kad nije bio na tenisu, on je vise Filipov tip koliko znamo

jel se zna koliko cesto su se oni testirali? - znamo da su se testirali vise puta mislim ucesnici Adria tura

 

A ovi sto ce da se raduju i razapainju Novaka tipa Rotenberg i sl e to mi je zao ali c'est la vie

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

Hajde da se nadamo da je tako sto se tice Dimitrova (i svih ostalih). Ali to uopste nije garancija, vec je bilo objavljenih radova gde su mladi ljudi koji su bez simptoma prelezali covid-19 imali ostecenja pluca. A za jednog sportistu  ostecenje pluca moze da znaci kraj karijere.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, ciao said:

Streljajte me ali po meni to za Grigora uopste nije tragicno , moze da bude naprotiv, pregura sada koronu u laksem obliku sto je za ocekivanje jer nema "morbidnosti" i sl i droz desetak dana je fit i nema da brine do kraja sezone, odradio je koronu

inace ko zna gde je zaradio, mozda je i doneo sa sobom iz usa a i nisam sigurna da je on bas mirno provodio vreme kad nije bio na tenisu, on je vise Filipov tip koliko znamo

jel se zna koliko cesto su se oni testirali? - znamo da su se testirali vise puta mislim ucesnici Adria tura

 

A ovi sto ce da se raduju i razapainju Novaka tipa Rotenberg i sl e to mi je zao ali c'est la vie

Ne znam.Koliko sam citao anti tela se ne zadrzavaju dugo i moze opet da se zarazi...

Link to comment
Share on other sites

Licno volela bih da je i Novak fasovao, prebrine i zavrsio je, bolje nego da fasuje pred finale USO nap - pljune ga iz inata neki zarazeni hejter kukulele

kazu da ne traje dugo imunitet verovatno ali tri meseca valjda traje

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

Ne smem ni da mislim na one moguće komplikacije kad nekom imuni sistem prejako reaguje, zaboravila sam kako se to zove.

Generalno mogao je to da zaradi u Bugarskoj, isto kao što su zaraženi navijači sa derbija mogli u teoriji da se zaraze i na nekom drugom mestu. Ali ostaju masovni događaji kao najveća verovatnoća ipak. I ostaje odgovornost organizatora.

Doduše mislim da će biti neminovno da bude zaraženih i na zvaničnim turnirima, pre ili kasnije. Valjda će imati pameti bar da RG izguraju bez publike ako su već toliko za njega zapeli.

 

Nego odgledah malopre intervju na SK sa Đorđem i Ivaniševićem i neverovatno mi je koliko njih dvojica izgledaju šokirano i zatečeno :Hail: na kojoj planeti žive svi oni?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...