Jump to content

ATP turniri 250&500


zoe Bg

Recommended Posts

3 hours ago, Drakaris said:

Hoce li biti uopste mastersa u Parizu?

Za sada se to ne dovodi u pitanje, i dalje se prica o hiljadu publike dnevno i slicno - e sad ovaj danasnji lockdown nije pominjao sportske dogadjaje za sada nego samo kafane, pozoriste, bioskope i pozoriste.

Cucemo uskoro

 

Mada trebalo bi da bude OK za sesije preko dana, u principu sve se pomera da bi se odrzalo - pozoriste i slicno a uvece nema nista

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, alcesta said:

U svakom slučaju Muzeti očigledno ne igra kao da ima koronu :thumbsup:

 

Da. Navijam za to da osvoji a mislim da bi i mogao, da moram kladio bih se na to.

Ja ga na početku čitao Museti ali da, jedno je S pa se čita Muzeti (toliko talijanskog mi je valjda ostalo u glavi, ispravi(te) me ako griješim).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hvala. Uželela sam ga se na velikim turnirima.

Gledam sad kako sređuju teren posle meča pa se setih kako je onomad@nlavrnja gledao strim kako mašine ravnaju šljaku na čelendžeru čini mi se u Palermu, ovi jadnici ni to nemaju nego mora ručno :classic_biggrin:

Edit: auu kakav meč Petrovića, i kakav turnir za njega :thumbup:

Edited by alcesta
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alcesta said:

Hvala. Uželela sam ga se na velikim turnirima.

Gledam sad kako sređuju teren posle meča pa se setih kako je onomad@nlavrnja gledao strim kako mašine ravnaju šljaku na čelendžeru čini mi se u Palermu, ovi jadnici ni to nemaju nego mora ručno :classic_biggrin:

Edit: auu kakav meč Petrovića, i kakav turnir za njega :thumbup:

za Danila teniski zivot pocinje u 28. godini ................. svaka cast, ovaj Delbonis je jednom drmnuo i Mareja, bio je sasvim solidan igrac 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...