Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

4 minutes ago, Magia said:

Solidna nedelja za moje, kao sto napisah Bori dosta rizikuje iako ima odlicnu ekipu. 

Takodje, sad ide zanimljivo kolo prvo jer je dugo, a drugo jer prvih 6 na tabeli igra jedni protiv drugih. 

Evidentno je da ce nakon ovog kola prvih sest da se odvoji od ostatka lige. 

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, maXa88 said:

 

Sta misis o dodeli oskara? Pokrali Dzokera a?

 

 

jedina dva filma koja sam gledao prošle i ove godine su parazit i bilo jednom u holivudu

 

edit. gledao i doktor dulitla juče sa ćerom, nije loše

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, maXa88 said:

Zveki nas brat ❤️  

 

Sami sebe smo usrali ove nedelje i pravo je cudo kako smo se izvukli. 

 

Odlican tim zveki. Puno srece u nastavku. Vidimo se u plejofu 

 

 

 

 

 

PO tek treba da se izbori, sad nakon ovog poraza je pod znakom pitanja, mada da mi je neko pre 2 nedelje rekao da ce da dobijemo uinija 8-4-1 i da izgubio 5-7-1 oberucke bih prihvatio, s obzirom na jacinu vasih timova i povrede u mom timu.

 

Izracunao sam, ne bi preokrenuli FG procenat da je ostao Ariza, ali bi pobedili 6-5-2, dobili bi poene, a 3p bi bili nereseni, ali u 1.kolu sam se opeko mislio sam se dal da izbacim jednog ili vise igraca da sacuvam FG % i nisam ih izbacio i Lavrnja nas ubi sa 10-2-1.

 

Sad sa Haosom dvonedeljno kolo. Midzetu nemoj da mislis da smo zaboravili na tvoj trejd :smiley2: Bice u toku dana nekih akcija, a zems ako se ne javis nemoj vise da mi se obracas sa zems.

Edited by Zvezdinho
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

kad je prošao onaj magijin trejd prošle nedelje, besmisleno mi je da cenim da li ovaj treba vetovati ili ne. prosto ne mogu više da zamislim trejd koji je za veto

edit pogotovo što su ovde dve ekipe iz vrha, ako uchiha već hoće tako, ko sam ja da mu sudim?

 

@Magia ništa lično, ti si fantazer i ljudina :lala2:pre svega ali ono je bio skandal, ne kapiram ali izgleda da sam samo ja vetovao 

Edited by uini
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Dobro da sam te poTsetio. Pa vec si slao po forumu, slabo te fermaju.

 

Slabo me fermaju fali samo par glasa za veto:lol_2:

 

@uini kako ko si ti, ti si uini kralj, ti mozes sve, al neces protiv Matica, al realno je za veto. Jel stvarno mislis da lika koji ima 24p 6 asistencija i 5 skokova sa najboljim rasporedom u PO  treba dati za lika koji ima 4 poena za 30 minuta. Daj malo da poradimo na regularnosti lige.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zvezdinho said:

 

Jel stvarno mislis da lika koji ima 24p 6 asistencija i 5 skokova sa najboljim rasporedom u PO  treba dati za lika koji ima 4 poena za 30 minuta. Daj malo da poradimo na regularnosti lige.

 

ne mislim ali mogu samo da ponovim upis od malopre

 

Link to comment
Share on other sites

OK, ako ovo prodje daj onda da ostavimo jos jedan dan za trejdove da svi damo Maticu najbolje igrace za fishek i kikiriki pa nek osvoji lepo covek ligu kad mu je toliko stalo, Evo ja cu da mu poklonim Batlera za Derika Dzounsa Jr, tu su negde.

 

A i ovi ostali sto me terate da saljem mejlove i vi bi trebali malo da se angazujete a ne samo ja da smaram ljude.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zvezdinho said:

OK, ako ovo prodje daj onda da ostavimo jos jedan dan za trejdove da svi damo Maticu najbolje igrace za fishek i kikiriki pa nek osvoji lepo covek ligu kad mu je toliko stalo, Evo ja cu da mu poklonim Batlera za Derika Dzounsa Jr, tu su negde.

Meni toliko stalo? Ironija za coveka koji  ide i moli po porukama da vetuju trejd, pateticno ali fale jos samo par glasova, nastavi da molis.
Inace tvoja koluzija je vec bila vetovana nisam morao da molim po porukama.

Link to comment
Share on other sites

Maticu i sam znas da fali vrlo malo da se vetuje trejd. Lavrnja mi je rekao, tako da ne moras da pricas neke price za malu decu. Evo i unini ti kaze da ovo nije realan trejd. Lik koji da 4p i lik koji ima 24p skokove i asistencije.

 

Nikakva koluzija nije bila, saberi se i hvala ti sto si organizovao tada kampanju za veto jer bi se ukanalio sa Oladipom.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Zvezdinho said:

Maticu i sam znas da fali vrlo malo da se vetuje trejd. Lavrnja mi je rekao, tako da ne moras da pricas neke price za malu decu.

 

Nikakva koluzija nije bila, saberi se i hvala ti sto si organizovao tada kampanju za veto jer bi se ukanalio sa Oladipom.

mene u celoj prici interesuje samo koja bi bila tvoja ponuda za micela? toma brajant i ko jos? 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zvezdinho said:

Maticu i sam znas da fali vrlo malo da se vetuje trejd. Lavrnja mi je rekao, tako da ne moras da pricas neke price za malu decu.

 

Nikakva koluzija nije bila, saberi se i hvala ti sto si organizovao tada kampanju za veto jer bi se ukanalio sa Oladipom.

Naravno da je bila, Vuk se zajebao pa ja napisao da ce samo tebi da ga da, koluzija 1/1, al mozda imas problema sa memorijom.
Opet slabo kapiras nisi ti bitan bio u tom trejdu vec Vuk zato je i bio vetovan.
Ne znam ne mogu da vidim posto ja ucestvujem u trejdu, ako fale par to znaci 2+ minimalno. A  uz slanje poruka slab rezultat, pocni jos da molis

Link to comment
Share on other sites

Nije se zajebao nego se iznervirao i iz inata to napisao sto je napisao.I to nema nikakve veze sa ovim sramotnim  trejdom. Ako vecina hoce da lik koji ima prvog pika na draftu dobija najbolje igrace za kikiriki i fishek nije nikakav problem.

 

Evo mozemo onda mi da ti damo Batlera biraj ti sam za kog igraca ako je Derik Dzouns Jr mnogo.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...