Jump to content

[USA] SJEDINJENE AMERIČKE DRŽAVE - unutrašnja politika i uticaj na svetska kretanja


McCarthy

Recommended Posts

1 hour ago, Selina said:

Kako kaze US Ustav za slucaj da Tramp ipak ( cista hipoteza, a nije da je bzvze)iz treceg pokusaja b ude stvarno i ubijen i to

pet dana pre izbora? A ljudi su vec glasali pismenim putem?

 

Imate, Selina, na ovom delu foruma pre jedno pola godine sublimaciju izbornog zakona, sa detaljno prikazanim svim mogućnostima u slučaju da je jedan od kandidata onemogućen da učestvuje u procesu, i to po etapama.

 

Pronađite i pročitajte, neću da vam spojlujem, jer kao pobornik čitanja sugerišem da je to štivo zapravo zanimljivo, iako je reč o nečemu što bi trebalo da bude suvoparno i dosadnjikavo.

 

A što se tiče same ideje da će neko koknuti Trampa, ona je izgubila na snazi u trenucima kada je Kamala Haris preuzimala prednost u ankeama. Jer zašto bi, za ime božje, neko koknuo nekoga ko gubi izbore i od njega napravio mučenika, kada je mnogo bolje izvrgavanje ruglu koje ga očekuje kada izgubi?!

 

Kad tamo, međutim...

Edited by Nek grmi jako
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Helena said:

Tradicionalne porodične vrednosti, bez nekakvih uopštemih odgovora, uvek i svuda podrazumeva dominantnu ulogu muškarca u odnosu na ženu i manjine koje postoje u društvu.

On da lovi, ona da rađa je patrijarharat u najgorem mogućem obliku.

Žene imaju manje zarade, njihova reč i pamet se manje vrednuju, ako nema decu, jalova je, ako može a ne želi decu, nenormalna je, muškarci joj uvlače glavu među noge, jer možda je trudna i nema pravo na abortus, popovi je vređaju, muževi maltretiraju, u Avganistanu im se ni glas više ne sme čuti.

I onda možda JD Vance podržava tradicionalne porodične vrednosti?

Šta taj isti Vance koji vrednuje to što vrednuje traži sa tranpom, jel taj vrednuje njegove 

 

Uh, rasplakala si me. Bas los dan za kishu 🎻

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Nek grmi jako said:

 

 

 

 

 

A što se tiče same ideje da će neko koknuti Trampa, ona je izgubila na snazi u trenucima kada je Kamala Haris preuzimala prednost u ankeama. Jer zašto bi, za ime božje, neko koknuo nekoga ko gubi izbore i od njega napravio mučenika, kada je mnogo bolje izvrgavanje ruglu koje ga očekuje kada izgubi?!

 

Kad tamo, međutim...

Ideja je (bila) izgubila na snazi samom nominacijom sharmante i pametne Kamale, sada opasnost preti od obozavalaca Taylor Swift.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Angelia said:

Odavno se ne bavim Ukrajinom, ja sam na toj temi rekla sta sam imala. Sta sad da ga teramo da voli neku pevacicu? 

Boze cime se vi bavite. Drugi pokusaj atentata na predsednickog kandidata I bivseg predsednika USA a tebi je tema dal on mrzi pevacicu.

Za državu u kojoj profili poput Kardašijanovih imaju moć da obore ili dignu akcije pojedinih firmi, prilično olako uzimaš činjenicu da on piše takve stvari i stvara još napetiju atmosferu-možda i tu leži deo odgovora oko atentata.

Dalje, sve zavisi i kako formiraš rečenicu-"neki politikant objavio da mrzi TS, pa zamalo nije izgubio glavu."

Inače u nekom generalnom univezumu, Sfivtovka je za tranpa tri univerzuma iznad.

I treće, možda su atentate spremali nekakvi mamlazi,  koji zahvaljujući društvenom uređenju, nisu bili edukovani, lečeni, a imali su pristup oružju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Angelia said:

Kao koji? Da malo ti procitas sta ja pisem I oladis sa bezobraznim optuzbama. 

 

Zato sto mnogo ne vidis ili se pravis da ne vidis. Ne vidis januar 6, ne vidis tipa koji je slao pisma bombe Nensi Pelosi i ne secam se kome jos koga je on verbalno napadao, ne vidis da je gradic koji nije trazio nikakvu paznju isterorisan od kada se on 'setio' da im spasava kucne ljubimce, ne vidis one silne napade na kineze po gradovima zbog 'kineskog virusa'... 

