Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

19 minutes ago, Chaos Is Me said:

Znao sam da treba da dignem Ellingtona sa FA, a ne bangavog Justina Jacksona. Čestitam, al nadam se da ću se opet sresti sa vama u kasnijoj fazi.

 

 Hvala hvala nisu ti ni lose cestitke, PO ove godine ce biti bombonica ako se izbori.

 

  Dobrodosao sine Ostine u #SelfieMaster. Cenimo ljude sa karakterom, lepo sto je iskusao tehnicku za cala, fin potez.

 

  Za Hassana pise da je probable, red bi bio da se vrati. Hasan i dalje 17. na rateru, a pik 4th runde. To mi dooonekle pokriva Kantera u 2R koji ne postoji na rateru. Nema, savrseno sam sklopio tim i verovao u Enesa da ce on biti ta DD prevaga kad ono cvrc...  

 

  Uini kralj ozbiljan tim ima. 

Link to comment
Share on other sites

Jedna 3-ka koja ce mozda biti presudna u borbi za opstanak ... Na kraju nereseno.

 

Miglo je bolje, ali i gore... Nastavljamo grcevitu borbu za opstanak😴

 

Sada protiv gospodina "Ozbiljnog"  i omiljenog fantasy igraca koji mi je doneo promociju u cream de la cream fantasy drustva- Drumm-a 😄

 

Igra bez Kembe, kome zelim brz oporavak, strasno je ono bilo 😪

 

Poslednja sansa (mozda i ne) za Bircu i pojedince 🤔

 

Poslednje, ali najbitnije.... Mrzim prvu smenu :smiley5:

Edited by John Dies at the End
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Tacno sam znao da trebam na Maticeve igrace na plus da igram. Ona bubashvaba Hield me juce obori za pare danas 11 trojki i 41 poen, Janis dok pisem 50 poena i DD, Kenard 20 poena i 7 as, Karmelo 25 poena i 7 skokova,  Horford DD. A tek treba da igra Adams. Jebote dal se ovo nekome nekad desilo ili se samo meni desi. Daleko ti bilo i sakloni.

 

Matic nakon prvog dana :classic_unsure:

 

LonelyDangerousAnteater-size_restricted.

 

 

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Opet se nesto zalis i Lukas :classic_tongue:

 

Embiid moze da odmara, bitno da je mene punio prethodnom kolo 😴

 

Ovi Kaosovi asistiraju kao loodi, jbni Gasol , 9ass ... 

 

to be continued... (mora da se sljaka jbg) :wink2:

Edited by John Dies at the End
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kuka od juce a Lma mu dao 30 uz dobre %, neka bukva iz Jazza blizu dd sa 4 banane, jebani butler i dalje primarni plej posto je winslow muerto.. 

ali odlican dan mojih svi sem Rosea dobri od odlicno.....

Idemoooo Mel00 jebi, rado cu da zrtvujem Simons da ti nastavis... prvobitna procena je bila 12/7 nema sile da ima samo 12 poena, previse lopti dobija protiv Cavsa imao 11 poena na 5/15 sut, 0/8 imao za 3... pre ce da ima 17/7 nego 12

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Enes 13 + 9 , 5/6 fg 3/3 fts 2 ast , 1 stl za 25min. Eto braćo , rekao sam da će biti tu oko DD flertić uz sve korektno ako igra 25 min , zato sam ga i draftovao nego onaj stivens zločinac najgori stavlja ebenog tajsa i timelorda ispred.. free Enes !!!! 

 

  Solidan početak meča pa, videćemo dalje. Nmg da verujem da je maxa dropovo kaldvela na vrhuncu forme a sve sam mu objasnio da bi uzeo aminua da nam ruši fg...

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Kuka od juce a Lma mu dao 30 uz dobre %, neka bukva iz Jazza blizu dd sa 4 banane, jebani butler i dalje primarni plej posto je winslow muerto.. 

ali odlican dan mojih svi sem Rosea dobri od odlicno.....

Idemoooo Mel00 jebi, rado cu da zrtvujem Simons da ti nastavis... prvobitna procena je bila 12/7 nema sile da ima samo 12 poena, previse lopti dobija protiv Cavsa imao 11 poena na 5/15 sut, 0/8 imao za 3... pre ce da ima 17/7 nego 12

 

Duvaj ga, i Adams DD. I ne lazi za C iz Solt Lejk Sitija imao je 3 blokade, a ne 4.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, John Dies at the End said:

Opet se nesto zalis i Lukas :classic_tongue:

 

Embiid moze da odmara, bitno da je mene punio prethodnom kolo 😴

 

Ovi Kaosovi asistiraju kao loodi, jbni Gasol , 9ass ... 

 

to be continued... (mora da se sljaka jbg) :wink2:

 

Ma cuti dobro ostasmo zivi, dosta se osetio zems ovaj zemljotres iz Albanije, pomislih u jednom trenutku gotovo srusice nam se zgrada , izginusmo :classic_unsure: Bas se zaljuljalo.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Nece valjda da uzme minute i produkciju DD masini OLiniku? 

 

Samo da ga ne posalju na drug test :lol_2:

 

@Zvezdinho zems, kaze burazer da nista nije osetili kod nas u selu ( doduse kuca) , dok mi se since nije zalilo, doduse istraumirao ga Levandovski&co + mi je stan na prvom spratu. Ja Nista nisam osetio, na ovih 2K km udaljenosti :lol_2:

 

Sad gledam raspored, zivo sranje... Ako je nesto pozitivno Kornjaca ima dva meca, nece valjda da Mi toliko unisti fg/ft

 

Dok Drumm ima da ne masakrira 😴

 

34 minutes ago, Drakaris said:

Jbg i meni su povredjeni igraci. Prvog pika sam rasitnio. Drugi pik dva meca, treci, sesti i sedmi pik povredjeni. Ne stoji situacija tako bajno kod mene, pa da kazes da je zicer. 

 

 

'oces da trgujemo?  😄

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...