Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

Duvaj ga maticu. Ne pomazes mi 😥😥

 

Dobro ajde debeli znam ko si. Ne staj mi na muku. Jel moze kanter za sabaza da izbadim stvar? ( izvadim stvar hehe) 

 

Ako ga nisam ubio posle bacanja sabaza, nakon ovog trejda sigurno hocu 😁

Edited by maXa88
  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Zvezdinho said:

Ovako, ko je zainteresovan za Tomu Brajanta, MPJ, Arizu nek salje ponudu. Moze i Toma plus MPJ za neku zverku. Batler i Lamarkus nisu za prodaju, jedino u slucaju neke mega ponude mogu da idu.

 

:Hail::Hail::Hail:

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Neki Svaninkurton im je bio centar. Stvarno nije uredu sto pises tako. Ubices mi coownera.

Priznajem, ja jesam hteo da ga katujem ove nedelje jer mi dropovao korneta ali mu ne zelim zlo. Sto ne bih mogao da kazem za tebe😒😒

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Sitnice odlucuju, otisao je u tim gde mu je 1 konkurencija Ish Smith; tim  igra ultra brzu kosarku sto mu ide u korist i videcemo koliko ce da jasu Beala.. Ako je pokojni IT imao fantazi vrednost imace i ovaj.

 

13 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Moram zbog onog prozivanja za Bela.. 
Si video  juce debi 14/3/3/2/1 sutnuo 10 puta za 18 minuta.... Sta ce biti ako dobije 25 minuta... ZVER

 

Maticu, ne potkopavaj Zvekija i ne dizi vrednost Shabazu, upravo sam dobio neodoljivu ponudu o kojoj još razmišlja :lol_2:

 

 

18 minutes ago, maXa88 said:

Duvaj ga maticu. Ne pomazes mi 😥😥

 

Dobro ajde debeli znam ko si. Ne staj mi na muku. Jel moze kanter za sabaza da izbadim stvar? ( izvadim stvar hehe) 

 

Ako ga nisam ubio posle bacanja sabaza, nakon ovog trejda sigurno hocu 😁

 

Slabo je to, Zveki poslao bolju ponudu, a i želim da unesem nemir u vašu ekipu i da te Delgi drop-uje 😛

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ne moze. Ja sam covic ove fransize. Samo vlast moze da me  smeni😁 

 

 Ajde ne seri nego gledaj tamo sta ti se svidja kod nas. Ako ti je zveki spremio pomenuti dvojac za Sabaza tu ne mogu da se takmicim. Ali ako ima nesto za sta si zainteresovan salji na pm. Evo javio se delgado. Razmislja da proba heroJin. Cuo od nekih likova da je do jaja. Za sve ih boli qrac. I za fantazi...

Edited by maXa88
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Nije SWan igrao 48 minuta, igrao 28, onaj Gabriel uzeo nesto sitno ostalo Melo krpio na C.
Nikako da ubijemo Delgija. Delgi izdrzi ima da ubodes ti jos nekog FA, evo zveki bacio Igudalu, kog sam mogao da uzmem u trejdu...Doduse naravno postoji sansa da i taj ubod baci Maxa, ali on ce u penziju jos malo izmedju 5 i 10 godina i vidim kako kaci beleske o klin.
I TUCKER dobio C, tako da ja i dalje jurim nekog p/sga

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Zvezdinho said:

Ne nego cu da dam Tomu i jos jednog za Ish Smita i Robinsona aka napravim 5 faula za 5 minuta i ako nemam minutazu :lol_2:


Toma nazalost nema nikakvu vrednost vise, vrlo lako je moguce da ce ga shutdownovati s obzirom da mu se vratila povreda. 

MPJ je takodje povredjen.

Ariza je FA.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Zvezdinho said:

Vrlo lako mogu i Janga da ugase taman za nas PO nema za sta da igra, kao i Ingrama.

 

 

Slazem se. I Beala takodje. 

Sto i dalje ne cini nista manje smesnim tvoj zahtev- Brajant i MPJ za zverku :thumbup:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Zvezdinho said:

Vrlo lako mogu i Janga da ugase taman za nas PO nema za sta da igra, kao i Ingrama.

 

MPJ nije teze povredjen covek sutirao na treningu, ima video klipovi na tviteru. Nije nista ozbiljno.

 

Kako možeš uopšte da porediš takve 2 igračine i Tomu Masnog, koji nije uspeo jebenog Mahinmi-ja da pošalje na klupu, kad se vratio iz povrede? 

Stvarno grof ušao u tebe jbt. 

MPJ tek treba da odigra nešto smisleno kad ekipa bude kompletna. 

Imao je 1 takvu utakmicu za nepuna 3 meseca. 

Edited by Noćna mora B92 fantazera
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Magia said:

 

Slazem se. I Beala takodje. 

Sto i dalje ne cini nista manje smesnim tvoj zahtev- Brajant i MPJ za zverku :thumbup:

 

Ma ko oce oce ko nece ne mora, imaju po 4 meca u 1/4 ja i ne trcim da ih po svaku cenu trejdujem, jadan ovaj Grof sto si ga zajebao za Dedmona, sramota sta je proslo kao trejd i posle toga imas obraza da se javis sa ovakvim postovima. A i ovim putem da se zahvalim Maticu sto me je spasao od Oladipa :64:

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Ma Shabaz je novi Stef Kari :lol_2: On kao nije FA:lol_2:

16 minutes ago, Noćna mora B92 fantazera said:

 

Kako možeš uopšte da porediš takve 2 igračine i Tomu Masnog, koji nije uspeo jebenog Mahinmi-ja da pošalje na klupu, kad se vratio iz povrede? 

Stvarno grof ušao u tebe jbt. 

MPJ tek treba da odigra nešto smisleno kad ekipa bude kompletna. 

Imao je 1 takvu utakmicu za nepuna 3 meseca. 

 

Nije grof nego Madjija fantazi trejd virus :lol_2:

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

U cast Shabazza Napiera, nasa fransiza je resila da povuce dres sa brojem #13. Vise ne primamo u tim igrace sa tim brojem na ledjima. Ni preko free agency-ja, ni preko trejda, broj 13 visice u svodovima  #SelfieMastera. Ipak je to decko koji je doneo triple-double i dao nadu da mozemo otici korak dalje. Ovako cemo ostati u senci  Zorexa, Berija/Altine i Jovanice, fransiza koje su osvajale trofej a nisu zavrsile u B ligi. Tako blizu, a tako daleko. 

 

  "Jebes sav trud, krv, suze i znoj, kad se nadje neko pametan da ti dropuje Napiera" - Charles Bukowski.

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...