Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

Rekoh ja da je ozbiljan kusur Prince 😕 

fin mec igramo Zorex i ja, par kategorija su na dohvat ruke 

opasno je nadigrao Harden Janisa ovu nedelju

1 hour ago, Miskooo said:

 

Dve nedelje fantazija i 2x mi cetvrtkom ostaju igraci na klupi. 😄 Moracu tu nesto da menjam. 🔍

Ma znamo to te zamolio grof da ne ispadne da ostavis igracw u steku

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Rekoh ja da je ozbiljan kusur Prince 😕 

fin mec igramo Zorex i ja, par kategorija su na dohvat ruke 

opasno je nadigrao Harden Janisa ovu nedelju

Ma znamo to te zamolio grof da ne ispadne da ostavis igracw u steku

 

Nije los bio Lamarkus 22p 8 skokova 1 blk za samo 26 minuta.

 

Dzabe si uzimao Dagija Madjio - drei punkten nicht.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, mr clutch said:

Slepci sa espn-a još uvek JJ-u nisu dodelili O(uini, Zveki šaljite mejl espn-u u moje ime). Istrpecu ga još neko vreme. 

 

Čekam Z-ja kao žedna zemlja kišu. 

 

Batice, on nije povređen, tako da ne može da dobije out.

Neće da mrdne debelo dupe na treningu, zato ne igra. 😁😂

 

Inače sam saglasan sa Matićem i celom pričom.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Noćna_mora_b92_fantazera said:

 

Batice, on nije povređen, tako da ne može da dobije out.

Neće da mrdne debelo dupe na treningu, zato ne igra. 😁😂

 

Ok. (Mada mozda bi Zveks mogao da mi pomogne, posto se kucka sa espn-ovom komesarkom)

 

 

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

 Nisma siguran da ce Jj ds dobije minute pogotovo ne kada se ovako pobedjuje. Kazu da je Riley bas izpizdeo na njega i Diona( vise na ovog 2) kao dao sam vam pare i verovao u vas a vi me izjebali.. ti da se guras oko Po pa kada dodje Zion bice lagano

 

bez namere da stajem clutchu na muku :

šta to zion donosi više, pogotovo u rookie sezoni gde je sve teorija dok se ne dokaže suprotno, u odnosu na npr montrezl harrella? možda neki steal više, dok za asistencije i blokade verujem da je u minusu. pts, fg% i ppm su u najmanju ruku egal (mada ja nekako verujem u trezovu prednost tu, makar u ovoj sezoni) a uzeo sam ga pri kraju treće runde. 

13 minutes ago, stefan81888 said:

Zveki i chat bot sa ESPN-a, name a better love story. I'll wait. 

 

mene je izložila da imam siguran kejs sa dodatkom SF pozicije morrisu i kurchina 😕

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uini said:

 

bez namere da stajem clutchu na muku :

šta to zion donosi više, pogotovo u rookie sezoni gde je sve teorija dok se ne dokaže suprotno, u odnosu na npr montrezl harrella? možda neki steal više, dok za asistencije i blokade verujem da je u minusu. pts, fg% i ppm su u najmanju ruku egal (mada ja nekako verujem u trezovu prednost tu, makar u ovoj sezoni) a uzeo sam ga pri kraju treće runde. 

 

Harrell i nije neki bloker, a ni skakač (per minute), ali donekle se slažem, teško da će Zion imati toliki impact u 1. sezoni, ipak on tek treba da odigra zvaničnu utakmicu, da bi bilo šta moglo da se tvrdi.

Inače, ja ovo govorim, kao neko ko se već 2 puta raspitivao za istog kod Clutch-a, ali se pogotovo plašim shutdown-a, ako budu daleko od playoff zone, taj neće sigurno igrati za naš fantasy playoff.

 

Tako da ovde nisam uz Matića.

Edited by Noćna_mora_b92_fantazera
+
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LayupFromTheMidget said:

Videcemo ja bas ocekujem od njega Harela na steroidima.

znaci vise poena ,reb, stls, bloka + jak fg procenat uz dostra To i meh slobodna .

Nekih ~20 ~10 ~3 ast i 2 stls+blok, vise ce stls da ima od blokada ali zbirno nekw bude 2

 

ja to očekujem od njega u sezonama koje slede, pod uslovom da je zdrav. sada mi je reach draft sa ove pozicije, kada je već bilo poznato da je povređen 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...