Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

I pored te partije Arize i "raspada" Tuckera juce 9-3-4, opet je taker bolji u 15 dana i u 7 dana i u 30. 
Pa ja sam imao KOrkmaza ove nedelje koje on veze ima sa tim sto je Tucker po svim paramterima bolji od Arize iako se raspada ?
I za mene je Ariza Fa igrac ako je Taker fa igrac to i pise, posto je taker bolji.

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Miskooo said:

@LayupFromTheMidget

Hvala. Cele nedelje sam bio ubedjen da okreces rezultat, uopste nisam ocekivao pobedu.

@Itachi Uchiha

Moja ponuda za Micela je bila bolja. 😛

Gallo? Ne zezaj. 😄

 

Ja sam Micela nudio sakom i kapom, bukvalno svima, ovde sam bar 5 puta pisao. Jos sam i pisao da me poeni ne interesuju uopste, samo fg, skokovi i hustle statsi. 

 

Ja poene u PO gubim od svakoga i sa Micelom i bez njega, ovako podebljam ono gde sam vec dobar, pa cemo da vidimo u PO da li sam budala sto sam ga dao ispod cene.

 

U krajnjem slucaju, i Matic i ja smo u vrhu, nemam cilj da ga planski pojacavam sigurno, nemojte me jebati. Matic je sa ovim trejdom dosta jaci od svih, u tome je i problem izgleda. Ali protiv mene je autsajder u 7-8 kategorija sigurno. Poenterske ce me odvaliti, ostalo je moje. Ako vas zanima koja mi je racunica, evo je. 😄

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam juce MIA@PTB da ispratim zatvaranje duela, i u pocetku se nerviram na Arizine bravure, kad posle vidim Zveki ga nije ubacio. Doduse, nije se previse sjebao, za 1 kategoriju. Nas je za ubedljiviju pobedu prodao McCollum jer je izgubio 2 lopte u 2 napada tako sto su mu bukvalno ispale iz ruku i tu je Zveki dobio TO za 1 manje, a da je odigrao poenterski kako treba dobili bi i PPM koji smo vodili u 1 trenutku za dlacicu, na kraju i to ode na Zvekijevu stranu. Sreca pa se pojavio Duncan na tekmi pa smo okrenuli trojke, na kraju smo zadovoljni rezultatom.

 

  Pogledajte semafor : ) 

 

   @uini  Bilo je tesko, ali uspeli smo u nasoj misiji kao po zna koji put ove sezone da te osvetimo. Probacemo i sad protiv Uchiche.

 

  @Zvezdinho i ja smo uradili sve sto je do nas da otkazemo ovaj neposteni, da ne kazem lopovski trejd. Ja sam cimao ljude koje znam licno, ali niko nece da mi izadje u susret i vetuje. Tako da jedino mozemo da verujemo u tu cuvenu  karmu (u koju je l'te ja licno nikad nisam verovao) i da ce se ozloglasenom Maticu ovo obiti o glavu. 

 Da li mirno spavas, Maticu ????!!

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, delgado said:

 

 

  @Zvezdinho i ja smo uradili sve sto je do nas da otkazemo ovaj neposteni, da ne kazem lopovski trejd.Ja sam cimao ljude koje znam licno, ali niko nece da mi izadje u susret i vetuje. Tako da jedino mozemo da verujemo u tu cuvenu  karmu (u koju je l'te ja licno nikad nisam verovao) i da ce se ozloglasenom Maticu ovo obiti o glavu. 

 Da li mirno spavas, Maticu ????!!

 

 

Uklapa se pocetak pesme:64:

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, uini said:

 

jedina dva filma koja sam gledao prošle i ove godine su parazit i bilo jednom u holivudu

 

edit. gledao i doktor dulitla juče sa ćerom, nije loše

 

Juce gledao parazita na rts-u. Mozda mi nije legao ali stvarno sam vise ocekivao pogotovo sto volim korejansku kinemstografiju. 

 

Zveki ukljucio sam deglija da juri glasove. Sns sendvicari mu nisu ravni. Sad ce i caleta i kevu da registruje na forum da i oni glasaju, a malopre mi se javio sa basketa. vrbuje klince. Celo Valjevo je culo za Matica, iako ga niko ne zna licno vec ga mrze. Ocekuj da trejd pada 1/1!!!

 

 

 

 

Edited by maXa88
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Itachi Uchiha said:

Gallo? Ne zezaj. 😄

 

Ja sam Micela nudio sakom i kapom, bukvalno svima, ovde sam bar 5 puta pisao. Jos sam i pisao da me poeni ne interesuju uopste, samo fg, skokovi i hustle statsi. 

 

Ja poene u PO gubim od svakoga i sa Micelom i bez njega, ovako podebljam ono gde sam vec dobar, pa cemo da vidimo u PO da li sam budala sto sam ga dao ispod cene.

 

U krajnjem slucaju, i Matic i ja smo u vrhu, nemam cilj da ga planski pojacavam sigurno, nemojte me jebati. Matic je sa ovim trejdom dosta jaci od svih, u tome je i problem izgleda. Ali protiv mene je autsajder u 7-8 kategorija sigurno. Poenterske ce me odvaliti, ostalo je moje. Ako vas zanima koja mi je racunica, evo je. 😄

 

Nije mi jasno samo kako neko ko ima Taunsa, Micela sa najboljim PO rasporedom, Bizlijem i Simonsom koji ima najbolju napadacku godinu sigurno gubi poene. To nema ni veze. Ja nemam ni jednog strelca nalik tvojim najboljim igracima ( jedino mozda Batler ali ni on ne forsira previse), pa uzimam poene. 

