Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

28 minutes ago, Chaos Is Me said:

GS je toliko loš da je debeli Spellman dobio minute da me sahrani, masa lopti mu se odbila u ruke. 

 

Samo kukate, kao da ste vi slucajno propustili Trej Janga u 2.rundi drafta.

Edited by Zvezdinho
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ja sam nocna mora nocne more... 3-0 protiv Borivoja u ove 2 sezone easy money
Janis i pikovi srednje/kasnije runde izneli ovo, jebo me Evans gledao sam Duncana danas i to bi i blk okrenule... Adamse sekvojo igraj da te ne uvalim nekome.
Sada sampion koji igra bez 2 i 3 pika ali opet ima najdublju ekipu i isamarao je Rasela i debelog sa pola gasa.

Link to comment
Share on other sites

Debeli  standarno svake sezone ima kasno paljenje 😁

 

Cestitke protivniku, ubio me ovaj dvojac iz Majamija, koji nema sanse da ponovi Partikel kada se Zvekijeva prodilja vrati...

 

Uz moju malo vecu aktivnost na FA I skoncetrisanost, mogle se do jos 1-2cat.

 

A sada stari znanac 😁

Link to comment
Share on other sites

Graham sut 1/13, verovatno smo izgubili i FG u poslednjoj utakmici:18: Samo 2 kategorije:classic_unsure: Vidim moji sutali sl.bacanja juce 21/21 al dzabe kad je Lempron sutao 5/5.

 

JJJ me je unakazio nocas. Cekam njega i Kajrija za pare na ovog tutubana 16,5 granica, dao 10p u 1/4  , ja rekoh opa evo ga i taman ga pohvalise kako nije imao problema sa faulovima, pocinje 3/4 3.licna, 4.lica aut.Pocinje 4/4 odmah pravi 5.licnu aut iz igre, na triminuta do kraja ulazi nista, produzeci i u produzecima napravi 6/licnu.

 

Tacno sam zaboravio ovu cinjenicu da lik ima problem sa faulovima, mogao sam Porzingisa da igram i CJ Mekaluma.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, threepwood said:

Cestike Delgi, razvalise me tvoji veceras.

 

Mnogo tuzan tim sam sastavio, ne gine mi druzenje sa Gagom, Djoletom i ekipom

 

  Hvala ti brate na cestitkama, nasi su bukvalno shvatili ozbiljnost situacije tek zadnjeg dana i tu su se probudle neke lepe partije Srudera, CJ, Huda i naravno Obrve i eto preokrenusmo mecap u svoju korist. Ne verujem da ispadas, duga je liga, a i igrao si protiv ozbiljnog tima. 

 

  Haha, vec je na pomolu trejd B ligasa, jednih koji su usli zasluzeno i osvojili ligu i jednog slepera. Samo mi nije jasno Zveki zasto im poklanjas Gobera, za par dana bice

 

  "PROPUSTIO SAM TRE JANGA , ZAJEBALI SU ME OVI ZA GOBERA I PAO SAM TIKET ZA MELEONE"

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, delgado said:

 

  Kakav predivan pogled na tabelu, vini prvi pa maxa/ja & lavrnja delimo drugo

 

clutchu pored ziona nisu igrala još 2-3 igrača, među njima i powell iz mavsa. 

zato ću sada ja da nastavim bez jruea i zach collinsa. samo da se brzo vrate, ne mogu te 4-5 nedelja izostanke bitnih igrača da trpim, nisam tako koncipiran (:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...