Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

Ne, prosao je nas trade deadline, a za produzetak se nismo dogovorili i ako smo imali koliko oces vreme.

 

Ako bi gledao moj licni interes, onda meni bi odgovaralo da se produzi do ponedeljka, ali ako se budemo samo rukovodili licnim interesom moze trade deadline da ide i u PO. Imali smo dovljno vremena na vreme da se dogovorimo oko produzetka.

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ode Len(čuga) na večna lovišta. 

Jedini slab odabir na draftu, mada dok je igrao, nije uopšte bio loš. Problem je bio samo što je baš retko igrao, uglavnom zbog povreda. :classic_wacko:

 

Inače može se ispostaviti kao greška, ali situacija je vrlo brzo prešla iz lagodne u žešće zajebanu, jer ove sezone imam u istoriji B92 fantasy-ja nezapamćen broj propuštenih mečeva. Bukvalno je opstanak došao u pitanje. 

Ovako rekoh da pokušam nekim čudom da izvučem skokove ili DD, a da ne izgubim FT%. 

A u realnosti će verovatno neki od ove trojice Mađijinih da zabode TD večeras + će moji da zajebu bacanja nekako, te će mi samo izgubljene ostati, ako i to. 

 

Ova sledeća sedmica i AS pauza su bogom dane za moju ekipu, da se malo prikupe i saberu, i pre svega oporave. 

Jeste da sam ponajviše nadrljao zbog deadline-a, ali i dalje imam dosta kvaliteta u ekipi, samo cele sezone nisam imao sve igrače na broju, a ove sedmice više od pola nije igralo. 

Strašne stvari! :smiley5:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Noćna mora B92 fantazera said:

Ode Len(čuga) na večna lovišta. 

 

 

  A nudio si Maxi njega za Enesa 😐

 

   Ajmo ljudi stvarno malo aktivacije i paznje, Zveki bre kako se to neozbiljno boris za interes lige, da sprecimo ovu kradju. 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Noćna mora B92 fantazera said:

@Magia Možeš da se smeješ koliko hoćeš, ali dao si 3 FA igrača i povređenog na duže LeVert-a, koji igra užasnu sezonu btw. za 2 pika 2. runde.

Ako to nije neregularno, onda stvarno ne znam šta je. 

 

Nemam ništa protiv tebe, a nije moj stil da plačem i dižem dreku po temi, pa se nisam ni oglašavao, ali mi je nejasno o čemu su ljudi razmišljali tada, kada to nije vetovano. 


Cisto da ne bude da sam iskulirao- Levert je trejdovan 9og Novembra- tada nije bio povredjen i do tog trenutka je imao brutalnu statistiku- 16-5-4. Olynyk takodje u tom trenutku nije bio za FA. Famozni Mich Rob ima proseke u sezoni od 9 poena 6 skokova i 1.8 blokade do ovog trenutka.

Markanena sam trejdovao na osnovu onog sto je Grof trazio- za Dedmona se nadao da ce biti trejdovan negde gde ima vise prostora za igru sto bi bio slucaj da Atlanta nije potpisala i Kapelu. Porter Jr. nikako nije FA. 

Markanen nije bio pik druge runde. 

Srecno veceras, generalno mi se svidja  sto dosta rizikujes, ali se plasim da se nisi prekalkulisao- samo u nasem duelu si cuvao neke likove koji nece igrati zbog nekog buduceg potencijala koji je procentualno mali.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Magia said:


Cisto da ne bude da sam iskulirao- Levert je trejdovan 9og Novembra- tada nije bio povredjen i do tog trenutka je imao brutalnu statistiku- 16-5-4. Olynyk takodje u tom trenutku nije bio za FA. Famozni Mich Rob ima proseke u sezoni od 9 poena 6 skokova i 1.8 blokade do ovog trenutka.

Markanena sam trejdovao na osnovu onog sto je Grof trazio- za Dedmona se nadao da ce biti trejdovan negde gde ima vise prostora za igru sto bi bio slucaj da Atlanta nije potpisala i Kapelu. Porter Jr. nikako nije FA. 

Markanen nije bio pik druge runde. 

Srecno veceras, generalno mi se svidja  sto dosta rizikujes, ali se plasim da se nisi prekalkulisao- samo u nasem duelu si cuvao neke likove koji nece igrati zbog nekog buduceg potencijala koji je procentualno mali.

 

Ma pusti to, to je bilo pa proslo, nego jel stvarno mislis da je realan trejd Michel za lika koji za 30 minuta da 4p. Mislim stvarno ako ovo prodje onda cemu igranje lige uopste. Daj onda da dam coveku Batlera za Derika Jr pa da osvoji titulu covek ako bas mora.

 

Fali jos malo glasova za veto. Tacnije jos 3.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Drakaris said:

Vuce, da si pustio igrace u igru, mogao si imati pobedu 8-5 u dzepu. 

 

Sto li se nije protiv mene Tripova ekipa ovako raspala, makar ne bih brinuo za PO uopste. Nesreca... 

Mozda bude i ovako 8-5. Neka promase jos neko bacanje.

Link to comment
Share on other sites

Jao @Zvezdinho kako si nam capio JJ-a. Bukvalno smo i Maxa i ja cekali da ga pokupimo, kad ono tvoji brzi prsti odlucise. Prosto averovatno!

 

  I sad vidim career-high Korneta. Tu sam ja zajebao, izbacio sam ga da bi ubacio Enesa (a on nije mogao tad da igra vec sutradan zbog IR pravila i propade tu 5 off reb koji ce nas kostati te kategorije) a hteo sam da ostavim Bareu zbog asista, koji se sjebao vrlo brzo iste veceri, a da nista nisam dirao bio bi on dropovan i ostao bi nam Kornet. Vini ga je valjda uzeo, njega smo castili kao i KCP-om (Maxa) jer prosto eto, filijala smo mu. 

 

   Neke kategorije su ovde izmedju Zvekija i nas jako blizu i presudjivace mec u 3  MIA vs PtB gde nama igraju CJ, Hasan i Duncan a Zvekiju Ariza. 

Link to comment
Share on other sites

Velika pobeda protiv Neklaca. Taman da me vrati u borbu za PO, onda se cuvajte. Sve ide po planu, Boro ima sve manje izglede za PO, mada neka bude zadovoljan. Da nisam dropovao Holmsa, bio bi ispod Vuka i na putu za segundu u kakvim je tada problemima bio .. 

 

Morant TD, sad tek ima da sije. 

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

Zajebo sam se, sklonio sam Arizu iz tima jer sam mislio da ce da mi unisti PPM i TO, na kraju j ispalo da nije imao ni jedan TO, da sam ga ostavio trojke bi bile neresene, a poene bi dobio, jbg losa procena. Mislio sam da ne mogu da dobijem 3p i poena, pa daj nekako da uzmem TO i PPM. Mozda sam cak mogao i FG procenat da preokrenem jer je Arizin bio 70 posto 7/10. Jbg.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...