Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

2 minutes ago, Wook said:

Isto sam rekao i za Markanen trejd, bilo je ocigledno, ali ste iz nekog razloga pustili da prodje za 2 FA igraca.

 

Markkanen trejd je stvarno smešan bio, bukvalno jedina 2 neregularna trejda je Mađija odradio, uz ono besmisleno poklanjanje 2 solidna igrača za Conley-a, takođe od strane grofa Clutch-u, koji je već maltene ispao tada, pa se niko nije bunio zbog toga verovatno, mada je trebalo da se vetuje. 

Ja nisam hteo da dižem dreku tada, ali naravno sam glasao za veto u sve 3 pomenute situacije. 

Dogodine svi grofovi trejd ovi moraju pod lupu, ako ostane u ligi tj.

 

Što se ovog trejda tiče, ipak se daje Bamba, a weeb sigurno veruje u Fucker-a, tako da nije ovo strašno imho. 

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Zvezdinho said:

Smesan trejd. Adams vise provodi po bolnicama nego sto igra i ne prelazi 30 min u najboljem slucaju.Smesna ponuda  za Micela.Taker je FA igrac. Tezak poklon.

 

Od mene veto.

A Toma Brajant kojeg si nudio za Micela je do jaja? 

 

Overall sam dao vise, ali mi se zivo jebe za overall, imam racunicu za ciljane kategorije u PO i nikada u PO nisam ulazio sa jack of all trades ekipom. 

 

Uostalom, trejd rade dve ekipe iz vrha, sigurno ga nisam pojacao planski, ne znam sto ste se usrali. Ako sam se zajebao, eto vam jedan konkurent manje.

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

@Magia Možeš da se smeješ koliko hoćeš, ali dao si 3 FA igrača i povređenog na duže LeVert-a, koji igra užasnu sezonu btw. za 2 pika 2. runde.

Ako to nije neregularno, onda stvarno ne znam šta je. 

 

Nemam ništa protiv tebe, a nije moj stil da plačem i dižem dreku po temi, pa se nisam ni oglašavao, ali mi je nejasno o čemu su ljudi razmišljali tada, kada to nije vetovano. 

Edited by Noćna mora B92 fantazera
Link to comment
Share on other sites

Nije bilo do jaja bili su normalni pregovori gde si ti pored Tome trazio Grahama, meni nije odgovaralo i to je to. Priznaces da Graham nije FA igrac kao PJ Taker. Juce je imao DD. Znaci meni si trazio 2 DD igraca, da bi Maticu dao za Adamsa. Ni to ne bi bio problem da ti treba C, imas ih vise nego Procke.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

 

8 minutes ago, Zvezdinho said:

Kakve veze ima Ariza za ovu pricu, jel trejdovan Ariza, nije , spinujes ko Informer jbt.

Pa ima veze zato sto si juce nudio njega kao bitnog igraca koji je inace: od cele sezone do poslednje nedelje  gori od mog FA igraca.
Au isti post si nudio 2 povredjena igraca za ZVERKU a obojica odigrali manje meceva od Adamsa. 
Pa da vidimo koliko vrede ta tvoja  3, ariza znaci ispod FA nivoa a ova 2  ukupno kao neki top 90igrac? Adams je sa svim povredama 55 igrac,  blizu DD na nivou sezone  a zddravi toma 135.
@Wook osim sto je pre 3 meca imao DD a mec posle toga 11/6 znaci ne raspada se, on jebe ppm i to je 1 sto kvari.
 

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

Maticu, ne kenjaj ko Vesic, mogu ja da trazim sta hocu, al trejd sa tim igracima se nije desio. Desio se tvoj miki maus trejd gde si dao Adamsa aka napustam svaki mec zbog povrede za Micela.

 

Kad vec pominjes Arizu mene je Grof gurao , terao da mu dam Arizu za Markanena. Bap stigla PM poruka od Grofa, jel moze Markanen za Arizu. Ne smem ni da pomisljam kakav bi cirkus napravili da sam prihvatio njegovu ponudu.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Nateraste me vas dvojica da pogledam Adams-ove brojke, pošto ga nisam od nove godine gledao, i ima šta da se vidi. Teški raspad jbt. jedan DD u poslednjih mesec dana. Još weeb ima Noel-a, pa bi trebao to da zna. 