 

Inace, tip kojeg su juce uhvatili je uplacivao pare Tulsi 2019 i ove godine navijao za Niki i Viveka... 

 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Angelia said:

Kako je Tramp kriv jer neko pokusava da ga ubije?

 

Znas i sama da je kriv jer je nosio mini suknjicu i izazivao postene ljude da ga siluju i pokusaju da neutralisu. A jos i mrzi Taylor Swift. Zatim podsmeva se VP Harris. 

 

Kada sam ovo ispod pisala, moram da priznam da sam slutila da se nece dogoditi samo onaj jedan pokusaj smaknuca....Mislim da je u pitanju bolesni medijski hejt koji kod do juce `normalnih` ili mirnih ljudi moze da izazove poriv da spase svet ubivsi predsednickog kandidata koji recimo uopste ne podrzava TS i njenu podrsku Kamali Harris.

 

Previse bi bilo ako kazem da slutim i treci pokusaj, tu mi se ipak javlja da ce sluzbe biti ekstremno obazrive i da ce cak i demsi uciniti sve da toga ne dodje jer bi to znacilo njihovu totalnu propast na duze vreme. Naravno TS da obrati paznju na svoje poblesavele fanove i smiri ih malo ukoliko se uoci velika antitrumpovska uzrujanost u redovima macaka, miseva i ljudi. 

 

On 9/14/2024 at 6:39 PM, Mama_mia said:

 

Ali nije tajna ovo je odavno prihvacen savet - da kad si u krizi sa podrskom, pozovi M radi ubistava.

 

Salim se, htela sam reci - kad si Kamala Harris, pozovi Swiftijevske cuvarke macaka. Milioni su u pitanju. I onda mozes i na Fox debate :wink2:

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, 𝓑𝓪𝓫𝔂 said:

 

Ovaj juce uhvaceni je pra par godina napao neko dete u NC puskom, pustili su ga... i nisu mu zabranili oruzje. 

Ma jezivo je to okruženje gde, nevezano ko je na vlasti, ti ušetaš u market I kupiš puškucudvetri i onda se slikaš za Meri Krismas.

A nekad puškicu poneseš da rešiš neke stvarčice koje ti se ne dopadaju.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Selina said:

Ideja je (bila) izgubila na snazi samom nominacijom sharmante i pametne Kamale, sada opasnost preti od obozavalaca Taylor Swift.

Spoiler

Ma možemo mi da se zezamo sa Tejlorkom do sutra, ali ipak je činjenica da je atentat na Regana izvršila poremećena osoba u nameri da zadivi - Džodi Foster.

 

Pa tako ne treba izbacivati iz jednačine ni one koji će pokušavati da ucmekaju Trampa da bi impresionirali svoga idola.

 

Ali to bi, bez obzira ko želi da smesti metak u čelo Trampu i zbog kakvog cilja, politički imalo daleko veći uticaj budući da bi sledeći mandat Trampu bio i poslednji, a onda mala - ćao, dok bi njegovo ubistvo verovatno dovelo do nekakvog trampizma ovenčanog oreolom mučeništva, i to ne samo za polovinu Amerike koja je glasala za njega, već i u čitavom delu sveta koji inklinira njegovim politički stavovima.

 

I sad, da li je bolje imati Trampa živog sledeće četiri godine, ili mrtvog na način na koji je u stvari življi nego ikad - kao mučenik dok je sveta i veka? Odlučite, draga Selina, sami...

 

Naravno, deo od one druge polovine Amerike, čije smo reakcije videli i na ovom forumu kroz one klipove u kojima doživljavaju nervne slomove jer je prvi atentator promašio čelo i pogodio samo uvo, skočio bi do plafona od sreće ako bi neko razlio Trampov mozak na način na koji je i Kenedijev mozak bio razliven po Džeki Onazis.

 

I tu ne treba imati dileme, kao što, iako sam neutešni romantik, sa žaljenjem konstatujem da ne bih bio iznenađen ako bi i na ovom našem virtuelnom mestu bilo onih koji bi rado virnuli u autopsijski izveštaj o unutrašnjosti Trampove lobanje. A možda bi bacili pogled i na unutrašnjost same Trampove lobanje ako bi kvalitet snimka bio bolji od onog Zapruderovog (a bio bi jer je tehnologija znantno uznapredovala u odnosu na šezdesettreću)

 

A za takav poriv uvek ima opravdanja: to je bre Hitler, a Hitlera treba ubiti kao psa; on je rasista i silovatelj i metak u čelo je malo u odnosu šta zapravo stvarno zaslužuje; taj bi prodao Ukrajinu za doručak, dok će naša Mamala na mestu glavnokomandujućeg američke vojske apsolutno sigurno dovesti Ukrajince do pobedonosnog kraja rata...

