Jump to content

[USA] SJEDINJENE AMERIČKE DRŽAVE - unutrašnja politika i uticaj na svetska kretanja


McCarthy

Recommended Posts

1 minute ago, Honey Badger said:

 

Ivanka je mladja, pomaze tati puno u poslu. Moze ona komotno da preuzme ako Donaldu ponestane snage u toku drugog mandata, a onda da produzi u treci i cetvrti term. Tamo nekad 2032. bi trebala da prepusti Donaldu JR, a njega da zamijeni Eric 2040. ili 2044. Do tad ce i Barron odrasti dfa pomogne familiji da drain the swamp.

 

Eh, pa kad se nije dalo da tatu i mamu Clinton nasledi cera Chelsea :roflmao:, mama zajebala ...........

 

Cak je i poluretardirani George Bush uspeo da nasledi oca  :s_d:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Angelia said:

Nemam pojma sto se Bernie i ostali trude, kad im njihova stranka pomaze Trampu da dobije izbore....Jedni sto jos nisu uradili je da dodele Doniju Nobelovu nagradu za mir, da slucajno nema sanse da ga neko izazove na izborima 😂

 

To ni meni nije jasno sto se trude, sveijedno ce Rusi opet da izaberu predsjednika Amerike. Uostalom sta Putina sprecava da opet izabere Trumpa? Nista. Da ga nece sprijeciti mozda istraga u kongresu, :lol_2:... pih,.. :classic_dry:

 

 

 

Edited by Atreid
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Neko ko je bolje upucen u materiju;

 

Sta mislite, koliko ce biti uspesan ovaj klizeci USA u sukom rusoje i Belorusije oko nafte, gde ponudise Belorusiji snabdevanje naftom i gasom u kolicini koja 100% pokriva potrebe te drzave?

 

Meni deluje suvise dobro da bi bilo istinito. Neka se i pola toga ostvari, bice super. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Hamilton said:

Neko ko je bolje upucen u materiju;

 

Sta mislite, koliko ce biti uspesan ovaj klizeci USA u sukom rusoje i Belorusije oko nafte, gde ponudise Belorusiji snabdevanje naftom i gasom u kolicini koja 100% pokriva potrebe te drzave?

 

Meni deluje suvise dobro da bi bilo istinito. Neka se i pola toga ostvari, bice super. 

 

Oni to cisto iz altruizma?

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, RatzenStadt said:

 

Oni to cisto iz altruizma?

 

Ovo "razmisljanje" je, po meni, glavni razlog zbog kojeg je Srbija cmar Evrope. I ostace to sto jeste. Ja to zovem klasicno srbsko utata-jstvo. Ali gospodin Kinik ima autorsko pravo na taj termin.

 

Znaci ovo je primer za udzbenike kolektivne psiho.logije. Visedimenzionalni poremecaj u procesu "razmisljanja".

 

Dakle ovde je altruizam nepravedno i nicim izazvan.

 

Rusija nije poklanjala gas/naftu Belorusiji zbog altruizma, vec prodavala zbog para.

 

Rusija nije odlucila da prekine isporuku Belorusiji zbog altruizma vec zbog ruskog fasizma, tj. teritorijalnih pretenzija, koristeci pri tome ono jedino sto im je priroda dala - gas i naftu, sve ostalo im je uskratila.

 

Belorusija nije zemlja koja se pati, naprotiv, evo i ovde na forumu braca postavljaju slike kako je Belorusija skoro pa Amerika ili Nemacka, tu negde. Definitivno nije Sudan, Sirija, Srbija, Somalija (4s).

 

Druga zemlja se nudi da im PRODA gas i naftu. Jer ce im trebati.

 

Odjednom iz srbskog kanala iskace ..... altruizam!!!!! Sa podignuta 3 prsta !!!

 

Edited by Denis Jasharevic
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Atreid said:

 

To ni meni nije jasno sto se trude, sveijedno ce Rusi opet da izaberu predsjednika Amerike. Uostalom sta Putina sprecava da opet izabere Trumpa? Nista. Da ga nece sprijeciti mozda istraga u kongresu, :lol_2:... pih,.. :classic_dry:

 

 

 

Nadam se naravno da imas 6 godina. Iako bi i sestogodisnjak dosad skontao...

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Sprivel said:

Klasicno potkusurivanje Putka i Trumpetala.

 

Pompeo izadje pre 2 dana i kaze Gotovo je, Krim je Rusija! Dogodine u Kievu. :lol_2:

 

A Barack Hussein Obama II bi rekao Putku ..... sacekaj da mi prodju izbori posle mi radi sta hoces. Zabelezeno kamerom i mikrofonom. :s_d:

Edited by Denis Jasharevic
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dok bi Hellary Rotten Clinton bacila atomku na Moskvu da zastiti Krim. Ta atomka bi verovatno bila napravljena od onih 150 miliona kilograma uranijuma sto je ONA prodala Rusima uz malu, simbolicnu donaciju od 150 miliona dolara Clinton fondaciji. I pola miliona dolara po govoru u Rusiji za njenog muzica Bila. Da mu se nadje, za dzeparac.

