Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

9 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Sta bi sa Kalom i KW-om =/ 
Dobar je Oladipo, ali posle kockanja sa Harisom prosle godine ne diram skapane igrace..
 

Biće Kal OK, ali niti imam vremena da ga čekam, niti mi trebaju igrači koji obaraju ppm, kad sam ostao bez pola tima. Dovoljan je jedan, ali vredan djubretarac Matis. Pravi stl i blk kao trojica prosečnih krila.

 

Pre ću da čekam Zvekijevog Powela. Imam neki osećaj da će biti dobar. U predsezoni je igrao 60 min na 3 meča i ubacio 47 poena. U proseku 15.6 poena za 20 minuta. Od toga trojke 9-13. Jeste predsezona u pitanju, ali je odlično šutirao. Ovako grozan šut mu neće potrajati, niti će Lowry i FVV moći da igraju gotovo bez zamene još dugo.

3 minutes ago, John Dies at the End said:

 

Evo ja kao laik i neko ko ne prati toliko te famozne site-ove, smem u veceru da Dipo nece odigrati vise od 50% utakmica 😁

 

Ali,  ja biram mesto 😜

I ja ću meso, ako je post riba :classic_biggrin:

Edited by Wook
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, zorex said:

Nije loš onaj Vejd Kendrik batica iz Majamija. Možda ste čuli, Zvezdinjo zamalo da ga pokupi sa FA.

Najbolje si birao pozne pikove + ovaj zmaj sa FA. Harden + PG, SGA, Allen, Bagley i ogomna dubina. Opet si favorit br.1.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

 

pa hamstring jbga, zato sam ga i bacio jer bi bio treći ili četvrti dtd. igraće on uskoro ali kada, jbmli ga

 

Pa to mi sad i rece ova sa epsn-a sto jedva natuca engleski, ladno je napisala nesto kao da zeli da zna odakle sam, a u stvari je zelela nesto drugo da mi kaze. Ima dtd jer ne znaju do kad ce tacno da se vrati.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Pa to mi sad i rece ova sa epsn-a sto jedva natuca engleski, ladno je napisala nesto kao da zeli da zna odakle sam, a u stvari je zelela nesto drugo da mi kaze. Ima dtd jer ne znaju do kad ce tacno da se vrati.

 

daj link da pitam da metnu morrisu sf, samo to i igra, reći ću joj i odakle si

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, gggggggg said:

 

aj reci im da stave porzingisu c

 

za porzingisa mogu samo da ih zamolim da im popusi paju

3 minutes ago, John Dies at the End said:

 

Vidim ja da ce ovde da padne jedan rektalni tuse 🤣

 

neka, sve sto treba ya SF morrisu je validno

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...