 

Ovo poslednje je potpuno besmisleno u svetlu činjenice da za vreme aktuelne vlasti u Vašingtonu, čiji je Kamala sada najvažniji predstavnik, Ukrajine teritorijalno biva sve manje i manje, jer zahvaljujući delovanju Bajden-Haris amdinistracije gubi svakodnevno parče po parče vlastite zemlje.

 

To da Kamala pomaže boljitku Ukrajine dok svojim očima vidimo da je Ukrajina sve manja i manja za vreme njene vlasti, klasičan je orvelovski model - laž je istina, istina je laž.  Što me podsetilo na onu priču o roditeljima koji se prvi put suoče sa činjenicom da njihova deca - lažu.

 

Tata je naime, ostavio pet mocart kugli na stolu, a kad se ujutru probudio, zatekao je - nula kugli. Otišao je kod deteta i pitao ga: da li možda znaš gde su mocart kugle koje su bile na stolu?

 

Dete kaže: ne znam tata, ali tata ne odustaje, pa ga pita kako je moguće da je sinić bilo pet kugli, a jutros - nijedna... Da li si možda ti pojeo kugle?

 

Dete kaže - ma ne, stvarno ne znam gde su kugle... Ali polako, pod teretom činjenica, počinje da menja priču:

 

Jeste, pojeo sam, ali samo jednu...

 

E, ako bi Kamala pobedila na izborima i ako bi Ukrajinci za vreme njenog mandata hipotetički doživeli potpisivanje sporazuma na vlastitu štetu, priznajući gubitak vlastitih teritorija, vi biste, normalno, pitali one koji sada tvrde da je Kamalin izbor upravo zalog ukrajinske pobede, a ne poraza, zašto je njihova Kamala Rusima predala Ukrajinu na tanjiru...

 

A ti isti bi odgovorili: nije Kamala kriva, nego Tramp, zato što je silovatelj i rasista.

 

To je taj infanitlni trik u očiglednom laganju - ne znam šta je sa pet mocart kugli, ja sam pojeo samo jednu...

 

Edited by Nek grmi jako
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Helena said:

Ma jezivo je to okruženje gde, nevezano ko je na vlasti, ti ušetaš u market I kupiš puškucudvetri i onda se slikaš za Meri Krismas.

A nekad puškicu poneseš da rešiš neke stvarčice koje ti se ne dopadaju.

 

Secam se dok je moje dete islo u skolu, sreca taj dan nije bila jer je bila bolesna, zbog upada nekog u skolu drzali su ih sat vremena ispod stolova gde su deca plakala i oprastala se od roditelja, a ustvari se nista nije desilo nego je neki magarac preskocio ogradu da prekrati put. Ali psihoza je takva da svuda i od svakog mozes ocekivati da olepi i pocne da puca. 

 

Licno, ne razmisljam mnogo o tome, jer bih izludela verovatno. I oni to nece nikako da srede, niko od njih. Samo tako malo pricaju o tome kad neko upadne u skole (sto se ustvari desava svakih par dana) i pobije decu, izjave misli i molitve i ajd dalje... 

Link to comment
Share on other sites

Spoiler

Zaboravih da pomenem, a čovek i ne može da se seti baš sega u ovom intenzivnom razvoju događaja, ali zbog svih onih koji neumorno otvaraju ove spojlere imam obavezu da napišem istinu  - ovaj pokušaj ubistva Trampa drugi je u samo dva meseca, ali ipak, verovali vi mojoj malenkosti ili ne, ne obara rekord koji je postavio Džerald Ford 1976. 

 

Ovaj slučaj svakako nije imao zastrašujući osećaj neposrednosti i ludila kao onaj atentat iz Batlera, jer nije prikazan uživo, ali bez želje da vulgarizujem politku, jer upravno godinama radim potpuno suprotno na ovim stranama, mogu da postavim logično pitanje - kako se Zelenski osećao kada je čuo tu vest.

