Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

Zveki pokupio Gaforda pred povredu. Kad ce meni tako nesto da se desi. Pokupim O Kvina, taman posle povrede, covek nije dobio ni minut, a protiv mene izgarao na terenu.

 

Uiniju se povredi peti pik 4-6 nedelja, vec se oprasta od PO-a. Borou se povredi Irving, ne zna mu se povratak, plus drogos 25 meceva suspenzije, i na sve to trejduje za povredjenog Zajona za koga nije bilo sigurno hoce li i krociti na teren ove sezone.

 

Borina ekipa ako bude citava, nema svrhe ni igrati PO, prejaku ekipu ima. 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Drakaris said:

 

 

Uiniju se povredi peti pik 4-6 nedelja, vec se oprasta od PO-a.

 

nemoj kenjati ako ne pratiš. već 6 kola tj od početka decembra igram duele bez 2-3 bitna igrača, gde mi obavezno makar jedan ne staje na IR, pod uslovom da su out a ne dtd

ove nedelje bez wcjr-a, jruea i m.morrisa

 

ne računam zach collinsa koji je odmah poginuo

na početku sam bacao igrače zbog toga, kao npr elfrid paytona ali sada mogu jedino sve da ih pobacam i da uzmem maxinog kantera

 

 

edit: jezikom kojim razumeš, evo ti pozicije na player rateru

 

wcjr - 33

jrue - 51

morris - 67

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Drakaris said:

Zveki pokupio Gaforda pred povredu. Kad ce meni tako nesto da se desi. Pokupim O Kvina, taman posle povrede, covek nije dobio ni minut, a protiv mene izgarao na terenu.

 

Uiniju se povredi peti pik 4-6 nedelja, vec se oprasta od PO-a. Borou se povredi Irving, ne zna mu se povratak, plus drogos 25 meceva suspenzije, i na sve to trejduje za povredjenog Zajona za koga nije bilo sigurno hoce li i krociti na teren ove sezone.

 

Borina ekipa ako bude citava, nema svrhe ni igrati PO, prejaku ekipu ima. 

 

Ne bih da se pravim pravim pametan ali WCW je sklon povredama i cele sezone izlazi neki izvestaj za njega i Lavina, plasio sam se da ne pokupi Gaforda neko ranije znajuci taj podatak. Plus uzimanje je ubrazala i povreda Ajzaka, jer su mi potrebne blk.Dobro de Uini imas Luku on izvadi bazuku i skace , asistira i poentira. Izdraces taj period evo ja imam 2 IR igraca a imao sam i 3 pa sam dropovao Mo Vagnera pa ne kukam. Mada ne znam koj moj drzim Ajzaka al ajd mozda posluzi u PO ako me usere da udjem u 1/2 ili finale.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, uini said:

da, kad igrač stane drugome na nogu, to znači da je injury prone 

 

Svaki dan izlazi injury report NBA lige gde je WCW na njemu sa raznoranim cudima i probable je. Plus je imao tesku povredu ranije.Prosle sezone je igrao samo 44 meca. Ak opet pre ce Jang da igra nego Garfild ili kako se vec zove.

 

5 minutes ago, Chaos Is Me said:

Tristać rekord karijere protiv mene, ej živote probušeni kurtonu

 

Joj ne dolivaj mi so na ranu ja igro plus na kesu K.Lova i cekam da izadjem tiket 88k i vidim probuseni kurton ne moze ni sa produzetkom da predje granicu jos i asistira TT. E zivote probuseni kurtonu, skenjao sam se totalno i u depri sam, odo da popijem 3 bensedina. Doduse i ja sam kriv nisam smeo da stavim Dramonda koji razbija kad nema nikog zivog ( a imao sam muda da igram Rouza sa vecim granicom) i Simonsa koji razbija kad ne igra Embid. Cu se roknem.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Just now, Zvezdinho said:

 

Svaki dan izlazi injury report NBA lige gde je WCW na njemu sa raznoranim cudima i probable je. Plus je imao tesku povredu ranije.Prosle sezone je igrao 44 meca.

 

prvo, lik je WCJr a ne WCW 

 

drugo, draftovao sam ga i prošle, rookie sezone i ove, pa da te prosvetlim:

lik je prošle sezone polomio palac i išao na operaciju, to ameri zovu "freak injury", nešto što svakome može da se desi 

 

ove sezone je stalno na injury reportu zbog nekog stomacnog mišića, iz predostroznosti, igrao je svaku tekmu od početka. tako i giannisu često stoji dtd pa igra uredno 

 

dakle, imao si sreće sa gaffordom, nije kao da taj injury report od početka sezone ima IKAKVE veze sa time što je stao drugom košarkašu na nogu i sjebao zglob. 

Link to comment
Share on other sites

Izuzetan strucnjak uini, samo se mnogo nervira. Nigde ne pise da se nece vratiti do kraja fantazi sezone, polako. I nije bio samo stomacni misic ove sezone, bilo je sve i svasta.

 

A nisam imao srece jer sam od pocetka sezone razmisljao kada je trenutak da se uzme back up C Shikaga jer je WCJ kenjkav. A to je pitanje koliko sam imao srece kad se bude vratio WCJ.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Zvezdinho said:

Izuzetan strucnjak uini, samo se mnogo nervira. Nigde ne pise da se nece vratiti do kraja fantazi sezone, polako. I nije bio samo stomacni misic ove sezone, bilo je sve i svasta.

 

barte, pričaš mi kao da ja ne znam šta mu stoji u IR. kažem ti, sve to što je stajalo je iz predostroznosti, igrao je sve tekme po 30min. al ti si uzeo gafforda zbog toga par sati pre izvrtanja zgloba. u pravu si. 

Link to comment
Share on other sites

Dobro uini. Sve si upravu. Da li stvarno mislis da mozes nesto smisleno da objasnis vucini, zvekiju i borinju? S obzirom da imamo Dejvisa, savrseno te razumemo o cemu pricas

 

Lm, ajde pojacacemo ponudu.

 

Kanter, i da ti ubacimo Pelea pa da pravimo po'so.  Mozda je neproveren ali ima ime za medalju i igra za razliku od Gaforda i O kvina 🙂

 

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...