Jump to content

ATP turniri 250&500


zoe Bg

Recommended Posts

23 hours ago, wwww said:

za sada prodaju 1500 karata po sesiji.

Imam nekolicinu drugara koji zive u Becu,jedan od njih je veliki fan tenisa. Tri godine odlazi na turnir i to u najvecem broju slucajeva na polufinala. Za tu subotu uvek unapred kupi ulaznicu koja vazi za oba meca.
U te tri godine placao je kartu 40,65 i 70 evra.

Sad se dopisujemo i kaze mi da je ostalo samo par desetina ulaznica,ali su cene 354,394 i 402 evra.
Ne pada mu na pamet da ide ove godine.

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Kad je Ana onomad izgubila gem jer je istrčala s terena u Lincu, mislim da je to bilo jer nije sačekala dozvolu sudije. Ako mu je sudija dozvolio da napusti teren ovo je po meni previše. Jedino da je sedeo unutra ko zna koliko, ovde se ne vidi koliko ga dugo nije bilo. Plus ko zna gde su te prostorije i koliko do njih treba...

Link to comment
Share on other sites

Dvorana u Cologneu:thumbsup:. Sivo /crveno dominantne boje, lep prostor neposredno iznad terena gde su gledaoci smešteni na fotelja/ležaljka mestima .Kuca na meču Murray Verdasko opušteno drema.Sudeći po aplauzima, pristojan broj gledalaca u neosvetljenom delu tribina. Elektronski sistem , solidno brz teren,  milina za gledanje.

Link to comment
Share on other sites

Abudžaba kad nije imao sreće

 

Quote

Lucky loser used to be chosen as the highest ranked players among unsuccessful finalist of qualifying competition. Not so long ago ATP changed this rule in such way that lucky loser is chosen randomly from the highest ranked finalists. (Which means that no player can be sure that he will be lucky loser.) 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...