Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

36 minutes ago, Zvezdinho said:

Dal je realno sta ovaj pise za Adamsa koji se raspada.

Sada moram da objasnjavam coveku koji se napali posle 1 dobre partije FA pa salje  "trejd" ponude.
Adams koji se raspada na nivou sezone ima samo 11/9/1. Znaci skoro pa DD na nivou sezone, ima vise DD od tvog glavnog C Lamarcusa.
Vizualno da vidis kako izgledaju njegovi ciklusi kliknes link i gledas mesecni prosek.
https://www.espn.com/nba/player/gamelog/_/id/2991235/steven-adams
Los start sezone zbog povrede 6/12r i 30%fg zbog kontuzije kolena.
Pauzira pocetak novembra i pocinje polako da ulazi u ritam 10/8/1b i 60fg.
Decembra ima 14/10/1.5  10 DD na 14 meca.  U ovaj mesec umalo da ima DD koliko LMA za celu sezonu.
Januar krece fino 4 dd na 6 meceva, onda se povredjuje 1 put, pa posle 5 dana i 2 put propusta mec(kada se Kapela slepac zaleteo u njega), zavrsava Januar  sa 9/8/1 za 24 minuta. Ista povreda kao na startu sezone kontuzija kolena ali mislim da je 2 koleno bilo u pitanju.
Ovaj mesec ima samo 9/9 na tri meca.
Donovan 21p- O (NULA) asistencije uuuuu raspada se, Tucker bolji asistent od njega.

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, uini said:

kad je prošao onaj magijin trejd prošle nedelje, besmisleno mi je da cenim da li ovaj treba vetovati ili ne. prosto ne mogu više da zamislim trejd koji je za veto

edit pogotovo što su ovde dve ekipe iz vrha, ako uchiha već hoće tako, ko sam ja da mu sudim?

 

@Magia ništa lično, ti si fantazer i ljudina :lala2:pre svega ali ono je bio skandal, ne kapiram ali izgleda da sam samo ja vetovao 

 

Ma naravno bez ljutnje, ovde smo da bi komentarisali :) 

Ja najiskrenije ne vidim moj trejd nekom kradjom zbog nekoliko razloga:

1. Grof se obratio meni i sam trazio to

2. Ja sam se neckao jer sam se plasio gde ce Dedmon biti trejdovan. Da Atlanta nije dovela i Kapelu on bi bio pobednik trejda- vidis i sam kako Dedmon dobro igra- verujem da se Grofu kratkorocno isplatilo sto ga je doveo.

3. Svi pisu da ce Porter Jr dobiti jos vecu slobodu. Statistika mu je bila bolja iz meseca u mesec tako da se moze desiti eksplozija nakon pauze.

4. Markanen je povredjen i igra za ekipu koja ce dok se on vrati verovatno ispasti iz trke za plejof-> postoji mogucnost da ce ga ugasiti/ ili odmarati mnogo duze nego sto je planirano.

Ja mislim da je veci problem zbog imena- Markanen je ozbiljno ime i potencijal- a niko se zaista ne udubi u statistiku pa da vidi da ima 15p 6sk, dobre trojke i bacanja a sve ostalo dosta slabo.

A Dedmon i Porter Jr nikako ne zvuce atraktivno stoga je ljudima tesko da prihvate taj trejd.

Sto se tice Maticevog trejda- ocigledno je da prolazi dosta bolje on i da je dobio Micela ispod cene. Ipak, meni je uglavnom svaki trejd ok ukoliko obe strane imaju neku logiku ( makar i pogresnu) stoga mi je bas glupo da lupam veto.

 

Vec 2 sezone pitam da li se vetuju samo trejdovi koji su sumnjivi ili svaki trejd gde vaga preteze na neku stranu, niko mi nije konkretno odgovorio.

 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Zvezdinho said:

 

Vise treba da budes ljut na ove sto ne glasaju za veto, a samo 2 glasa fale.

Dosta njih ne prati sta se desava, neki su skroz odustali.

Meni ostaje misterija zasto bi neko ko ima KAT-a, Mitchella i Simonsa unapred odustao od poena, pa i trojki?

 

Evo, ja sa FA digao vrhunskog djubretara Chrissa, 20x bolji od Tuckera, bolji i od Adamsa. Bice do plej ofa dosta dropova, posebno u poslednjem kolu.

