Jump to content

[USA] SJEDINJENE AMERIČKE DRŽAVE - unutrašnja politika i uticaj na svetska kretanja


McCarthy

Recommended Posts

4 hours ago, Angelia said:

 

To je potpuno druga prica, Kinezi koriste mrezu za prikupljanje podataka. A drugo, USA nije duzna kineskoj platformi slobodu govora. To je duzna samo svojim gradjanima.

Pa nemoj molim te, big tech uskratili slobodu govora USA gradjanima, a dali je Homeiniju I slicnima. Neko ovde brka loncice.

Jel vidis ti da neko iz USA gura slobodu govora EU? Imaju svoje zakone, tako im se gradjani dogovorili.

 

I sta ce da rade Kinezi sa tim podacima sto su pokupili? 

 

Sasvim je ista prica kao kad Kina ukine Twitter Kinezima, cak i izgovor je isti. Postaje sve tanja linija u nacinu razmisljanja Kine i Amerike. Jezim se. 

 

Paralela sa EU je totalno promasena. 

Link to comment
Share on other sites

Dobro, a sta treba da se ocekuje? Ti neprijatelji civilizacije su nasilnici. Nasilje izaziva nasilje kao odgovor, to je prirodni zakon. Uostalom, svi ti šiteri i tik tokovi su glupost koja samo troši resurse. Da ih sve zabrani neko sad, npr da padne neki dogovor da se sve to gasi zato sto se na te gluposti pretpostavljam najvise internet saobracaja trosi a za to treba struja koja ne moze toliko da se proizvede bla bla bla, koga je briga? Sve su to gluposti i opijum za mase. Da ne kazem ... onoga ko je to smislio :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Baby said:

 

I sta ce da rade Kinezi sa tim podacima sto su pokupili? 

 

Sasvim je ista prica kao kad Kina ukine Twitter Kinezima, cak i izgovor je isti. Postaje sve tanja linija u nacinu razmisljanja Kine i Amerike. Jezim se. 

 

Paralela sa EU je totalno promasena. 

:classic_blink: Sta se radi sa licnim podacima miliona americkih gradjana? 

4 hours ago, erwin said:

Poduži niz o Maskovim diplomama:

 

 

Taj koji je postovao gresi, recimo H1-B viza ne zahteva diplomu. Pozeljno je, ali ne i neophodno.

Insinuira da je diplomu kupio od Whartona 1997, pa morao bi mnogo para da ima, a on u to vreme ima samo startup.

Ako, on od 1995 do 1997 se vodi kao student - onda ima F1 vizu, kako je onda ilegalan?

Ako nije tacno da je zavrsio UPenn 1995, i da je diploma odlozena kako je objasnjavao, kao je mogao da zavrsi 1997 dok je u Kaliforniji...nije bilo on line casova, znaci njegova prica je verovatno tacna.

 

ovo je cist napad :classic_biggrin: malo pa ne insinuira da je on ubio ovu zenu koja mu je poslala potvrdu da je primljen na PhD program.

 

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, erwin said:

 

Ne greši da je lažovčina.

Po cemu? Zato sto je rekao da je zavrsio '95 a dobio diplomu 97? Nista neobicno. Nakon 20+ godina, neka secanja se razlikuju, neke stvari lepse zvuce pa ubedis i sam sebe u neki timeline.

A drugo, njegov posao ukljucuje laganje ili zaobilazenje istine. Nisi valjda ocekivao da tako uspesan biznisman govori uvek i samo istinu?

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Angelia said:

:classic_blink: Sta se radi sa licnim podacima miliona americkih gradjana? 

 

Pisali su da glasaju protiv tiktok-a, a ustvari izgleda glasaju protiv tiktok-a za zaposlene u vlasti da ne mogu da imaju na telefonu (sto jeste razumno da nemaju takve aplikacije na poslovnim telefonima). 

 

Americki gradjani su izlozeni skidanju svega dostupnog na telefonu instalirajuci bilo koju aplikaciju ako kreatori ili vlasnici (a i hakeri) to zele. Tiktok ne menja tu mnogo stvar. Nisu aplikacije samo americke. Do sada najveca zloupotreba koja se dogodila je Cambridge Analytica do sada.

 

Kome trebaju neprijatelji... 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Angelia said:

Po cemu? Zato sto je rekao da je zavrsio '95 a dobio diplomu 97? Nista neobicno. Nakon 20+ godina, neka secanja se razlikuju, neke stvari lepse zvuce pa ubedis i sam sebe u neki timeline.

A drugo, njegov posao ukljucuje laganje ili zaobilazenje istine. Nisi valjda ocekivao da tako uspesan biznisman govori uvek i samo istinu?

 

😂

Andja, veliki borac za prava milijardera. 

 

Ma mani se corava posla, koga boli dupe za Maska. Sam pao, sam se ubio. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sad sam ozbiljno razocarana u FBI, ostavili su pisane tragove. 150 mailova za dve godine. 

Znaci nema ni sumnje da je ovo krsenje Ustava.

 

 

24 minutes ago, Baby said:

 

😂

Andja, veliki borac za prava milijardera. 

