Jump to content

[USA] SJEDINJENE AMERIČKE DRŽAVE - unutrašnja politika i uticaj na svetska kretanja


McCarthy

Recommended Posts

4 hours ago, Angelia said:

...

Naisla je korona, sad znamo da je dosta bilo budalastina koje sa naukom nemaju veze.

Tramp nije ostavio Bidenu haos, Tramp je prekinut u svom 8 godina mandatu na kome bi ga ocenjivali.

da li bi nastavio da sipa pare u koronu kao sto je Biden? Cisto sumnjam. Da li bi otpisivao studentske zajmove za kupovinu glasova? Cisto sumnjam jer mu ne bi trebalo (hint: drugi mandat).

Da li bi videli Iran koji divlja po BI? Cisto sumnjam. Da li bi Rusija napala Ukrajinu? Cisto sumnjam, pa zovi ti to "lizanje pozadine diktatorima" poenta je, nisu pocinjali ratove zato sto je koristio nesto sto se zove diplomatija sa kretenima.

 

Izvor? Qanon?

Evo malo da se napajamo sa cistog izvora bistrog.

A za ostalo vec znamo, da je stabilni ostao ne bi bilo ni corone, ni rata, jaganjci bi spavali sa lavovima, a ruzicasti jednorozi pasli (ne)zelenim livadama.

 

Edited by Dragan
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dragan said:

Izvor? Qanon?

Evo malo da se napajamo sa cistog izvora bistrog.

A za ostalo vec znamo, da je stabilni ostao ne bi bilo ni corone, ni rata, jaganjci bi spavali sa lavovima, a ruzicasti jednorozi pasli (ne)zelenim livadama.

Izvor za sta?

Ovakvo lupetanje i prethodno odbijalo od foruma. Nema argumenata, i sve se pretvara u neku ideologiju. 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Angelia said:

Bice da bi mi bilo bolje ekonomski primarno skoro svima. Ne razumem zasto je to pismo deda mrazu, to je skoro sve bilo istina 2019, osim vristanja naravno, to rade vec 10 godina, tako da od toga ocekujem da je pismo deda mrazu.

 

Ne znam Andju, vodis totalno neku ispraznu i besmislenu raspravu koja nema gotovo ni jednu jedinu potporu u cinjenicama... Kao da imas neku parcijalnu amneziju ili parcijalnu percepciju... 

 

 

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Angelia said:

Kakve veze ima kakve su hipoteke bile 2010? Ako hocu da kupim kucu i imam 25 godina, ja ne biram 2010tu nego 2024.

...

Ovo vec objasnjava mnogo.

Evo da te utesim i bacim jedno prorocanstvo - ECB je malo spustila kamate, FED ce isto uraditi uskoro, inflacija ce jos malo pasti, a onda i hipotekarne kamate (i to sve zna se zbog koga).

I naravno kada stabilni pobedi, samo nebo je granica.

Strpi se jos malo, jos si mlada, work hard and beliv, jer vidi se vec svetlo na kraju tunela.

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, deez nuts. said:

Jos samo da nam guknu koju o planu Trupca i Robina za Ukrajinu (tj. Putka). 

Pa plan je jasan - okoncace taj rat u roku od 24 casa.

Mozda cak i krace, zavisi po kojim vremenskim zonama racunamo pocetak i kraj plana.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, 𝓑𝓪𝓫𝔂 said:

 

Ne znam Andju, vodis totalno neku ispraznu i besmislenu raspravu koja nema gotovo ni jednu jedinu potporu u cinjenicama... Kao da imas neku parcijalnu amneziju ili parcijalnu percepciju... 

 

 

Nemam pojma Baby, da li ja imam amneziju, ali neko ima problem razumevanja. Ja objasnjavam kako I zasto se nezavisni glasaci okrecu Trampu, a dobijam besmislene odgovore, tipa bilo je dobro I za vreme Klintona, I "ne razumeju da li im je bolje jer su mizogeni homofobi, ljubitelji cvrste ruke I hoce nesto sa Kosovom"

Znaci ne mesaju nam se frekvencije uopste. 

