Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

Evo mi kao tvoja filijala, mozemo da ti pozajmimo ostala dva brata holideja. Zdravi su i zajedno imaju brojke kao jrue 😊

 

Nemoj da te boli sto smo ispred tebe uini kralju. Nisi jedini  kome  je filijala bolje plasirana od glavnog tim 🙂  

 

Sto se finala tice, samo ti izgubi u polufinalu. Imace ko da te osvetiiii 🔥🔥💪💪

 

Naravno, ako do toga dodjes posto si u chouk fazonu vec mesec dana... 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, maXa88 said:

De si stefi?  sta ima?

Evo brate, malo običaji, malo posao, malo borba u fantaziju. Život je jedna velika borba. Kako si? Šta ima kod tebe? 

4 hours ago, delgado said:

 

  Nadamo se finalu, al tesko da bas Matic moze da stigne do toga. Ima reputaciju PO Chokera, nesto kao Harden

Opasan je Matić, ne potcenjuj ga. U vas dvojicu ne sumnjam. 

 

Igram s Mikijem ovo kolo, biće napeto, plus ste, delgi, ti i on drugari pa je dodatno teže ali moram da se trudim, fantazi ne prašta. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Evo slavimo najradosniji praznik, usli u sam vrh regularnog dela lige, cekamo novu epizodu nove serije Sinise Pavica...

 

Danas radio skraceno pa menjam gospodju u cuvanju maxe juniora. Ima 6 meseci tako da jos uvek ne zna da se zali na bilo sta. Odlican je 🙂

 

Ne znam da li znas ali postali smo uinijeva filijala, i kao svaka filijala kidamo za razliku od njega. Njega rascmaruje ko stigne vec dva meseca. Od prvog favorita postao je sprdnja, cak ga je i borinjo dobio a borinjo je najgori u ligi. Jedino ima ludu srecu da cim njega  nadrve, mi stupano na scenu odma sledece nedelje sa nekim ludim brojkama. I tako vec 4-5 kola. Sad ga je rasturio zox ali dobro, zox ima prejak tim. Bice tesko protiv njega 😕

 

kako ide u seriji B? Kad se vracas u elitu?

  • Like 2
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ah, da, Tika Špic opet hara domaćim televizijama. 

 

Maxo, baš je lepo to s klincem, nek je mali živ i zdrav. ❤️ Biće vremena kad će da se žali. 🙂

 

Pratim situaciju ja u A, jeste uini gazio na startu ali posustaje polako, jbg treba biti jak cele sezone. Zato se filijala polako diže kroz sezonu, bićete vi dobro, šampionski mentalitet je ipak šampionski mentalitet. 

 

Meni za sad ide fino, beležim dobre rezultate ali ima par dobrih ekipa s kojima nema šale, neizvesno će biti do kraja, nema opuštanja, biće klanja za svaku kategoriju. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sad kad malo bolje razmislim, radim neki posao zaradjujem tu neke pare mada mi je to naravno privremeno resenje a to privremeno koliko mora da traje, morace, imam tu neku jednu devojku od skoro bas (raskinuo s malom sa sela jer jbg takva situacija i uletela tamo posle Nikoljdana neka sto zavrsava medicinu) ali i tu zelim da napredujem vremenom osim ako mi se ova nesto ne svidi ne znam ni ja sta, ali najbolje mi u zivotu ide currently fantazi.

 

  Koliko puta nakon teskih dana, neverovatno stresnih poslovno-privatnih situacija bas zapadnem u ludilo/bedak a onda jedan osvrt na npr to trenutno fantasy stats vece mi vrati osmeh na lice.

 

  Resio sam da uzmem ono sto mi vec dugo pripada ove sezone, samostalnu titulu. Hebote, Dejvis i hasan su 5. i 7. na rateru! Ali bice pakleno tesko i toga sam svestan, zato radimo na agentima kao nikada do sada.

 

   Mozda mi je ova godina prekretnica. Ako uzmem titulu u fantaziju, mozda otkljucam te svoje zamrznute potencijale i konacno nesto uradim od zivota. Mozda je to ono sto mi je falilo svih ovih godina.

 

 Srecan Bozic braco svima koji slave (ja ne, ne verujem u te stvari)

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Ukradose 2 banane adamsu.jebana govna statisticari.

dignut top 100 igrac wagner

 

Odlican igrac ali iskreno zajebo si se.

 

Zveki planira do kraja meseca da dropuje i Batlera tako da mi njega cekamo

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Maxo hebala te serija Sinise Pavica, padoh na kladari zbog nje, rekoh ajd da vidim to cudo kad sam video tvoj post, ona vec pocela ostalo jos 25 minuta do kraja, a sastavio sam tiket Bol, Ingram i Huerter samo cekam da izadje vest da Holidej ne igra i da ga brzinski odigram dok nisu izbacili NO igrace iz ponude, reko nisam valjda tolki baksuz da ce u tom periodu da izadje vest. I kad sam se vratio nakon one krsh serije vidim izasla vest za tih 20 minuta koliko sam propustio da Holidej ne igra, Soccer povuko sve igrace NO , a u Mocartu nema Lonzo, i ja dodam Hejvarda i padnem samo na njega za 17000. Jebo Sinisu Pavica i njegove krsh serije i Maksin post kad sam ga video. I stvarno me zabrinjavas sa tim koje serije gledas.

 

Ovo je bio post za juce, a za nocas sastavio tiket Sexton, Dramond, Lowry, i crvc odjednom povecase granicu na 20,5 Sextonu, ja ga izbacim sta cu i ubacim Badi Hilda kojeg je klupirao Volton celu 4/4 jer su peglali odbranu i padoh samo na Hielda koga nisam ni planirao da igram, samo sam ga igrao jer su povecali Sextonu  granicu za cela 2 poena, nije mi ni docega. I da Maxo jebala te Paviceva serija.

 

Inace juce su ukrali Dedmonu 1 skok, zamalo da i ukradu DD. Na kraju jedva dodje do tog jednog skoka i 12p i 10 skokova za Dedmona.

 

I da, Maxo hebi se, nisam ja Procke pa da drzim 32 out igraca u timu, pa da propadnem ko muda kroz pocepane gace.Kad pomenu Procketa ja ove nedelje sa njim igram. Procke javi se, nije mi igrao Exum.Ejton naravno pokidao ispao sam da ne kazem sta sto sam stavio hielda umesto njega, jer protivnicki igraci pokidaju protiv mene.

 

 

 

A sad malo Delgado mod: Ljudi zajebao sam se  za Mo Vagnera jel mozete da mi ga vratite slucajno sam ga dropovao:classic_tongue:

 

Odjavljuem se sam prejebao sam Boru po duzini posta:smiley33:

Edited by Zvezdinho
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Auuu brate @Zvezdinho al' si puko k'o petarda :classic_biggrin:

 

I da, da Zems i mali seronjo@LayupFromTheMidget odgovoricu vam na PM danas nekada kad' dodjem sebi od novogodišnjih proslava :15:

 

E da, @Zvezdinho spremi se da platis to pice, ovi na poslu ne mogu vise da me gledaju, ponovo sam dobio odmor :87:

 

I za kraj, ko me jebe kad sam kreten, i treba da ispadnem kada ne vrsim izmene i gubim po 2-3 CAT po kolu :wink2:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ne, evo stigla ispravka. Dobro je. Putuje ipak i mozda propusti samo jednu 😁💪 

 

Inace za zvekija da ne brine. Isak ne mora na operaciju. Vraca se za 9 nedelja!!! 🔥🔥🔥

Edited by maXa88
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...