Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

19 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Bas je vrh koliko se raspadamo ove nedelje.

 

Vala ne raspadate se ko mi u sredu/cetvrtak sigurno. I ne poradja vam se glavni igrac.

 

https://fantasy.espn.com/basketball/team?leagueId=50835&teamId=18&seasonId=2020&scoringPeriodId=2&statSplit=singleScoringPeriod

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Pa dobro, kad pogledam ostatak igraca, vecina igraca se bas raspada na startu sezone, jedva par njih isporucuje ono sto treba.

 

A i Magija nas tovari lepo, i jos sve to sa losim Bilom.

 

Meni da zahvali za tovarenje jer sam utripovao da je T.Jang draftovan koga sam planirao da uzmem u 2.rundi. I uze porodilju umesto njega u usta ga jebem skrbava. A tek kako mene Madjija tobari u trejd pregovorima da ne pricam.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, John Dies at the End said:

Daj screenshot 😴

 

Ne verujem Vam nista 😁

 

Evo ti, ima i nastavak al me mrzi da skrishotujem i uploadujem. Uglavnom u nastavku pizdim zbog toga sto sam zbog brljavljenja  propustio Janga, a Xpert me tesi super si birao Batler je po njemu mnogo bolji od Janga. I tako, sto bi rekli u jednoj seriji.

 

Eto pa se smejte malo i na moj racun:frusty:

 

23dc481323929238.jpg

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dobro je ... Ti bar imas co-ownera za raspravu i dogovor...

Ja se za vreme drafta nisam cuo i raspravljamo sa bratom (ili mozda jesam , ne secam se bio sam pijan) ... Redom se redjali i zvali : Since, cera, devojka , pa zena pa ljubavnica...I za kraj ponovo Junior da ne nervira jer mu nije stigao Sony 😴

 

😁

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zvezdinho said:

Jos jedan zajeb, spicih poslednju izmenu na O'Kvina jer ne igra Embid, nemam slot gde da ga stavim jer mi igraju 3 centra veceras.:frusty:

 

Jedina dobra stvar ove nedelje je uzimanje ovog decka. Prva 2 meca:

 

 

Brate, aktivan si 24/7. Reagujes odmah u 5 po podne i u 3 nocu. Svaka chast. 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...