Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

2 hours ago, Zvezdinho said:

Ono kad hoces da povecas trade value nekom igracu, pa ga hvalis za svaku sitnicu.

 

Madjija je "saradjivao" sa Wukom, ali ostatak iz B se mozda upeca 😜

 

@delgado Sta trazite za Kantu iz Bostona  😁

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, delgado said:

Igramo Maxa i ja protiv Uinija, a to su ti trenutno 2 prvoplasirane ekipe na tabeli (od sledece nedelje mozda zamenimo mesta, tj mi hocemo biti prvi ne znamo za vinija) , ali svakako je to veciti derbi, jer i Maxina i Uinijeva fransiza su to od pocetka i postoji kontunirani rivalitet.

 

biće samo taj večiti dok se završi nedelja. probaću da skinem teret sa ekipe i iznapusavam maxu ali ne obećavam ništa. sad je chale, pa je neunistiv 

 

5 hours ago, maXa88 said:

 

I uini je igrao dvAbu ako se ne varam.

 

 

 

čuj igrao, stvorio, zajedno sa zaddom, maticem, loshmikom i mnogim drugim pionirima prestižnog takmičenja od sekundarnog značaja 

 

5 hours ago, John Dies at the End said:

 

@uini pozajmio woodu-ou lutkice od dozivotnog broja 2 ... Brown out 😴

 

 

 

ne vredi, (pevam) russ je jači i od sudbine, njemu niko ništa ne može 

 

3 hours ago, Wook said:

Gotov sam, ode i Myles Turneru zglob, i to gadno. Ne može da hoda sam.

 

Ayton, Turner i Looney. Bez centara lagano ispadam.

 

au, ekstremno zajebana situacija 

 

 

inače ovaj @Zvezdinhoje FA nocturnal animal, ne mogu ja protiv ovih što operišu između dva i pola4, ode mi elfrid. neka te služi u radosti i veselju. 

45 minutes ago, Drakaris said:

Dropovao sam 20-10 igraca 😞

Bora da mi se zahvali. 

 

kao onomad maxa jokića 

 

:izlazim sam:

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Drakaris said:

Dropovao sam 20-10 igraca 😞

Bora da mi se zahvali. 

 

 

Ima li neko da nije stavio WA na momka iz Sakramentola 🙂

 

@uini

 

Jbg, u zemlji slepih covek sa jednom okom je kralj. zato si ti  kralj jelte hehe 

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Drakaris said:

Suspenzija ce najverovatnije biti 1-2 uutakmice. 

 

Zeler 16. na player rater. To je kradja drafta. 

Sad sam video i iznenadio se. Fora je samo sto nece tako igrati celu godinu, a i svake godine propusti dvocifren broj meceva. Ako nastavi na 80% od ovog starta ulazi u MIP pricu.

 

Kradje drafta: Holmes, FVV, Zeller, IT...

Imam jednu ponudu za Oladipa. Ne stidite se, da cujem i ostale.

 

Hajde Zveki, znas da je pre 2 god. bio bolji od PG-a npr. : ) Igraces ti plej of, moras malo i da rizikujes : )

 

Hajde i ti Borivoje.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, uini said:

 

biće samo taj večiti dok se završi nedelja. probaću da skinem teret sa ekipe i iznapusavam maxu ali ne obećavam ništa. sad je chale, pa je neunistiv 

 

 

čuj igrao, stvorio, zajedno sa zaddom, maticem, loshmikom i mnogim drugim pionirima prestižnog takmičenja od sekundarnog značaja 

 

 

ne vredi, (pevam) russ je jači i od sudbine, njemu niko ništa ne može 

 

 

au, ekstremno zajebana situacija 

 

 

inače ovaj @Zvezdinhoje FA nocturnal animal, ne mogu ja protiv ovih što operišu između dva i pola4, ode mi elfrid. neka te služi u radosti i veselju. 

 

kao onomad maxa jokića 

 

:izlazim sam:

 

Bre uini stojao Pejton toliko da je pocela da duva promaja ili onaj vetar sto nosi zbun. Ja se cudim koliko je stojao da ga niko nije uzeo.

Link to comment
Share on other sites

A sada dame i gospodo, fantazi strucnjaci koji su pricali da ce Kaminski da bude bolji od Bejnsa, Bejns je smesan bla bla truc i tako to cujte i pogledajte.

 

 

Malo je faliko za TD dabl. Ovde ne pise daje imao 12 ribaundera.

 

Za to vreme u zemlji mormona.

 

 

Quote

 

Rudy Gobert posted 13 points, seven rebounds, two blocks and one steal in a 110-96 home win on Wednesday.


 

 
giphy.gif
Edited by Zvezdinho
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Tako je Zveki. Moraju jos strucnjaci da uce. Fantazi strucnjaci rekose da se sticajem okolnosti FVV nasao u TOP50, a posle sinocne utakmice, 36. na player rater-u. Ne znaju da on igra za ugovor od nekih 100/4 i da je on uz Siakama buducnost tima. 

 

Lav ako ne bude imao vecih povreda, lagano u prvih 10 na player rateru. 

Lagano covek skupi 20 skokova. 

 

 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Bre uini stojao Pejton toliko da je pocela da duva promaja ili onaj vetar sto nosi zbun. Ja se cudim koliko je stojao da ga niko nije uzeo.

 

ma jasno, nego imam već jruea i zacha dtd plus sinoć rekoše da je wendell oteko u oči pa nisam smeo da se zajebavam sa jos jednim koji ne igra 

 

da vidimo šta može microwave monk, sinoć mi podgrejao ekipu pošteno za 20 min 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

A tek strucnjaci sto uzimaju rejter u 2 nedelji ozbiljno. Evo dam ti 2 top 50 igraca jedan je pj tucker a 2 derick rose obojica ispred top 20 igraca Markanena

lol, kada si mi nudio za Bena, jel si gledao sadasnji player rater? 

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...