Jump to content

WTA


zoe Bg

Recommended Posts

2 hours ago, Boxy said:

Ma znam, ali naslov je ovaj :classic_biggrin:

 

Ana Ivanović se vraća na teren

 

Srpska teniserka Ana Ivanović vratiće se na teren posle skoro pet godina pauze. Nekadašnja prva teniserka sveta trebalo bi da nastupi na WTA turniru u Beogradu koji je planiran ove godine.

Evo sad sam gledala na SK, izgleda da su sklonili ovu vest, ima link na prvoj strani ali ne radi, a ni u WTA delu je nema. Izgleda da se neko istrčao :classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

andrea i njeno mucenje sa povredama  :classic_sad:

 

Quote

WTA Insider

 

2014 Champion Andrea Petkovic has been forced to withdraw with a low back injury. She will be replaced by lucky loser, Harriet Dart, who will play Yulia Putinseva in the next match on Althea Gibson court. #VolvoCarOpen

 

Link to comment
Share on other sites

Čemu tačno služi zvanje supervizora na teren, bilo opravdano ili ne? U svim slučajevima koje sam dosad videla on samo dođe, sasluša žalbu igrača i kaže da je sudijina zadnja i da on tu ne može ništa.

A nije posao igrača da broje poene, koliko se puta desilo da se i top igrači zbune oko rezultata. Monika nije u početku karijere nikad znala rezultat, znači mogli su je pokrasti za gomilu mečeva.

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Postoji li tu neki snimak, je li bilo kamera na tom terenu? Sad ovako kad čitam izgleda mi da ni ona nije sigurna, a i meni da tako ponavljaju svi da mi se samo učinilo zbunila bih se ko je tu lud na kraju.

Ali koliko sam shvatila sudija je priznao da nije siguran?

Edit: aha, našla sam.

 

 

Sramota.

 

Je li bilo ikakve reakcije turnira, neko izvinjenje, nešto barem da izvade fleke?

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Stvarno neki igrači umeju da igraju tenis samo na određenim mestima :classic_biggrin:

Žao mi je za Badosu, počela sam da nvaijam za nju otkako je bila onakav baksuz na AO.

Ovo finale bi trebalo da je Danki najlakši meč posle prvog kola, bila bi šteta da je neka nervoza spreči da iskoristi ovakvu priliku. Nijedna od njih dve još nema titulu.

 

https://www.tennis.com/pro-game/2021/04/no-91-danka-kovinic-reaches-biggest-final-career-charleston/93610/

 

 

Edit: evo članka o onom skandalu sa Šarmom:

 

https://www.tennis.com/pro-game/2021/04/watch-astra-sharma-robbed-bogota-game-ends-losing-gatto-monticone-armenta-castro-scoring-error/93570/

 

I zaključak:

Quote

Armenta Castro's egregious error is the No. 1 offender here, but this unfortunate type of gaffe occurs more often than it should. (who could forget 2004 Wimbledon, Karolina Sprem-Venus Williams?) What happened to Sharma served her a harsh lesson in the importance of self-awareness, and assertive advocacy. For the person across the net in the heat of the moment may not remember the score either, or, is unabashed in exploiting human error.

Znači ona je kriva  :ajme: jer šta ćemo, dešava se i sasvim je normalno da sudije povremeno ne znaju rezultat a da protivnice kradu gemove :frusty:

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...