Jump to content

WTA


zoe Bg

Recommended Posts

1 hour ago, Boxy said:

Koliko sam ja negde procitala, ako Osaka osvoji, a Barty ne dodje do finala, ali zna se ko je prava osoba za ovo @wwww

nisam sigurna, ali mislim da oni sad od IW-Majamija krecu s normalnim racunanjem bodova (tako negde procitah, ali oni su haos, pa nemam pojma, mozda su smislili neku svoju skalameriju od bodovanja)

Prema

https://live-tennis.eu/en/wta-live-ranking

trebalo bi da je tako, pa da Osaka s titulom moze da dodje na #1 (nisam gledala detalje da li moze i s necim drugim i dokle sme da stigne Barti).

Link to comment
Share on other sites

Je li uopšte taj sajt i dalje pouzdan za ove nove kerefeke ili su i oni digli ruke pa ostavili sve da ide kako ide :classic_biggrin:

 

Edit: ne mogu da gledam ali ne znam zašto sam i podesila notifikacije za Olgu, bolje da ne znam šta radi :classic_sad:

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Milica said:

Zar Andrea jos igra? 

Prebacujuci s kanala na kanal naleteh na mec Ka. Pliskova - Butler i zastadoh, ne zbog tenisa nego zbog Bulter :classic_love: ne znam dal su je momci primetili odoh tamo da stavim slike :smiley2:

 

 

Jos na Hopman kupu dok se to igralo, pisao sam o tome vec :bravo:

Link to comment
Share on other sites

Sevastova je vrlo inteligentna igracica koja ne dobija meceve snagom vec miksovanjem igre. To ove mlade igracice uglavnom ne mogu da isprate. Ocigledno je dosla u Majami ne bas u najboljoj formi, ali je uspela da je tokom meceva podigne dovoljno da ih prodje. Coco na kraju 3. seta nije bila dovoljno sveza, noge su joj prosto otkazivale kod namestanja na udarac (falili su oni sitni koraci), i onda su naravno usledile greske.

Link to comment
Share on other sites

@zoe Bg ovo Djrodje tebe namerno zeza ili :smiley33:

 

“Ponosni smo što smo uspeli da dovedemo i WTA 250 turnir i čelendžer. Veoma smo ponosni na to, ženski tenis je i te kako zaslužio da imamo turnir, kada sve pogledamo kakve smo grend slem šampionke imali, to će nadam se motivisati naše devojke da guraju sve bolje na listi. Rano je da pričamo o igračicama, licencu smo potpisali pre sedam, 10 dana. Moći ćemo da iskoristimo infrastrukturu i želimo da dovedemo naše ambasadorke tenisa„, objasnio je Đorđe, a na pitanje voditelja da li tu misli i na Anu Ivanović, Đoković je kratko odgovorio:

„Da“.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ma znam, ali naslov je ovaj :classic_biggrin:

 

Ana Ivanović se vraća na teren

 

Srpska teniserka Ana Ivanović vratiće se na teren posle skoro pet godina pauze. Nekadašnja prva teniserka sveta trebalo bi da nastupi na WTA turniru u Beogradu koji je planiran ove godine.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...