 

Jel ima sanse da moderacija otvori topik "Politika za decu" kako bi ovi drugovi konacno nasli svoje mesto pod forumskim suncem? 

 

Mislim ........ ovo je bas Politikin Zabavnik nivo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Sprivel said:

Drug Pompeo je rekao, Krim je Rusija. Ende.

 

Eto neka EU udari sakom po stolu i preuzme ulogu svetskog lidera "Krim nije Rusija, Kosovo je Ukrajina" ...... i resen problem :s_d:

 

Sve su nade u Makrona i Angelu ...... a mozda ce i drug Panda da im podrzi predlogA.

 

Ljudi, Amerika je propala, ne racunajte vise na nju i ne gubite svoje vreme. Nove sile ce voditi svet svetlim putevima buducnosti, Amerika se odjavljuje, vreme je da vidi sta ce sa svojim skotovima koji se namnozise dok je ona blejala po sveckim vukoyebinama.

 

Trump 2020 landslide win !!!

Edited by Denis Jasharevic
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Dobar Trampov State of the Union govor pre neki dan. Demoktrate nisu imali sta da kazu u vezi ekomomije. Slusali i tiho plakali u sebi.

 

Samo orden za Rush Limbaugh je kao kad bi neki demokratski predsednik dao orden za onu zenu koja pada u denial histeriju kad je DT pobedio - ili jos sto puta gore.

Taj Rush je pricao da se Michael J Fox previse trese - da glumi. O birther histeriji da ne pricam.

Znaci samo totalno nenormalan covek moze tako nesto da uradi - da da njemu orden. Sto opet nije news.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, nonick said:

 

Dobar Trampov State of the Union govor pre neki dan. Demoktrate nisu imali sta da kazu u vezi ekomomije. Slusali i tiho plakali u sebi.

 

Samo orden za Rush Limbaugh je kao kad bi neki demokratski predsednik dao orden za onu zenu koja pada u denial histeriju kad je DT pobedio - ili jos sto puta gore.

Taj Rush je pricao da se Michael J Fox previse trese - da glumi. O birther histeriji da ne pricam.

Znaci samo totalno nenormalan covek moze tako nesto da uradi - da da njemu orden. Sto opet nije news.

 

:roflmao: nemam pojma ko je lik o kome pricas, neki show biznis ortak pretpostavljam, ali ja nikada nisam ni tvrdio da Donald nije lud. Lud ko struja.

 

Nisam slusao union govor ove godine, ali je prosle bio odlican, demokrate bacio u bedak iz kog se nisu povratili ...... pricao je 2 sata "iz glave" bez jebene greske, domaci zadatak za mnoge.

 

Da je lud jeste, klasicni manijak, a glup ne da nije, nego nije prosao pored glupog.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Denis Jasharevic said:

 

:roflmao: nemam pojma ko je lik o kome pricas, neki show biznis ortak pretpostavljam, ali ja nikada nisam ni tvrdio da Donald nije lud. Lud ko struja.

 

Nisam slusao union govor ove godine, ali je prosle bio odlican, demokrate bacio u bedak iz kog se nisu povratili ...... pricao je 2 sata "iz glave" bez jebene greske, domaci zadatak za mnoge.

 

Da je lud jeste, klasicni manijak, a glup ne da nije, nego nije prosao pored glupog.

 

pa da, neki radio talk show / political "pundit". 

 

DT i takvi su neki fenomen - imaju neku inteligenciju ali ne vole da ispadnu glupi u drustvu - i kada se stvarno tako ponasaju. Zive u nekom svom svetu. Insistirati na birth certificate-u kao sto je on radio je jeste reci 2+2 je 5, i jos misliti da je on kul stime. Svima se desi na nekom nivou da kazu (neka polemika, nauka itd.) da je 2+2=5, ali on na nekom nivou obdanista to moze da ponavlja u nedogled.  :) 

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Denis Jasharevic said:

Da je lud jeste, klasicni manijak, a glup ne da nije, nego nije prosao pored glupog.

Ja bih molio da se rec glup ne lepi za nekoga koga je izabrao US narod na FER izborima. 

Sta vise niko ko je odrzao, postigao, izmanipulisao biznis pravial ne moze da bude glup. Pokvaren, lud mozda, ali glup...

P.S.

Tvoj sam post uzeo kao nastavak price, 100% se ovde slazemo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, nonick said:

 

DT i takvi su neki fenomen - imaju neku inteligenciju ali ne vole da ispadnu glupi u drustvu - i kada se stvarno tako ponasaju. Zive u nekom svom svetu.