Mitchell standardne brojke ima, još od 2. polovine rookie sezone. Bukvalno preslikane, nema odstupanja ni gore ni dole. 🙂

 

Ne znam, 50/50 mi je ovo za veto ili ne. 

Ako se više ljudi usprotivi, javite mi da i ja glasam za. Za sada ne diram ništa. 

Edited by Noćna mora B92 fantazera
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Zvezdinho said:

Nije bilo do jaja bili su normalni pregovori gde si ti pored Tome trazio Grahama, meni nije odgovaralo i to je to. Priznaces da Graham nije FA igrac kao PJ Taker. Juce je imao DD. Znaci meni si trazio 2 DD igraca, da bi Maticu dao za Adamsa. Ni to ne bi bio problem da ti treba C, imas ih vise nego Procke.

Prvo, priznaces da si prvi trazio Micela na moje interesovanje za Tomu. Takodje, nisam ti trazio njih dvojicu za Micela, nego sam te pitao sta hoces uz njega. Na poslednje pitanje sta bi dao uz Tomu, a da ga ne preplatis, nisi odgvorio. 

Screenshot_20200209_125647_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20200209_125609_com.android.chrome.jpg

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Zvezdinho said:

Maticu, ne kenjaj ko Vesic, mogu ja da trazim sta hocu, al trejd sa tim igracima se nije desio. Desio se tvoj miki maus trejd gde si dao Adamsa aka napustam svaki mec zbog povrede za Micela.

 

Kad vec pominjes Arizu mene je Grof gurao , terao da mu dam Arizu za Markanena. Bap stigla PM poruka od Grofa, jel moze Markanen za Arizu. Ne smem ni da pomisljam kakav bi cirkus napravili da sam prihvatio njegovu ponudu.

Pa i meni trazio Tuckera za Oladipa vucina pa nista. To neki argument da je tucker zver? Nije, vec koristan igrac koji jebe ppm a daje skokove stl i po koju trojku kao i Ariza.
A sto mu nisi dao?  Zato magija iskoristio panicnost grofa i dao mu Dedmona i Portera (nije se vetovalo) a ti nisi smeo zbog guzve na iR, drzao Wall neko mesto?

Inace 2 trejd ako drugar aminuje je jos bolji, jos jaceg igraca uzimam, cuvaj tastaturu ! 🙂

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Pa i meni trazio Tuckera za Oladipa vucina pa nista. To neki argument da je tucker zver? Nije, vec koristan igrac koji jebe ppm a daje skokove stl i po koju trojku kao i Ariza.
A sto mu nisi dao?  Zato magija iskoristio panicnost grofa i dao mu Dedmona i Portera (nije se vetovalo) a ti nisi smeo zbog guzve na iR, drzao Wall neko mesto?

Inace 2 trejd ako drugar aminuje je jos bolji, jos jaceg igraca uzimam, cuvaj tastaturu ! 🙂

Nisam, trazio sam +1., tj. nisam ni mislio da ga uzimam, da si ga ponudio trazio bih +1. Tad je bar donosio skokove, a ja kuburio sa istim.

Edited by Wook
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Pa i meni trazio Tuckera za Oladipa vucina pa nista. To neki argument da je tucker zver? Nije, vec koristan igrac koji jebe ppm a daje skokove stl i po koju trojku kao i Ariza.
A sto mu nisi dao?  Zato magija iskoristio panicnost grofa i dao mu Dedmona i Portera (nije se vetovalo) a ti nisi smeo zbog guzve na iR, drzao Wall neko mesto?

Inace 2 trejd ako drugar aminuje je jos bolji, jos jaceg igraca uzimam, cuvaj tastaturu ! 🙂

 

Ne sumnjam da si  @Malkolm Brogdon ponudio Horforda za Kapelu za koga je juce Braun rekao da postoji mogucnost da krene sa klupe.

Edited by Zvezdinho
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

 

4 minutes ago, Wook said:

Nisam, trazio sam +1. Tad je bar donosio skokove, a ja kuburio sa istim.

I sada ih donosi ima ih 7 i na nivou sezone i na nivou 15 dana.
Jedini problem je sada u odnosu na tada kada si ga trazio sto ne daje koseve, ppm jebe i to dosta.   Da nemamo ppm ne bih ga trejdovao ovako pored punta ft i to, gubiti ppm je previse.

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...