Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

Bice koristan Dedmon jos neko vreme, dok se Kapela ne zapali sa 35 minuta. Kakvi ce tu rekordi da padaju... Najvise je najebao Borin Kolins koji ce da skuplja mrvice od skokova. 

 

Nadam se trejdu TT-veceras. Lav moze i da ostane. Lav-Henson-Nens rotacija. 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Wook said:

Tvoj protivnik je vec povukao ekipu na klupu : )

 

Jeste, još pre dva meseca, ali tek sada se digla buka ( jer se boris za opstanak) , iako su protiv njega igrali i predsednik stranke i stranački potrčko zamenik, i dežurno zanovetalo Zveki :66: i drveni advokat Wini-e 😘 ...

 

😴

A

Akoveć hoćemo za zapisnik ...

 

Nego, jedna za mene i tebe ( iako znamo da su to samo tračevi i insinuacije 😛 )

 

 

 

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, John Dies at the End said:

 

Jeste, još pre dva meseca, ali tek sada se digla buka ( jer se boris za opstanak) , iako su protiv njega igrali i predsednik stranke i stranački potrčko zamenik, i dežurno zanovetalo Zveki :66: i drveni advokat Wini-e 😘 ...

 

😴

A

Akoveć hoćemo za zapisnik ...

 

Nego, jedna za mene i tebe ( iako znamo da su to samo tračevi i insinuacije 😛 )

 

 

 

Nije 2 meseca. Ima na rosteru igraca koji su do skoro bili na FA.

Okafor, Monte Moris i Skal ne verujem da su bas pre 2 meseca pokupljeni sa FA.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Pa na vreme da se digla buka koliko vidim on bi vec u 6 kolo trebao da bude sutnut kao Epi prosle godine.
Posto samo protiv Grofa i mece do sada koliko sam video je postavio tim. Ni prosle nedelje nije menjao iste igrace kao sad.
Videcu ostala  kola kako je stojao

 

protiv mene je igrao i menjao. a ja sam igrao ne tako davno protiv nicklorda

nemojmo spinovat

Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

 

protiv mene je igrao i menjao. a ja sam igrao ne tako davno protiv nicklorda

nemojmo spinovat

Da, samo sto je bas i protiv tebe ostavio cela 3 igraca u sredu na klupi , taman za cele 3 kategorije 18.12 Hero, WCS i Curry.

https://fantasy.espn.com/basketball/boxscore?leagueId=50835&matchupPeriodId=9&scoringPeriodId=58&seasonId=2020&teamId=16

Tako da se slabo spinuje nisam jos odgledao sve njegove meceve pa da vidim koji mucenici su imali nesrecu da igraju protiv izmena.

Link to comment
Share on other sites

jeste U SREDU je ostavio 3 igraca na klupi i U CETVRTAK napisao da se zajebao

meni se to desava recimo jednom godisnje i nije toliko strasno iako je mogao da uzme jos koju kolonu na temu

 

poenta je da je tada igrao. ja lepo pitah pre par dana, da li i sada igra sa nekim bagovima ili je digao ruke. ovo drugo nije okej

 

edit to sa sredom sam citirao u postu u kom sam te pomenuo, jel ti citas ista uopste

 

 

Edited by uini
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Da, samo sto je bas i protiv tebe ostavio cela 3 igraca u sredu na klupi , taman za cele 3 kategorije 18.12 Hero, WCS i Curry.

https://fantasy.espn.com/basketball/boxscore?leagueId=50835&matchupPeriodId=9&scoringPeriodId=58&seasonId=2020&teamId=16

Tako da se slabo spinuje nisam jos odgledao sve njegove meceve pa da vidim koji mucenici su imali nesrecu da igraju protiv izmena.

Ne pametuj, nego kontaktiraj čoveka, zato si komesar.

 

Ako hoće da menja i namešta ekipu super, ako hoće samo da poređa igrače i ostavi tako isto super, ako ga ništa ne interesuje - izbaci ga iz lige.

 

Ali prvo ga kontaktirajte, nije neka teška matematika to.

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, uini said:

jeste U SREDU je ostavio 3 igraca na klupi i U CETVRTAK napisao da se zajebao

meni se to desava recimo jednom godisnje i nije toliko strasno iako je mogao da uzme jos koju kolonu na temu

 

poenta je da je tada igrao. ja lepo pitah pre par dana, da li i sada igra sa nekim bagovima ili je digao ruke. ovo drugo nije okej

 

 

Samo sto je i u ponedeljak ostavio WCS (koji nije igrao pa kao nije steta) isto protiv tebe a skoro svako kolo pre tebe je ostavio 1 ili 2 igraca izvan.
2 kolo: Loua- Okafora-WCS. 3kolo- Robin Lopez-Hero 4kolo-Bjelica i Hero koji nije igrao taj dan. itd itd ostala kola jos nisam prosaltao.
Desi se 1 godisnje da zaboravis dan,ali skoro svako kolo po koji igrac da ostane  teze.


I protiv Lavrnje je ostavio 3/4 igraca van tima tokom nedelje a to je pre 3 kola.
Sto se tice poenta moze samo da se kaze da je  igrao vise nego ova poslednja 2 ali retko koje kolo je IGRAO sa 100% postavljenim  timom 2/3 koliko sam ja video od ovih 10.
@Wook nije problem da se kontaktira, vec je problem sto je napravljena steta, gde su neki igrali protiv 100% tima neki protiv 90% a neki protiv 80%.
Kao i prosle godine sa Doretom, morace i tu neko pravilo da se uvede oko aktivnosti 3 strike out fazon.

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

Pa dobro, nešto je propuštao, ali je bio aktivan i na FA. Sad niti uzima sa fa, niti stavlja medju aktivne ovo što ima.

 

Neka poredja to što ima, ne mora da bude aktivan, ako neće izbaci ga.  Iscimaj prvo čoveka, da ne bude odmah šut karta, posle neće moći da igra ni B.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...