Evo sad I @Dragan objasnjava da ako sam 25godisnjak sacekam da kupim kucu, jer ce se kamate ionako same srediti, jer to nema veze sa predsednikom 🙂

odlicno, dajte tu preporuku Bidenu za kampanju pa da vidimo kako to prolazi.   

Nesto imam osecaj da ih to nisu ucili u skoli. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Angelia said:

:23: otkrio si toplu vodu da trziste istorijski osim u krizi uvek raste, samo ne znam kako je Biden bio na vlasti 3.1.2020

A da ne pominjemo koliko je ljudi imalo gubitke zbog ogromnog pada 2022, znas sta ljudi rade kad trziste pada? prodaju sa gubitkom.

Ovde si u pravu. Mea culpa.

Pisem na telefonu sto mi ometa rad.

U periodu dok je stabilni bio na vlasti DJ je doista vise rastao, a onda je dosao Biden i iz cista mira sve sjebao (u principu trebao je sve one corona neradnike pustiti niz vodu; lepo je rekla lepa Ivanka - potrazite si bolji posao; ili jos bolje trebao je proglasiti coronu nevazecom i ukinuti lockdown, kao sto je pokusao stabilni, a i sama si napomenula da sa naucne strane, koja je kreativnim dizajnerima veoma bitna, nije bilo bas sve najcistije).

 

Eto, necu vise da te sekiram. Nek pobedi bolji. 😅

 

 

 

 

Edited by Dragan
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dragan said:

Ovde si u pravu. Mea culpa.

Pisem na telefonu sto mi ometa rad.

U periodu dok je stabilni bio na vlasti DJ je doista vise rastao, a onda je dosao Biden i iz cista mira sve sjebao (u principu je sve one corona neradnike pustiti niz vodu; lepo je rekla lepa Ivanka - potrazite si bolji posao; ili jos bolje trebao je proglasiti coronu nevazecom i ukinuti lockdown, kao st je pokusao stabilni, a i sama si napomenula da sa naucne strane, koja je kreativnim dizajnerima veoma bitna, nije bilo bas sve najcistije).

 

Eto, necu vise da te sekiram. Nek pobedi bolji. 😅

 

 

 

Sad ti je bitna korona, a kod nezaposlenosti je nebitna nego Bajdenov uspeh. To se zove confirmation bias, I alternativne cinjenice.

I potpuno besmislena rasprava, nisu Ameri glupi, da ne znaju da izracunaju da li imaju vise para I bolje zive sada, ili su to imali 2019te. Nece ici na izbore sa statistikom da li je emonomija bila bolja 1987. 

Link to comment
Share on other sites

Ah, boze, samo da ga nisu smenili glupi (ili pametni? 🤔) Ameri, svet bi bio puno bolje mesto za zivot.

Ili je ipak bila izborna prevara?

 

Nema veze, u ovo doba iduce godine, svi cemo biti milijuneri (naravno, ako pobedi zna se ko), makar i na kredit.

 

Edited by Dragan
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Dragan said:

Ah, boze, samo da ga nisu smenili glupi (ili pametni? 🤔) Ameri, svet bi bio puno bolje mesto za zivot.

Ili je ipak bila izborna prevara?

 

Nema veze, u ovo doba iduce godine, svi cemo biti milijuneri (naravno, ako pobedi zna se ko), makar i na kredit.

 

Ovo je potpuno obesmisljavanje rasprave, sto sve vreme radis, ali to je zato sto nemas argument. Niko ne govori da ce biti milioner, ili da ce Tramp sve srediti u jednom danu. Ali ce barem probati da preokrene neke stvari koje su ljudima ovde bitne. Mislim, nadam se, na osnovu onog sto je prethodno radio, ko zna, mozda je I to los izbor, samo sto je sada Biden losiji.

Ne vidim kako Dems preokrenu ovo.  

Link to comment
Share on other sites

Sad gledam vesti I vidim da je Tramp drzao govor 93 minuta, pa to je suludo, ja sam verovatno otisla da spavam dok je on drzao govor, a nisam imala ceo show I pokusaj atentata u nedelji. Ako to nije signaliziranje vitalnosti, nasuprot Bidena koji ne moze da procita govor sa telepromptera 9.5 minuta...