Edited by Wook
Link to comment
Share on other sites

@Magia

sve okej osim tog dela "ko je inicirao trejd", vidim da se to često poteže kao argument. 

 

nije problem porter jr, kao što nije problem ni adams. problem su dedmon i bamba kao wishful thinking u procesu 

 

bullsi jesu besramni ali imho, ne moraju da zatvaraju igrače u supu da bi gubili, pogotovo što treba malo ohrabriti publiku na proleće, da se sete da imaju rašta dolaziti 

 

stavio sam veto i na ovaj trejd, da ne bude kako proteziram braću iz b koja su uspela u životu 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Magia said:

 

Znaci treba stavljati veto svaki put kad je nase licno misljenje da trejd preteze na neciju stranu?

 

prolazi ovaj trejd nema brige

 

kažem, vetovao sam tvoj trejd a na ovaj sam stavio "allow" prvo, pre svega zato što mislim da neujednačenost u ovom slučaju nema toliki uticaj na ligu kao kod vašeg trejda.

takođe, stavio sam "allow" i zato što sam se vodio logikom -> ako većina misli da je vaš trejd okej, onda je i ovj okej, tj nema previše trejdova koji nisu okej. možda je i onaj oladipo trejd wooka i valjda zvezdinha po aktuelnim parametrima okej?

 

pa kada sam već vetovao sve te trejdove, vetovaću i ovaj. nije neka bulletproof logika ali to je sve što imam

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

 

prolazi ovaj trejd nema brige

 

kažem, vetovao sam tvoj trejd a na ovaj sam stavio "allow" prvo, pre svega zato što mislim da neujednačenost u ovom slučaju nema toliki uticaj na ligu kao kod vašeg trejda.

takođe, stavio sam "allow" i zato što sam se vodio logikom -> ako većina misli da je vaš trejd okej, onda je i ovj okej, tj nema previše trejdova koji nisu okej. možda je i onaj oladipo trejd wooka i valjda zvezdinha po aktuelnim parametrima okej?

 

pa kada sam već vetovao sve te trejdove, vetovaću i ovaj. nije neka bulletproof logika ali to je sve što imam

 

Ja navedoh razloge zasto je moj trejd manja neujednacenost nego ovi, no dobro.

 

Pitanje je da li ovaj trejd prolazi jer koliko kontam fali 1 glas, a ja nisam ni glasao, zato i pitam koja logika treba da se primenjuje.

Edited by Magia
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Magia said:

 

Ja navedoh razloge zasto je moj trejd manja neujednacenost nego ovi, no dobro.

 

Pitanje je da li ovaj trejd prolazi jer koliko kontam fali 1 glas, a ja nisam ni glasao, zato i pitam koja logika treba da se primenjuje.

 

Ma šta ima da pitaš, ti si jedan od članova lige, imaš pravo na jedan glas i ti odlučuješ o njemu. 

Naravno, tu moć ne treba zloupotrebljavati, recimo da se glasa za veto nekog trejd u kom nema ništa sumnjivo, recimo kad me je Zveki zamolio da mu dam Dieng-a za Kornet-a, dakle klasična razmena škarta. 

 

 

Ovaj sad je po meni, kao što rekoh 50-50 za vetovati ili ne, pre svega zbog toga što se Adams raspada. 

A veto sam stavio zato što se već dosta ljudi oglasilo protiv, ali još uvek mogu da promenim. 

Edited by Noćna mora B92 fantazera
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ovo je pljacka, a svoje centre ne bi dali, nema trika. poenta vetovanja je da se spreci ocigledno guranje, pogotovu kad trejduje neko ko je ispao. 

 

ovde trejduju 2 ekipe iz vrha, koje ce se boriti za titulu sa i bez ovog trejda. posle svih malera u po, povreda pred kraj, pucanja u finalu, sigurno ne pucam planski sebi u nogu, nisam covic nebojsa. 

 

slicna diskusija je bila kad sam radio slican trejd za monroa, pa sam stigao do finala kao valjda 11th seed. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, uini said:

 

ovo je kao ono kada je zvezda poslala kuzmića i čovu u fmp, ne znam dal' se sećaš

 

ČEKAJ JEBOTE

malopre si tvrdio kako nisi čović a prvo prihvatiš onaj trejd a sada i kuzma ode

 

kurac nisi

toeto

 

posto me ticma nikada ne dobija kad je bitno, on moze da bude fmp

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...