Jump to content

WTA


zoe Bg

Recommended Posts

ja ne vidim smisao u ovim WC za Venus.

sad prebrojah na sajtu WTA: Venus je od USO 2019 izgubila 16 meceva i dobila 5. To je gotovo 2 godine.

Odnosno od AO 2020 ima 12 poraza i 3 pobede.

Ispada ili odmah u R1 ili posle jedne pobede, u R2 (a ovo je vrlo retko u poslednje vreme).

I pored svog zastitnog corona bodovanja ispala je iz top 100.

Valjda ima neka druga igracica koja zasluzuje te WC umesto nje, Venus je vec dobila svoj deo na staru slavu, vreme je da se  povlaci.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mozda ce ovo sto cu napisati biti pomalo grubo (obzirom da je velika igracica i sampionka;bila),ali postalo je degutantno gledati je kako se godinama vucara po turnirima.
(a degutantno je upravo zato sto je bila sampionka.ne prilici joj ovo)

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Romantik said:

Ovo je cisto da uzmu koji evro za troskove, ali od ovoga nema nikakve vajde za pravi tenis, tj singl.

Nina kuka kao je izgubila u singlu zbog povrede pa nastavi turnir u dublu 🤮

trenutno je vise potrebno Aleksandri da pokrije putne troskove, ona je stvarno u ozbiljnom kanalu sto se igranja u singlu tice ................. iskreno, mislim da je prema njoj naneta mala nepravda jer joj nisu dali specijalnu pozivnicu za glavni zreb, posto je ponavljam, ona od svih aktivnih igracica, nasa najuspesnija cura (bila je 39 na WTA listi i ima titulu na travi i jedno finale na betonu) ..............................

Edited by jevrem69
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nemam pojma.

nego, sad posle RG bi trebalo da rang lista odredjuje ko moze na OI (ako ih bude), ne znam da li ovo ulazi u taj renking. Ne znam da li joj je ovo dovoljno za odlazak na OI (ako bude htela da ide, a sve manje vidim smisao za nizerangirane igrace da se maltretiraju i idu na OI koje im nista ne donose).

Link to comment
Share on other sites

Koliko god da će ove OI biti tužne, ipak je to veliki događaj i neponovljivo iskustvo za većinu sportista koji ne spadaju u šampione koji traju po više olimpijskih ciklusa. Nekome možda samo učešće znači više od novca. Evo i Tim se predomislio oko toga.

Ko zna, u nekim kombinacijama možda bi mogla upasti i za dubl s Aleksandrom, jesu nisko rangirane ali čini mi se da je ispred njih mnogo Čehinja i Amerikanki koje će izvisiti za kvote. I naravno biće tu i onih koje neće hteti da idu.

Link to comment
Share on other sites

Pitam se sto i Aleksandra nije pokusala da odigra kvalifikacije za neki celindzer ili wta turnir na travi u ovoj prvoj nedelji, ona je svojevremeno osvojila turnir na toj podlozi i dolazila  je i do 3-4 kola na  Vimbldonu, ima ona igru za to ...................

Edited by jevrem69
Link to comment
Share on other sites

Fantasticna partija, gledao sam malo mec na mahove u kombinaciji sa zenskim finalom na RG, jos ce da ispadne da je travnata podloga nesto so bi njoj moglo da lezi u buducnosti. Jedino zabrinjava to st kaze da igra sa povredom, a taj problem se kod nje vuce vec mesecima .................

Edited by jevrem69
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...