 

Ne znam, vidim da se ocekuje da ce Biden da se povuce do ponedeljka. Zuckerberg koji kaze "necu se mesati" I "slike od subote su impresivne". Musk, vesti kazu, ne znam dal je tacno da je obecao Trampu 45 mill mesecno. 

 

 

I btw za one sa jeftinim kartama, zasto je dosta republikanaca na RNC odlucilo da stavi isti zavoj na uvo kao Tramp, nije zato sto su kult, nego zato sto su reagovali na izvestavanje levih medija koji su tvrdili da Tramp nosi zavoj da bi izigravao zrtvu. Bukvalno su to ismejavali.

Link to comment
Share on other sites

 

Najbolje bi bilo da je cutao 93 minuta, jer cim otvori usta ili laze ili vredja ili lupa neku glupost. 

Blago tebi kada se ti identificiras sa ovim i ladno mozes da prihvatis kao normalu. 

Bajden je mator, njegovo vreme je proslo, ne verujem da shvata, jer verovatno vise ne shvata ni da li je posao ili je dosao. 

Za one sa sa skupim kartama - to je skup ovaca koji se ljuti kad im se kaze da su kult. Izvinjavam se ovcama, daleko inteligentnija bica... 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, 𝓑𝓪𝓫𝔂 said:

 

Najbolje bi bilo da je cutao 93 minuta, jer cim otvori usta ili laze ili vredja ili lupa neku glupost. 

Blago tebi kada se ti identificiras sa ovim i ladno mozes da prihvatis kao normalu. 

Bajden je mator, njegovo vreme je proslo, ne verujem da shvata, jer verovatno vise ne shvata ni da li je posao ili je dosao. 

Za one sa sa skupim kartama - to je skup ovaca koji se ljuti kad im se kaze da su kult. Izvinjavam se ovcama, daleko inteligentnija bica... 

Nemas nikakvo kriticko misljenje prema onome sto su Dems uradili. Razlog zasto je Tramp tu gde jeste, su sulude stvari koje Dems rade. Ako ti TDS dozvoljava, samo mi reci kako je real estate mogul, I reality star, dosao do pozicije da dva puta dobije isbore? Nista pogresno nisu uradili? Nemas nikakvu zamerku da su stavili zombija na poziciju predsednika?

 

Sve sto govoris je "budale ga izabrale", nema nikakve odgovornosti, osim Tramp je Hitler, glasaci su krezube budale. Ali realno, skoro pola zemlje je glasalo za njega, svi su krezube budale? 

Ja se ne indetificiram sa bilo cime, samo konstatujem sta se radi. 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Angelia said:

Nemas nikakvo kriticko misljenje prema onome sto su Dems uradili. Razlog zasto je Tramp tu gde jeste, su sulude stvari koje Dems rade. Ako ti TDS dozvoljava, samo mi reci kako je real estate mogul, I reality star, dosao do pozicije da dva puta dobije isbore? Nista pogresno nisu uradili? Nemas nikakvu zamerku da su stavili zombija na poziciju predsednika?

 

Sve sto govoris je "budale ga izabrale", nema nikakve odgovornosti, osim Tramp je Hitler, glasaci su krezube budale. Ali realno, skoro pola zemlje je glasalo za njega, svi su krezube budale? 

Ja se ne indetificiram sa bilo cime, samo konstatujem sta se radi. 

 

Aman jbt napisala sam. Ponavljas kako papagaj i teras mene to da radim.

 

Ne mislim da su odradili nista specijalno lose, niti nesto spektakularno. Ponavljas Bajdenove godine kao da je on kriv za to. Covek je mator pa je mator, treba da ode. Da li sam ljubitelj Bajden, ne bas neki specijalni, ali pobogu, ja nisam ljubitelj ni jednog politicara. Mislim da su politicari jedna od najgorih vrsta ljudi. Ne divim se ni jednom. Ne bih za njih stavljala ruku u vatru. Na zalost jos Srbija me je naucila da glasam protiv, ne za i nista se nije promenilo. 

