Jump to content

FK Partizan 2019/20


Xpert

Recommended Posts

Ali Bibras Natko je igračina i stvarno bi bila šteta da ga eksploatišemo samo u Linglong takmičenju.

To je ono što nam treba. Takva sigurnost na lopti, inteligencija i pas.

 

Teško da smo takav kvalitet odavno imali na toj poziciji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Poodle Care said:

Gledam šešiše za sutra, kad tamo Maaaančeeester, Arsenal, Roma, Lacio, Porto, Sevilja, CSKA...  jujuju...

 

Bruka jaka LE ove sezone.

Partizan ce biti u 3. sesiru. Ima jakih ali ima i timova od kojih je Partizan jaci. Cak i u drugom sesiru ima ok ekipa za dobiti. 

Edited by Jonnhy Clash
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Xpert said:

Uh, provoksmo se nekako. I treba reći da je ovo uspeh, ma kakva je igra bila, a nije bila sjajna.

Ono što je jasno je to da nam je neophodan kršten napadač. Od Sadika i Ožegovića nemaš leba. Natho je dobar.

Ništa, čekamo žreb iz trećeg šešira, a menadžment nadam se razmišlja o tom napadaču.

Meni se svidja Sadik. Brz je, a ima i tehniku. Ima pomalo Tavambe u njemu a pomalo od Lamina Dijare. Bolji nam ne treba u ovom trenutku.

Edited by Jonnhy Clash
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Jonnhy Clash said:

Meni se svidja Sadik. Brz je, i a tehniku. Ima pomalo Tavambe u njemu a pomalo od Lamina Dijare. Bolji nam ne treba u ovom trenutku.

Sadik je mnogo atipican i jeste nezgodan za cuvanje, pogotovo kad protivnik hoce da gura napred.

Problem sa Sadikom je sto se meni cini da on gol moze dati samo ako je mreza prazna, kao ono protiv Malatije...

 

Ali dobro, nisam od onih koji misle da svaki napadac mora imati u nogama 20 golova po sezoni. Ako na drugi nacin radi mnogo dobre stvari za ekipu, onda je ok...

Videcemo hoce li se dovoditi napadac ako Ozeg ode. Moze se pored Sadika i Asano koristiti kao centralni napadac, pa i Djordje Ivanovic. Tu je i taj Gigic.

A i nekako mi se cini da bi Savo vise voleo jos kojeg stopera u timu. Pominjao se onaj iz Olimpije.

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Stiletto said:

Zna li se nešto o Bambijevoj povredi?

Meni je delovao ok, kad je izasao s terena.

Lose je igrao. Izvukao se na kraju sa dobrim kornerom.

Treba i na njegovoj poziciji rotirati.

 

I jos da kazem kako je Savo zasluzio ovu grupnu fazu.

U odvratnom trenutku je preuzeo ekipu, bez ikakvog iskustva. Uzeo je kup Zvezdi na Marakani i mnogo toga je unapredio.

Sad se vec lakse dise. Imacemo jesen u Evropi i moci ce ekipa jos da raste.

Edited by Bejbl
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...