 

Jer ako jedna od najmoćnijih država na svetu ima problem da sačuva život bivšeg predsednika, verovatno ni njemu nije lako ako se uzme u obzir blizina neprijatelja koji je već dokazao koliko ume da bude krvoločan. Pa ako SAD ne mogu da zaštite život svog predsednika, makar i bivšeg, kako mogu da zaštite život tuđeg predsednika, makar i savezničkog?!

 

Zapravo, mnogo više mi je stalo do krajnje tačke: ovo je sada drugi put u kasnim fazama kampanje da je neko pokušao da ubije Trampa. Neka mu daju bre punu podršku Tajne službe na predsedničkom nivou... Odmah. 

 

Nek batale propise. Džo Bajden ionako voli da daje nezakonita izvršna naređenja da se potroši tona novca, poput priče o studentskim kreditima, pa neka razbiju kasicu-prasicu ako već moraju. Neka promene pravila u hodu, ako ne žele mrtvog predsedničkog kandidata na svojim rukama i njegv mozak na svojim prsima.

 

I da li je, na kraju krajeva, tačno ono što je Ričard Blumental rekao o još neotkrivenom sistemskom kolapsu Tajne službe? 

 

Veli on, citiram: "Mislim da će američki narod biti šokiran, zaprepašćen i zgrožen onim što ćemo im prikazati o neuspesima Tajne službe tokom pokušaja ubistva bivšeg predsednika". 

 

Jer, nemoj neko onda da kuka zbog uzdrmanosti temelja čitavog američkog građanskog društva ako do takve uzdrmanosti dođe. 

 

A sada je kristalno jasno da može da dođe.


 

Edited by Nek grmi jako
Link to comment
Share on other sites

 

 

a0e4643d-b89f-4299-bf7c-49684a6b3372?ren

 

Police arrest failed candidate in shootings at Democrats

ALBUQUERQUE, N.M. (AP) — A 39-year-old felon who overwhelmingly lost a bid for the New Mexico statehouse as a Republican paid for four men to shoot at Democratic lawmakers’ homes in recent months, including one house where a 10-year-old girl was asleep, police said.

 

In Attack’s Wake, Political Repercussions

TUCSON — Representative Gabrielle Giffords, an Arizona Democrat, and at least 17 others were shot Saturday morning when a gunman opened fire outside a supermarket where Ms. Giffords was meeting with constituents.

Six of the victims died, among them John M. Roll, the chief judge for the United States District Court for Arizona, and a 9-year-old girl, the Pima County sheriff, Clarence W. Dupnik, said.

...

GXjyrxGW0AAGxmm?format=jpg&name=large

 

Edited by Dragan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Helena said:

Za državu u kojoj profili poput Kardašijanovih imaju moć da obore ili dignu akcije pojedinih firmi, prilično olako uzimaš činjenicu da on piše takve stvari i stvara još napetiju atmosferu-možda i tu leži deo odgovora oko atentata.

Dalje, sve zavisi i kako formiraš rečenicu-"neki politikant objavio da mrzi TS, pa zamalo nije izgubio glavu."

Inače u nekom generalnom univezumu, Sfivtovka je za tranpa tri univerzuma iznad.

I treće, možda su atentate spremali nekakvi mamlazi,  koji zahvaljujući društvenom uređenju, nisu bili edukovani, lečeni, a imali su pristup oružju.

Alo, pokusaj atentata, a on pravi napetu atmosferu jer mrzi pevacicu???

2 hours ago, 𝓑𝓪𝓫𝔂 said:

 

Zato sto mnogo ne vidis ili se pravis da ne vidis. Ne vidis januar 6, ne vidis tipa koji je slao pisma bombe Nensi Pelosi i ne secam se kome jos koga je on verbalno napadao, ne vidis da je gradic koji nije trazio nikakvu paznju isterorisan od kada se on 'setio' da im spasava kucne ljubimce, ne vidis one silne napade na kineze po gradovima zbog 'kineskog virusa'... 

 

Inace, tip kojeg su juce uhvatili je uplacivao pare Tulsi 2019 i ove godine navijao za Niki i Viveka... 

 

:classic_blink: to se zovu selektivne cinjenice. Nemoj da se pravdas lose ti ide, rekla sam da oladis sa podmetanjem. 

Nemam ja sta da vidim svakakve nebuloze od pre ko zna kad, 2 (i slovima dva) pokusaja atentata na bivseg predsednika, i kandidata na sledecim izborima, u dva meseca. Osumnjiceni je navodio da je demokratija u opasnosti - zvuci poznato? I donirao dems, mnogo puta.... znaci cuj podrska Niki i Viveku :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Angelia said:

Alo, pokusaj atentata, a on pravi napetu atmosferu jer mrzi pevacicu???