 

Razlog zasto je Tramp tu gde je zato sto najveci problem u drzavi ste vi, ti i takvi kao ti, koji pokusavaju da racionalizuju najvece budalastine u americkoj istoriji i kunu se u jednog polu idiota, spekulanta, lazovcinu, prevaranta, rasistu, seksistu, kriminalca... kojeg jedno interesuju novcanice i njegovo sopstveno dupe. Kako je samo uspeo da vas toliko obmane a da to ni ne primetite?

Vi ste Andjelija problem, jer mrzite nesto sa cim nemate dodira, idu vam na nerve trans ljudi, gejevi, zene (sto je zapanjujuce koliko zena podrzava ugnjetavanje drugih zena, ali ja to shvatam da su one vec negde ugnjetane i da je to vrsta neke njihove osvete), ugrozene, sirotinju, rase... Mrzite sve sto mislite da morate da placate i da trpite da vam prljaju okolinu i disu isti vazduh i uopste ne kapirate da placate da vam bude cista i bezbedna ulica, deca obrazovana, da ste sigurni, da se ne zarazite cim nesto pipnete... Sve su vam to opterecenja i dosao vam je guru koji ce to resiti. A da, leftiste, kukaju mnogo. Pa mozda ne bi kukali kada bi prestali da ih proganjate i da donosite zakone na njihovu stetu i uskracujete im slobudu za koju su se borili?! 

 

I ako ti je jedini odgovor na losocu Trampa 'a sta kazes na demokrate' e onda sve u 3pm... 

 

Btw, cesto pominjes americke vrednosti. Pa jel znas sta su? Sigurno nisu brakovi, deca, crkva, pa cak ni ekonomija, ni jaka vojska... 

Americke vrednosti su postovanje ustava i checks and balances koji gotovo vise ne postoji zahvaljujuci - Trampu! 

  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, 𝓑𝓪𝓫𝔂 said:

 

Aman jbt napisala sam. Ponavljas kako papagaj i teras mene to da radim.

 

Ne mislim da su odradili nista specijalno lose, niti nesto spektakularno. Ponavljas Bajdenove godine kao da je on kriv za to. Covek je mator pa je mator, treba da ode. Da li sam ljubitelj Bajden, ne bas neki specijalni, ali pobogu, ja nisam ljubitelj ni jednog politicara. Mislim da su politicari jedna od najgorih vrsta ljudi. Ne divim se ni jednom. Ne bih za njih stavljala ruku u vatru. Na zalost jos Srbija me je naucila da glasam protiv, ne za i nista se nije promenilo. 

 

Razlog zasto je Tramp tu gde je zato sto najveci problem u drzavi ste vi, ti i takvi kao ti, koji pokusavaju da racionalizuju najvece budalastine u americkoj istoriji i kunu se u jednog polu idiota, spekulanta, lazovcinu, prevaranta, rasistu, seksistu, kriminalca... kojeg jedno interesuju novcanice i njegovo sopstveno dupe. Kako je samo uspeo da vas toliko obmane a da to ni ne primetite?

Vi ste Andjelija problem, jer mrzite nesto sa cim nemate dodira, idu vam na nerve trans ljudi, gejevi, zene (sto je zapanjujuce koliko zena podrzava ugnjetavanje drugih zena, ali ja to shvatam da su one vec negde ugnjetane i da je to vrsta neke njihove osvete), ugrozene, sirotinju, rase... Mrzite sve sto mislite da morate da placate i da trpite da vam prljaju okolinu i disu isti vazduh i uopste ne kapirate da placate da vam bude cista i bezbedna ulica, deca obrazovana, da ste sigurni, da se ne zarazite cim nesto pipnete... Sve su vam to opterecenja i dosao vam je guru koji ce to resiti. A da, leftiste, kukaju mnogo. Pa mozda ne bi kukali kada bi prestali da ih proganjate i da donosite zakone na njihovu stetu i uskracujete im slobudu za koju su se borili?! 

 

I ako ti je jedini odgovor na losocu Trampa 'a sta kazes na demokrate' e onda sve u 3pm... 

 

Btw, cesto pominjes americke vrednosti. Pa jel znas sta su? Sigurno nisu brakovi, deca, crkva, pa cak ni ekonomija, ni jaka vojska... 