 

Ma mani se corava posla, koga boli dupe za Maska. Sam pao, sam se ubio. 

Odgovaram coveku, ne razumem tvoj komentar. Sta fali pravima milijardera, ne treba da imaju prava? 

Pazi ljubomora se pokazuje :classic_biggrin:

31 minutes ago, Baby said:

 

 

Kome trebaju neprijatelji... 

Ali Kina jeste bitno vlasnistvo, pretnja za nacionalnu bezbednost.

Link to comment
Share on other sites

Quote

 

FTX vlasnik uhapsen dan pre nego je trebao da svedoci u Kongresu koga je sve podmazivao i ko mu je pomogao. Kazu slucajno bas dan ranije.... i sad su ga u zatvoru stavili na suicide watch.

Epstain 2.0

 

 

Pre je bio sto ga ne hapse a sad zasto bas tada hapse?

 

Click-bait news nikad ne spava.

Edited by nonick
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Angelia said:

 

Odgovaram coveku, ne razumem tvoj komentar. Sta fali pravima milijardera, ne treba da imaju prava? 

Pazi ljubomora se pokazuje :classic_biggrin:

 

 

😂

 

Odgovaras mu tako sto pravdas Elona sto laze na njegovu konstataciju da laze. Mislim jbt. 

 

Da, ljubomorna sam na Elona. Koliko imas, 12 godina!? Stvarno cirkus... 

 

Mislim, uvlacenje na srpskom forumu americkim milijarderima (sklonima sranju) te nece napraviti milijarderom... nikakve koristi.

Link to comment
Share on other sites

Space Karen ce demolirati Teslu na putu da ispuni obecanje ciscenja drzave od deep state 

 

Quote

 

Elon Musk is using Tesla as his personal ‘ATM machine’ after cashing out another $3.5 billion in stock. It’s a ‘train wreck situation,’ Wedbush’s Dan Ives says

Elon Musk sold another $3.58 billion in Tesla stock this week, bringing his total sales since November of last year to nearly $40 billion—and investors aren’t happy about it.

 

 

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, nonick said:

 

Pre je bio sto ga ne hapse a sad zasto bas tada hapse?

 

Click-bait news nikad ne spava.

Vise je istovremeno stavljanje na suicide watch, taj scenario smo videli.

15 hours ago, Baby said:

 

😂

 

Odgovaras mu tako sto pravdas Elona sto laze na njegovu konstataciju da laze. Mislim jbt. 

 

Da, ljubomorna sam na Elona. Koliko imas, 12 godina!? Stvarno cirkus... 

 

Mislim, uvlacenje na srpskom forumu americkim milijarderima (sklonima sranju) te nece napraviti milijarderom... nikakve koristi.

Pa iz nekog razloga stalno ti milijarderi smetaju...i cesto pominjes kako eto ja "branim milijardere" kao da oni nisu ljudi.

A mislim "uvlacenje na srpskom forumu americkim milijarderima" :classic_biggrin: dobar fazon. Zato sto ce Musk da procita - genijalno.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Angelia said:

 

Pa iz nekog razloga stalno ti milijarderi smetaju...i cesto pominjes kako eto ja "branim milijardere" kao da oni nisu ljudi.

 

Pa iz nekog razloga mi smetaju idioti i manijaci bez obzira na kolicinu novaca koje vuku sa sobom. 

 

2 hours ago, Angelia said:

 

A mislim "uvlacenje na srpskom forumu americkim milijarderima" :classic_biggrin: dobar fazon. Zato sto ce Musk da procita - genijalno.

 

Uvlacenje na srpskom forumu znaci ostavljanje utiska. I jeste dobar fazo.

Link to comment
Share on other sites

On 12/15/2022 at 10:15 PM, nonick said:

 

Twitter suspended a slew of prominent journalists Thursday, as billionaire and self-avowed free speech enthusiast Elon Musk silenced several of his high-profile critics.

New York Times reporter Ryan Mac, The Washington Post’s Drew Harwell, Mashable’s Matt Binder, CNN reporter Donie O’Sullivan, The Intercept’s Micah Lee, political commenter Keith Olbermann, independent journalist Aaron Rupar, and freelance journalist Tony Webster were removed from the platform.

Link

 

Dobro su primetili, od absolutiste ostao samo entuzijasta, sutra hobbyist 🙂

 

Banovao je novinare zato sto su objavljivali link sa njegovim real time kretanjem, sa linka tipa koji je uspeo da poveze njegov privatni Avion I kretanje iako je Musk kupio sistem koji treba da mu stiti privatnost. Pa mu je stalker napao dete. To bas nije novinarstvo a doxing je oduvek bio zabranjen na Twitteru.  

11 minutes ago, Baby said:

 

Pa iz nekog razloga mi smetaju idioti i manijaci bez obzira na kolicinu novaca koje vuku sa sobom. 

Iz nekog razloga su milijarderi uvek idioti I manijaci po tebi.

 

11 minutes ago, Baby said:

 

Uvlacenje na srpskom forumu znaci ostavljanje utiska. I jeste dobar fazo.

😃pa i kritikovanje je ostavljanje utiska, bolje reci moralisanje.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...