 

 

Alo, masis u tajmingu i spinujes do besvesti. 

 

35 minutes ago, Angelia said:

 

:classic_blink: to se zovu selektivne cinjenice. Nemoj da se pravdas lose ti ide, rekla sam da oladis sa podmetanjem. 

Nemam ja sta da vidim svakakve nebuloze od pre ko zna kad, 2 (i slovima dva) pokusaja atentata na bivseg predsednika, i kandidata na sledecim izborima, u dva meseca. Osumnjiceni je navodio da je demokratija u opasnosti - zvuci poznato? I donirao dems, mnogo puta.... znaci cuj podrska Niki i Viveku :classic_biggrin:

 

Nisam tebi pisala za niki i viveka, nego dodala, moja greska sto nisam odvojila. 

 

Mozda bi trebalo da promenis izvor informacija:

 

13 hours ago, Angelia said:

Kako je Tramp kriv jer neko pokusava da ga ubije?

 

Jer ovde niko nije rekao to sto TI podmeces da bi oprala nesto za sta jeste kriv. 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dragan said:

 

 

a0e4643d-b89f-4299-bf7c-49684a6b3372?ren

 

Police arrest failed candidate in shootings at Democrats

ALBUQUERQUE, N.M. (AP) — A 39-year-old felon who overwhelmingly lost a bid for the New Mexico statehouse as a Republican paid for four men to shoot at Democratic lawmakers’ homes in recent months, including one house where a 10-year-old girl was asleep, police said.

 

In Attack’s Wake, Political Repercussions

TUCSON — Representative Gabrielle Giffords, an Arizona Democrat, and at least 17 others were shot Saturday morning when a gunman opened fire outside a supermarket where Ms. Giffords was meeting with constituents.

Six of the victims died, among them John M. Roll, the chief judge for the United States District Court for Arizona, and a 9-year-old girl, the Pima County sheriff, Clarence W. Dupnik, said.

...

GXjyrxGW0AAGxmm?format=jpg&name=large

 

 

Ta trapavost koju glume magasi u stilu, pa sta ima veze sta on lupeta i sta pise po tviteru je jeziva. Rec je ono odakle krene nesto sto se zavrsi kao krvoprolice. Ni jedan rat, ni jedna revolucija nije krenula bez mase zapaljene govorima. 

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Angelia said:

Alo, pokusaj atentata, a on pravi napetu atmosferu jer mrzi pevacicu???

:classic_blink: to se zovu selektivne cinjenice. Nemoj da se pravdas lose ti ide, rekla sam da oladis sa podmetanjem. 

Nemam ja sta da vidim svakakve nebuloze od pre ko zna kad, 2 (i slovima dva) pokusaja atentata na bivseg predsednika, i kandidata na sledecim izborima, u dva meseca. Osumnjiceni je navodio da je demokratija u opasnosti - zvuci poznato? I donirao dems, mnogo puta.... znaci cuj podrska Niki i Viveku :classic_biggrin:

Možeš ti da se trudiš iz petnih žila da to deluje pežorativno i banalno, ali nije.

Čime je jedna javna ličnost zaslužila njegovu mržnju?

Tako što je podržala drugu kandidatkinju?

Ništa demokraci&staf?

Šta misliš da će biti ako izgubi?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Helena said:

Možeš ti da se trudiš iz petnih žila da to deluje pežorativno i banalno, ali nije.

Čime je jedna javna ličnost zaslužila njegovu mržnju?

Tako što je podržala drugu kandidatkinju?

Ništa demokraci&staf?

Šta misliš da će biti ako izgubi?

 

Uzasavam se svih pucanja i pretnji, pa makar bio i Tramp. Njegovo mesto je u zatvoru, ne 6 feet under na ovaj nacin. 

 

A sa druge strane nije da se ne pitam zasto bas sada se desava ovo? 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Angelia said:

Alo, pokusaj atentata, a on pravi napetu atmosferu jer mrzi pevacicu???

 

Spoiler

Tramp je, to ne treba posebno ni dokazivati, u očima mnogih demokrata đavo, koren svakog zla i kraj demokratije. 