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, LayupFromTheMidget said:

ahahahah sto bre meni?
Pitao sta hoce za Richa a sta za Donovana.On izabrao Adamsa i kusur. Ja jurio sutera on jurio visoke kategorije i to je to.
Nista moracu da pozovem karmu i da vas naduvaju Klipersi i lazni kralj da ode u penziju sa ovim sto ima...

 

 Srama nemas ej. Pa LBJ je posteno bar platio Obrvu -> Ingram, Lonzo, Hart + 4. pik prve runde. A obzirom kakve je sve krseve vukao tokom karijere i borio se protiv jednog od najjacih timova u istoriji kosarke & imajuci u vidu povrede Irvinga i Lava '15, da karma oce da radi posao, LA bi trebalo da osvoji ove godine. 

 

   Pojela te slava i vlast, postao si los covek, teras takvu jednu legendu u penziju i bahatis se. 

  • Ha-ha 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, delgado said:

 

 Srama nemas ej. Pa LBJ je posteno bar platio Obrvu -> Ingram, Lonzo, Hart + 4. pik prve runde. A obzirom kakve je sve krseve vukao tokom karijere i borio se protiv jednog od najjacih timova u istoriji kosarke & imajuci u vidu povrede Irvinga i Lava '15, da karma oce da radi posao, LA bi trebalo da osvoji ove godine. 

 

   Pojela te slava i vlast, postao si los covek, teras takvu jednu legendu u penziju i bahatis se. 

Pizda prodala finale protiv Dalasa,  dovoljna karma sto ga nisu spalili na trgu za sramno finale.
Red je dosao da i on nekog da plati, posto je do sada LeGm dobijao za dzabe roleplayere preko svojih pajtosa. Dok ovo kucamo panicno zove Diona da mu donese prsten. I moli ove iz Detroita da waivuju Redzi Jacksona, posto nije uspeo da izvuce Darena iz Svedoka.
Janis nasao kada ce jebe, nije mu dobar tajming bio pre 9 meseca.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zvezdinho said:

 

Nije mi jasno samo kako neko ko ima Taunsa, Micela sa najboljim PO rasporedom, Bizlijem i Simonsom koji ima najbolju napadacku godinu sigurno gubi poene. To nema ni veze. Ja nemam ni jednog strelca nalik tvojim najboljim igracima ( jedino mozda Batler ali ni on ne forsira previse), pa uzimam poene. 

Cudna mu je racunica, oslabio je poene, ast, ppm i trojke, sa skokovima je vec solidan. Ne verujem da je pojacao stl.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Wook said:

Cudna mu je racunica, oslabio je poene, ast, ppm i trojke, sa skokovima je vec solidan. Ne verujem da je pojacao stl.

"Ne verujem da je ojacao stl" pa Taker sam krade vise od Donovana.
Nije njemu cudna racunica vec je tebi.
Izgubio je ppm poene i ft  i trojke.
Ast je na nuli (kakav sok) kao i to
Ostalo je sve dobio, ako ubacis bambu onda je i blk na nuli ali on je nebitan ubacen da mogu da sutiram ove bezveznjakovice po 2 puta za ponedeljak i utorak protiv lavrnje,.
Ako se Adams vrati na formu pre ove poslednje povrede (januara i pola februara) on sam vredi vise od Donovana i Weabo je dobio trejd ako se ne vrati ja sam.
21_screenshot_1911.png

Edited by LayupFromTheMidget
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Hoces da ubacim Bambu koji je FA igrac, pa da vidimo bolje?On fa za blk pa su blk neresene, ali ono bas guzva na FA Meli najbolji igrac.
Nego koji sada|"tenis gledas" pa dizes FA po celu noc, ili cekas Jutu posto im ne igra Konli pa da napises 25-5-6 imao. 
Inace odlican Juancho mnogo sam se zajebao, odlicna procena Nasir Mali fazon.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne brini se, oprostices mi kada te Weabu bude napucao u PO posto uz vas jedini u vrhu ima ozbiljnu  C liniju, ako se njegovi ne raspadnu zbog povreda.
Favors-Kat-Adams je najjaca centarska linija uz Davis,Hasana +Kantera.
Velika vecina DD centara eno ih u Plej outu (G&K, Ayton,Vucevic,Jonas itd). Magija ima Bama, vi Hasana(ceka se Nurkic),  Haos Druma to je to sto se tice "sigurnih DDa". Embid, Jokic i Sabonis nisu jos 100% usli u PO.
Posle trejda moja ekipa je nalik Lavrnji, Zorexu, Uini-u,Magiji jaka ppm ekipa koja ce da igra na poen vise. Glavni izvor DD nam je na drugim pozicijma (Lebron,Janis, Doncic, Trae itd).
Samo Weabu ima klasicnu vucina ekipu sa 3 DD panja plus plej sto sutira 60% iz igre. Da li ima dovoljno stocksa je pitanje.

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...