Jump to content

WTA


zoe Bg

Recommended Posts

3 minutes ago, vanjabarsa said:

ko je robi cokan , trener , sa olgom je u majamiju ?

Slovenacki trener,ima svoju akademiju tamo. Radio sa Kajom Juvan,pa na AO sa tenisko/ljubavnim parom Van Uytvanck/Minnen.
U karijeri saradjivao i sa Bedeneom i Zidansek.

Sto?
Da nije sad sa Olgom u saradnji? :classic_ohmy:

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, vanjabarsa said:

eno se ona slikala sa njim tamo , jeste sa njom je . e sad, dal dok je ova juvan u izolaciji i dok se oporavi , videcemo.

On je sa Juvan prekinuo saradnju jos krajem prosle godine.
Na A.Openu je radio sa ove dve Belgijanke.

Covece,pa Olga je tek zapocela saradnju sa Kristijanom Snajderom..nije valjda i to prekinula?

Link to comment
Share on other sites

QQ..pa ona je potpuno izgubila tenisko tlo pod nogama..menja trenere kao na traci..
(ako je ovo zaista i zvanicno pocetak saradnje)

I da ipak malo ublazim stav:ja ne znam sta je sa tim bivsim trenerom,Hrvatom..mozda je on otkazao saradnju,mozda nisu kliknuli,mozda...stagod.. Ostavlja ipak utisak jedne neozbiljnosti..kao shiparica koja se zaljubljuje na svaka dva dana.

Link to comment
Share on other sites

Ja vise i nemam ocekivanja od nje,ali priznajem da sam nekada imao.
Njena karijera danas podseca mnogo vise na Krajinovicevu nego na Aninu ili Jeleninu.

Nasledila je dobre sportske gene,ali to je verovatno samo mala predispozicija za uspeh. Njoj fali posvecenost tenisu i treninzima. Steta.
Nije ni sad kasno za nju,ali gubi dracogecene godine za njen teniski razvoj,a neke se stvari ne mogu posle nadomestiti.

Link to comment
Share on other sites

Quote

Nasledila je dobre sportske gene,ali to je verovatno samo mala predispozicija za uspeh.

 

ah, genetika ne radi bas tako, ima tu i mama udela.to sto je nasledila visinu i eventualno cistu snagu ne znace nista ako se ne radi, radi .... i jos svasta tu ima za debeli rad kod nje.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Crni Bombarder said:

Ja vise i nemam ocekivanja od nje,ali priznajem da sam nekada imao.
Njena karijera danas podseca mnogo vise na Krajinovicevu nego na Aninu ili Jeleninu.

Nasledila je dobre sportske gene,ali to je verovatno samo mala predispozicija za uspeh. Njoj fali posvecenost tenisu i treninzima. Steta.
Nije ni sad kasno za nju,ali gubi dracogecene godine za njen teniski razvoj,a neke se stvari ne mogu posle nadomestiti.

ma ako dostigne Krajinovicev karijeru ima da peva. On se bar ustalio tu negde oko 30. mesta, a mislim i da ima veci teniski talenat od Olge (bar ovo malo sto sam je gledala).

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, vanjabarsa said:

 

ah, genetika ne radi bas tako, ima tu i mama udela.to sto je nasledila visinu i eventualno cistu snagu ne znace nista ako se ne radi, radi .... i jos svasta tu ima za debeli rad kod nje.

Pa,i Svetlana se bavila kosarkom,i to cak dosta ozbiljno. Bila je talentovana,igrala za tri beogradska kluba,ali je prioritet dala skoli.
Otac joj je bio fudbaler Crvene Zvezde..tako da je Olga sa obe strane pokupila dobre sportske gene..

Ja mogu da se zezam na forumu,ali kad pisem ozbiljno onda gledam da napisano uvek ima neko pokrice. :wink2::classic_tongue:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Pa,i Svetlana se bavila kosarkom,i to cak dosta ozbiljno. Bila je talentovana,igrala za tri beogradska kluba,ali je prioritet dala skoli.
Otac joj je bio fudbaler Crvene Zvezde..tako da je Olga sa obe strane pokupila dobre sportske gene..

Ja mogu da se zezam na forumu,ali kad pisem ozbiljno onda gledam da napisano uvek ima neko pokrice. 

 

svetlana je mama, pretpostavljam, ali , genetika je chudoooo.mutira samo 1 gencic  i eto ti belaja :classic_laugh:

Edited by vanjabarsa
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, wwww said:

ma ako dostigne Krajinovicev karijeru ima da peva. On se bar ustalio tu negde oko 30. mesta, a mislim i da ima veci teniski talenat od Olge (bar ovo malo sto sam je gledala).

Filip,po meni,jeste talentovaniji,ali je kod oboje zapelo negde drugde..da ne dosadjujem vise..
 

Spoiler

oboma bi im trebao jedan Srki :wicked:

 

Edited by Crni Bombarder
  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

On 3/20/2021 at 4:42 PM, Crni Bombarder said:

QQ..pa ona je potpuno izgubila tenisko tlo pod nogama..menja trenere kao na traci..
(ako je ovo zaista i zvanicno pocetak saradnje)

I da ipak malo ublazim stav:ja ne znam sta je sa tim bivsim trenerom,Hrvatom..mozda je on otkazao saradnju,mozda nisu kliknuli,mozda...stagod.. Ostavlja ipak utisak jedne neozbiljnosti..kao shiparica koja se zaljubljuje na svaka dva dana.

 

Sad mi je iskocila vest, Snajder ima rak i to je izgleda bas ozbiljno :classic_sad:

 

 

https://opencourt.ca/2021/03/22/coach-kristian-schneider-facing-a-second-cancer-battle/

 

  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Ali WTA valjda još nije onoliko zakomplikovala bodovanje kao ATP? Oni imaju samo one uobičajene komplikacije što ni inače niko ne zna koliko koji turnir bodova nosi :classic_tongue:

 

Edit: vidim sad da su pobedile i Ana Konjuh i Andrea Petković :classic_ohmy:

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...