Americke vrednosti su postovanje ustava i checks and balances koji gotovo vise ne postoji zahvaljujuci - Trampu! 

Ne lupetaj, stvarno, ne svidja ti se da ukazujem na greske Dems, ne svidja ti se da ne vristim na Trampa. Ja mrzim zene? Pa ja sam ono "poster boy" (to je izraz) za feminizam. Ja sam I reklama za legalnu imigraciju. Atheista, single mom, immigrant, CEO u uspesnoj firmi, skoro svaki aspekt poreza I poslovanja znam, moj sin je Gen Z, znam tacno sta se uci na koledzima. 

 

Ti ne znas sta su American values, pokazala si vise puta da ne znas Ustav, ja sam naucila Ustav, to je bio zahtev za legalno drzavljanstvo. Tvoje legalno razumevanje se svodi na neuko lupetanje I levicarsku propagandu, uglavnom sa MSNBC

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, zoran59 said:

Fact-check: Donald Trump’s RNC speech in Milwaukee was full of falsehoods about immigrants, the economy

 

izvor: https://www.poynter.org/fact-checking/2024/trump-speech-rnc-fact-checked/

Ta NVO organizaija ima mnogo pitanja, a izmedju ostalog i ovo:

 

Where’s the official report of Trump’s injuries?

There’s been no statement, release, press conference or medical report. Voters deserve to know how he’s doing, one columnist argues.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Angelia said:

Ne lupetaj, stvarno, ne svidja ti se da ukazujem na greske Dems, ne svidja ti se da ne vristim na Trampa. Ja mrzim zene? Pa ja sam ono "poster boy" (to je izraz) za feminizam. Ja sam I reklama za legalnu imigraciju. Atheista, single mom, immigrant, CEO u uspesnoj firmi, skoro svaki aspekt poreza I poslovanja znam, moj sin je Gen Z, znam tacno sta se uci na koledzima. 

 

Ti ne znas sta su American values, pokazala si vise puta da ne znas Ustav, ja sam naucila Ustav, to je bio zahtev za legalno drzavljanstvo. Tvoje legalno razumevanje se svodi na neuko lupetanje I levicarsku propagandu, uglavnom sa MSNBC

Nisi ti nikako feminizam ni izraz za feminizam, naprotiv.

Ali to u ovoj priči nije važno-važno je da si ti sve radila i uradila i radiš kako ustav i zakon nalaže.

I pošteno radiš da zaradiš.

I onda se dovedeš u poziciju da braniš onoga koji je sve radio kontra zakona, a kad nije radio, to je zato što nije mogao.

I ideš dotle da nekome predbaciš da ne zna američke vrednosti, kao da su stvarno ustav i da želiš da uvrediš nekog ko ti je bliži u svakom pogledu od tranpa.

Onaj bi te prodao za kvaran zub.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Smrtokapa said:

 

Idiocracy in live

9 hours ago, Angelia said:

Ne lupetaj, stvarno, ne svidja ti se da ukazujem na greske Dems, ne svidja ti se da ne vristim na Trampa. Ja mrzim zene? Pa ja sam ono "poster boy" (to je izraz) za feminizam. Ja sam I reklama za legalnu imigraciju. Atheista, single mom, immigrant, CEO u uspesnoj firmi, skoro svaki aspekt poreza I poslovanja znam, moj sin je Gen Z, znam tacno sta se uci na koledzima. 

 

Ti ne znas sta su American values, pokazala si vise puta da ne znas Ustav, ja sam naucila Ustav, to je bio zahtev za legalno drzavljanstvo. Tvoje legalno razumevanje se svodi na neuko lupetanje I levicarsku propagandu, uglavnom sa MSNBC

 

sure-jan-brady-bunch.gif

 

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Helena said:

Nisi ti nikako feminizam ni izraz za feminizam, naprotiv.

Ali to u ovoj priči nije važno-važno je da si ti sve radila i uradila i radiš kako ustav i zakon nalaže.

I pošteno radiš da zaradiš.

I onda se dovedeš u poziciju da braniš onoga koji je sve radio kontra zakona, a kad nije radio, to je zato što nije mogao.

