Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

Ja se stvarno izvinjavam sto sam osetio da ce WCJ da se povredi i pokupio Garfildatm. Dobro vise su profitirali ovi sto imaju Tedi Janga, al nema veze. Maxo al si se raspisao jebo te, zena te pustila s lanca, a i vise nema serije Sinise Pavica pa mozes da se posvetis fantaziju i forumu. Dobro ti jos nesto pises, vidi Procketa, nema ga nigde kako je poceo da gubi od svakoga.Skenjao se nacisto, zao mi da ga zezam i ako ga derem,doduse ko ga nije drao ove sezone, a kompletan je skoro, jedino mu Oladipo ne igra. Ejton sabija ali dzabe, razocarao veliki superstar Luni iz GS. E Procke a da mi se nisi smejao za Sabonisa, Abebajora, Ajzaka i Bridzisa sad ne bi bio na zacelju. A i ja mnogo kenjam veceras mu igra Kavai bez PG, bice jedno 40 poena.

Edited by Zvezdinho
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Maxo jel se spremas da gledas novu seriju Sinise Pavica. Mnogo je dobre brojke Ajzak imao pa sam zeleo da verujem da se nece povrediti i ako je sklon povredama i da ce da me usere jedna godina bez povreda kao sto je Haosa onomad usrala A.Dejvisova sezona bez ikakvh problema u PO. Kad se setim kako me je kostao b2b titule samo sto je kenjkav, od 4 meca 1 mec je igrao , jedan nije, a na 2 je izlazio sa pola meca jer mu je falilo nesto, a falio mi jedan DD, a on ni jedan nije uzeo. I taj poslednji mec sa Portlandom koji je odigrao ceo nije isao do DD i osta nereseno, mada sam znao cim sam video post tada golobradog Vuchine ajde Dejvise DD. Cim sam video taj post prva reakcija mi je bila :smiley26: :frusty:

 

Uini rekao WCJ da planira da se vrati pre All Stara.

 

 

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, maXa88 said:

Prejak tim ima uini. Ustvari on svima daje 3 igraca fore cisto da i ostali imaju  bar neke sanse. 

 

Zveki citaj roto. Isak je dobro. Ne mora na operaciju i  za 7-9 nedelja se vraca na teren. 

Mnogo je jak, igra sa 4 outa protiv top4 ekipe j jos se drzi.... i to sve elitni igraci su out ...

samo povrede mogu da ga sprece od velikih dela

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, maXa88 said:

Prejak tim ima uini. Ustvari on svima daje 3 igraca fore cisto da i ostali imaju  bar neke sanse. 

 

Zveki citaj roto. Isak je dobro. Ne mora na operaciju i  za 7-9 nedelja se vraca na teren. 

 

Maxo ne zajebavaj vise, znas i sam da ce tek da vide kako mu je za 7-9 nedelja i kad ce da se vrati,a ne da se vraca za 7-9. Ako bude jos neki out moracu i njega da dropujem. Ako verujes u to sto pricas saljni onda neku ponudu za njega da ne kukas posle kako sam dropovao Ajzaka.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Zvezdinho said:

Uini sta trazis za Hayesa ? Ne zajebavam se.

 

ozbiljno tebratore, vidiš da vučem hail mary poteze, dva centra su mi u autu do marta ako se i pojave uopšte i ja sad treba da te predam lika koji me potencijalno vadi. jedino da mi daš centra sa boljom produkcijom i više minuta 

Link to comment
Share on other sites

Opak protivnik je zox, najjaci do sada.  svakako ne zbog igraca od kojih 4 visoka pika uopste mu nisu u igri ove nedelje,  vec zbog  toga sto i nama salje vudu madjije igracima. Podseca  na chaoza iz finala onomad dok ga je sreca sluzila.  Nismo imali Hasana, Dejvisa, Bartona, Kanter nam je bio  mobingovan od strane slepca na klupi Bostona, zvekijeva pojavanja ne rade posao, sve smo ispromasivali sa FA i pored svega opet se dobro drzimo.

 

Bice vraski tesko i verovatno sledi prekid serije osveta za uinija. Samo se nadam da nam on nece zameriti. Mozda bi imali vise srece da nismo filijala 1 chouk tima 😥😥😥

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...