 

Iako je to potpuno apstraktno i ravno naučnoj fantastici, neki zaista istinski veruju da će, ako Tramp bude izabran, 2024. godine biti poslednji slobodni i pošteni predsednički izbori, te da će Tramp rasporediti američku vojsku da zauzme glasačke mašine i ponovi izbore u sving državama (ovo poslednje katastrofično predviđanje u stilu Nikole Šećeroskog je prvobitno viđenje Volstrit žurnala iz decembra 2023. godine).

 

I taj breg neistina samo raste, pretvarajući se u pravu planinu laži. Pa je tako u prošlonedeljnoj debati, Kamala Haris izjavila, citiram: "Donald Tramp nam je ostavio najgori napad na našu demokratiju od građanskog rata".

 

Stvarno? 

 

A Perl Harbor i 11. septembar? To ništa, jel da? A Al-Kaida ili ISIS? Potapanje Luzitanije? I to ništa, jel tako?! Možda Hitler, čuli ste svakako za tog lika... Ili i to ništa? I neki ljudi joj veruju, čak i na ovom mestu, iako su išli u škole gde su bili učeni o dva svetska rata, o Perl Harboru, Hitlleru, Osami bin Ladenu...

 

Nemojte me pogrešno shvatiti, ali takve priče o Trampu prave od njega omnipotentno mitološko biće u čijem je ekskluzivnom vlasništvu Pandorina kutija. Pa ako to o njegovoj moći da zaustavi Zemlju da se okreće nisu same besmislice, onda je on zapravo mnogo više od čoveka...

 

Kamala Haris je takođe upozorila tokom debate, citiram: "Vrhovni sud Sjedinjenih Država je nedavno odlučio da bi bivši predsednik u suštini bio imun na bilo kakvo nedolično ponašanje ako bi ponovo ušao u Belu kuću".

 

Pa iako je to, naravno, obična laž, jer je Vrhovni sud presudio, citiram: "Prema našoj ustavnoj strukturi odvojenih ovlašćenja, priroda predsedničke vlasti daje pravo bivšem predsedniku na apsolutni imunitet od krivičnog gonjenja za radnje u okviru njegovih kkonkluzivnih i prekluzivnih ustavnih ovlašćenja. I on ima pravo na barem pretpostavljeni imunitet od krivičnog gonjenja za sva svoja službena dela. Ne postoji imunitet za nezvanične radnje", neki od onih koji veruje u Kamaline laži uzeće, logično, puške da krenu da ubiju takvog skota sa beskonačnim imunitetom.

 

Kamala je nastavila: "Shvatite, Tramp je neko ko je otvoreno rekao da će ukinuti, citiram, ukinuti ustav Sjedinjenih Država. Da će naoružati Ministarstvo pravde protiv svojih političkih neprijatelja".

 

I, naravno, svaki budući atentator koji veruje u te laži, razmišljajući o Kamalinim porukama, shvatiće da je najbolje rešenje metak velike brzine i dovoljnog kalibra da mu raznese facu... Jer, ako nas je US istorija nečemu naučila, naučila nas je da tamo ne manjka mentalno nestabilnih ljudi koji sebe sebe vidi kao Mesije, kao protagoniste Mrtve zone koji predviđaju nacionalnu ili globalnu katastrofu u predsedničkom kandidatu i veruju da je jedini način da se spase svet da počine čin ubistva sa predumišljajem.

 

Da li je previše tražiti da ga oni koji su kritičari Trampa prokažu kao  loš izbor za predsednika, a ne kao nekoga koji će uništiti zemlju i svet ako bude izabran? Jer bude li ga neko stvarno ubio reagujući na tu hajku i one kojima izbija pena na usta kad pominju Trampa, to neće biti kraj... Biće početak.

 

Rokenrola.

 

Edited by Nek grmi jako
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, 𝓑𝓪𝓫𝔂 said:

 

Alo, masis u tajmingu i spinujes do besvesti. 

 

 

Nisam tebi pisala za niki i viveka, nego dodala, moja greska sto nisam odvojila. 

 

Mozda bi trebalo da promenis izvor informacija:

 

 

Jer ovde niko nije rekao to sto TI podmeces da bi oprala nesto za sta jeste kriv. 

 

Ja spinujem? 😀

Kao sto rekoh, gledaoci msnbc znaju sve informacije, nisi znala da je donirao za Dems I pisao da mrzi Trampa? 

Ali nakon drugog pokusaja atentata ajde da pricamo o Jan. 6 a ne o atentatu, genijalni spin.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...