I ideš dotle da nekome predbaciš da ne zna američke vrednosti, kao da su stvarno ustav i da želiš da uvrediš nekog ko ti je bliži u svakom pogledu od tranpa.

Onaj bi te prodao za kvaran zub.

 

 

 

Po cemu zakljucujes da mi je Baby po pitanju americkih vrednosti I ustava bliza od Trampa? Ne da mi je Tramp blizak, to bi bilo suludo, ali Baby je mnogo puta pokazala da nema pojma sta je US, I gde je dosla. To me ne iznenadjuje, dosta imigranata gledaju svoja posla I misle da zajednice u kojima zive, to je USA.

Naravno da mi be Tramp prodao za kvaran zub, on je samo jedan primer ljudi u US. Ali bi volela da mi objasnis gde je on prekrsio zakon? Ne da mi prenosis pricu sa medija, nego specificno bi volela da vidim zakon koji tvrdis da krsi. Da li je koristio odredjene pozicije gde zakon nije jasan, naravno. Svako to radi. Evo pitaj Baby da li zna u Majamiju ljude koji su u sivoj zoni poreskih zakona, ili imigracionih?  

4 hours ago, zoran59 said:

Fact-check: Donald Trump’s RNC speech in Milwaukee was full of falsehoods about immigrants, the economy

 

izvor: https://www.poynter.org/fact-checking/2024/trump-speech-rnc-fact-checked/

Jesi uspeo da odgledas ceo govor? 

Link to comment
Share on other sites

Razlog zbog kojeg je deo vođstva stranke opkolilo Bajdena s namerom da ga isteraju iz predsedničke trke može biti to što su tek sada prepoznali da su mu se kognitivne sposobnosti strovalile u ambis, ili to što ne samo ankete, nego i beting odsteri daju ogromnu prednost Trampu.

 

Većina ljudi to ili slabo prati, ili nikako, ili jednostavno ne razumeju šta neki brojevi znače u široj slici. A ankete nam pomažu da razumemo kako ljudi kažu da će glasati, dok nam odsteri sa svojim kvotama za klađenje pokazuju na koga su ljudi spremni da stave svoj novac.

 

S tim u vezi, zanimljivo je da je, prema CNN analizi, od početka kandidature do danas Bajden vodio u odnosu na Trampa - nula dana. Dakle, niti jedan jedini dan aktuelni predsednik nije imao prednost u anketama od momenta kada je Tramp objavio kandidaturu, kada se svakodnevni ishodi anketa saberu i izvuče njihov prosek, kao što nije imao prednost ni kod bukmejkera.

 

Čak Trampu trenutno kladionice daju 70-80 odsto impliciranih šansi za pobedu, i to neke uključuju hendikep sa ogromnih 50 poena ispred Bajdena. Za one koji ne znaju te bukmejkerske varijante, hendikep znači da onaj koji uloži novac na takvu opkladu dobija samo ako Tramp na kraju ima više od 50 elektora prednosti.

 

Što znači da ga posmatraju bezmalo kao apsolutnog favorita, skoro pa kao kad igraju Crvena zvezda i Jednstvo iz Uba.

Edited by Nek grmi jako
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Angelia said:

...dosta imigranata gledaju svoja posla...

 

Evo pitaj Baby da li zna u Majamiju ljude koji su u sivoj zoni poreskih zakona, ili imigracionih?  

 

Pa sad Andjo, jel gledamo svoja posla ili tudje taksene prijave?

I ne, ne pitam ljude kada pricam sa njima da mi daju na uvid svoje papire i taksene prijave...  

Edited by 𝓑𝓪𝓫𝔂
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, 𝓑𝓪𝓫𝔂 said:

 

Pa sad Andjo, jel gledamo svoja posla ili tudje taksene prijave?

I ne, ne pitam ljude kada pricam sa njima da mi daju na uvid svoje papire i taksene prijave...  

Ne pitas, znaci ne znas. A ako znas - lazes. Bas nikog ne znas ko tvrdi da je ovde zato sto trazi azil, a u stvari je ekonomski migrant? Ne znas nikog ko je usao ilegalno u US i pokusava da nekako kupi zelenu kartu? Pa gde ti zivis

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...