 

Iz nekog mog iskustva, a savrseno se uklapa i u ovaj tvoj opis, uzimajuci u obzir njegovu biografiju - tipicni NPD, narcissistic personality disorder. Ako te zanima procitaj, verovatno ces prepoznati nekoga koga vec znas. Kazu da su u porastu, nekada 1%, danas najverovatnije vec 3%. Somatski se oslanjaju na telo, dok su verbalni NPD uglavnom veoma inteligentni, vrlo funkcionalni, uvek u centru paznje koja im je pogonsko gorivo, cesto neshvatljivo bezobzirni, neverovatna moc ubedjivanja, emocije nula - ne postoje .....

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Denis Jasharevic said:

 

 Ako te zanima procitaj, verovatno ces prepoznati nekoga koga vec znas. Kazu da su u porastu, nekada 1%, danas najverovatnije vec 3%. Somatski se oslanjaju na telo, dok su verbalni NPD uglavnom veoma inteligentni, vrlo funkcionalni, uvek u centru paznje koja im je pogonsko gorivo, cesto neshvatljivo bezobzirni, neverovatna moc ubedjivanja, emocije nula - ne postoje .....

 

ne treba da citam (a citao sam), diretkno znam za tri slucaja. :) Bivsi sef, i dve bivse zene dobrih drugova. Mada varira inteligencija kod sva tri slucaja, jedna ne voli drustvo i ne voli biti u centru paznje u drustvu (kod kuce je bilo verovatno drugacije). Sa bivsim sefom sam u dobrom odnosu jos uvek, a i sa jednim od zena onako OK.

Edited by nonick
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nonick said:

 

ne treba da citam (a citao sam), diretkno znam za tri slucaja. 🙂 Bivsi sef, i dve bivse zene dobrih drugova. Mada varira inteligencija kod sva tri slucaja, jedna ne voli drustvo i ne voli biti u centru paznje u drustvu (kod kuce je bilo verovatno drugacije). Sa bivsim sefom sam u dobrom odnosu jos uvek, a i sa jednim od zena onako OK.

 

E pa dobro, proveo sam 2 godine sa takvom osobom i od tada se pakla ne plasim :classic_biggrin:, imao bih sta da kazem, ali necu da trolujem. Bas kad sam resio da zakazem kod psihijatra :roflmao:, rekoh ajde da vidim sta kaze cika Google ...... BINGO! Skolski primer.

 

Uglavnom, meni je on zicer 1/1.

 

To sto odradjuje sjajan posao za Ameriku je nesto sasvim drugo. Mnogi od njih su najuspesniji ljudi sveta, ali kao ljudi .... i kao komunisti - su horror. :roflmao:

 

 

 

Ali koje je ovo dusevno oboljenje na 00:28 to treba konzilijum psihijatara da utvrdi, jedan je malo, posto je gospodja bolesnija od Trumpa bar 20 puta .......

 

 

Edited by Denis Jasharevic
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Denis Jasharevic said:

 

 

Ali koje je ovo dusevno oboljenje na 00:28 to treba konzilijum psihijatara da utvrdi, jedan je malo, posto je gospodja bolesnija od Trumpa bar 20 puta .......

 

 

To je vec povezano sa godinama, neki ljudi prosto podetinje, tako i ovo njeno cepanje papira 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Angelia said:

To je vec povezano sa godinama, neki ljudi prosto podetinje, tako i ovo njeno cepanje papira 

Dobro je da nije imala cekic. Bog da nas sacuva od ovako tolerantnih matorih politicara. 

Gledam nesto ovaj demokratski pool, to je sve gerijatrija. Prosto ne dopustaju mladima da dodju do izrazaja, a ono mladih sto pustaju, ti su shokirani garbage disposer-om iz kuhinje. Jednom recju ljudi sa sirokom vizijom. :)

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, mrd said:

Dobro je da nije imala cekic. Bog da nas sacuva od ovako tolerantnih matorih politicara. 

Gledam nesto ovaj demokratski pool, to je sve gerijatrija. Prosto ne dopustaju mladima da dodju do izrazaja, a ono mladih sto pustaju, ti su shokirani garbage disposer-om iz kuhinje. Jednom recju ljudi sa sirokom vizijom. 🙂

Pa ja rekoh, samo jos da udele Daniju titulu Mesije. Nemam pojma kako su Demokrate ovako zastranile, mislim imam ideju, od Obame su totalno posizeli.

Utripovali se da su "izabrani". Stvarno sam racunala da je Nency profesionalni politicar - i da ce da povrati stranku na pravi put, ali izgleda da je senilnost nastupila.

 

Ovo je takva suluda situacija. Bukvalno se jedu iznutra.

 

Ne znam dal si video ovo u NYC. Homeland Security stavlja ban na sve putnike iz NY koji su Global Entry zato sto su dali vozacke ilegalcima.

 

Gube glasace i nije im jasno zasto, niko ne slusa glasace koji nece da zive u socijalizmu.

Link to comment
Share on other sites

  • Eddard changed the title to [USA] SJEDINJENE AMERIČKE DRŽAVE - unutrašnja politika i uticaj na svetska kretanja
  • Lobotomija locked this topic
  • Lobotomija unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...