Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

Nece DD nikako..
Raduju skokovi Adamsa pogotovo def, ali sto nema hemiju sa Cp3 i sto ovaj Shai samo kos vidi to je 2 stvar. 
 Nepravda ce biti ako ovakav Gasol ima vise minute od Ibake, tupan Nurse koristi  7 coveka u rotaciji, oktobra ej samo 7 preko 10 minuta...
Monku idi i ne gledaj manastir kakav je to fail bio, kao sto ce White ispred Mareja da bude...
Grofe da li si spickao 10 waivera za Holmesa ?

Link to comment
Share on other sites

Jesam, 10. mesto na vejveru je neupotrebljivo. Cak i ako neko dropuje super igraca, pokupice ga neko iznad mene. 

Ovako Holms u teoriji moze da ima neku 10-5-1 blocks produkciju. A sada imam i tri igraca na pozicijama PF-C. Ni malo ne zalim.

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Pa ovaj stvarno hoce da ispadne? Nista Grofe izdrzi u toj borbi, drzi ga do 15.12 posle ne moras, tada mi igramo

Hahah, tesko bgm. Kada vidim kako su pojedini draftovali, tesko da cu da budem u najgora cetiri 😄

Samo da dohvatim PO i nagrabusili ste. 

Link to comment
Share on other sites

Jbg, negde mora rizik da se stavi ako zelis nesto vise. Ja igram na kartu srece da se niko ne povredi na duze. 

A takodje ne igra pik devete runde, u sustini nebitan pik u odnosu sta mozes dobiti kasnije. Vukov pik je pik prve runde, mnogo teza stvar. Plus je draftovao i povredjenog Oladipa koji nece igrati do sredine decembra, sumnjam da ce da ga i pozuruju, jer su i bez njega PO ekipa. To je peti pik

 

Ako budem ispao, to nece biti, jer nisam ubacio Snela, koji ce da mi da neke brojke, ali i da mi sprzi PPM. 

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

Znači kad igram duel sa Matićem, Clutch-om i Threep-om, nije mi dobro svih 7 dana.

Mislim, aj' što ih na fantasy-ju žešće iskenjošeTM  (by Zveki), nego što mi sve živo ide naopako.

 

@LayupFromTheMidget Heb'lo te tvoje deblo, sekvoja sa Novog Zelanda, ili šta već tamo raste .

Gde ga videh na smanjenoj granici, i ko me tera da ga stavljam, omaših ga za okruglo 15 sona, sa 50 dinžosa uplate 😰

Jutros kad sam video 250 din. povraćaja, dobro mi nije bilo, srećom sam ležao u krevetu. 😵

 

Ne znam može li uopšte ovaj link sa telefona da se podeli, da ne ispadne da baronišem ko Zvezdani. 

https://mozzartbet.com/sr#/ticket-status/1757-01137-4455-059 

😭

 

Najgore od svega, je to što će te na kraju sedmice ukakiti, i nekako ćeš i DD da preokreneš i dobiješ. 😤

Edited by Noćna_mora_b92_fantazera
nervoza
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Mene Al zanima kako ce da izgleda, ostali top pikovi rade one sto sam ocekivao (sem poena kod Adamsa ova 2 meca koji me zajebao za DD).

Buddy je bas epski jebac jos hvata 5 skokova kao bek.

@bora e jbg steta bas lep tiket, mene zajebao ali za sitno on i Rozier retard koji pravi licnu na 2 minuta a lako bi otisao u plus.

Pa dobro Dd i blk su zive sto ti vodis, danas neka Iblocka odradi svoj posao i gubis 10/3

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...