Jump to content

Crna Gora


djole

Recommended Posts

3 hours ago, SamoFlacko said:

Ovo je ta gospodstina koja je dosla na celo Niksica, gradonacelnik velikosrbin, vjecito ugrozen bez ikakvog razloga, mozda jer je lijep pa su ljubomorni, koji slusa himnu svoje drzave na ovaj nacin.
Inace, nastalo tokom obilježavanja 13 godina rada Dnevnog centra za djecu sa smetnjama u razvoju i osoba sa invaliditetom.

967b75a5ebe3dc28cb8d5dc0694c031f.jpg
 

Da li si realan? Nevjerovatno je da ozbiljni ljudi padaju na ove budalastine.😂

Ne smije covjek ni sat da namjesti…

Teska budalastina!

  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Valensija said:

Da li si realan? Nevjerovatno je da ozbiljni ljudi padaju na ove budalastine.😂

Ne smije covjek ni sat da namjesti…

Teska budalastina!

Da je barem 100 stanova pokrao a ne da padne na fotomontažu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da li si realan? Nevjerovatno je da ozbiljni ljudi padaju na ove budalastine.[emoji23]
Ne smije covjek ni sat da namjesti…
Teska budalastina!
Bravo ti ga.
A ovo spinovanje sa stanovima i prebacanje na tu pricu, kao da potiru jedna drugu je tek jedna posebnost.
Nego poci ce i ova govna nizvodno, brze nego prethodna.

Ovo sto se trenutno desava u CG je jedan nivo za sebe, poseban nivo lopovluka i unistavanja drzavnih resursa i drzave.
Ko naravno prati desavanja iz blizine a ne iz medija.
 
Ubi se nameštajući ga.
 
 
Kaze ovo je hajka na nacionalnoj osnovi, laju istu pricu zadnjih 30 godina o ugrozenosti a pljuju bez pardona na sve.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Valensija said:

Da li si realan? Nevjerovatno je da ozbiljni ljudi padaju na ove budalastine.😂

Ne smije covjek ni sat da namjesti…

Teska budalastina!

Ti mu slobodno ponudi svoj sat na namjestanje...

Link to comment
Share on other sites

DPS u raznim alotropskim modifikacijama vozio je i krao nekih 30 ljetah.

U stvari 23 ljeta, jer je sedam ljetah bio pošteni DPS dok ga je vodio pošteni Momir kako tvrdi pošteni predsjednik MIlatović.

Elem, naslijedili su neki sistem iz SFRJ, koliko toliko sređene države, mada su u istoj bili neka Kaluđerica.

I kada su krali & pravili kombinacije pokrivali su se papirima i procedurama. A ako iko od dragih forumaša radi neki odgovran posao zna da je najvažnije sve obaviti po proceduri, a da je rezultat, namjera i sve ostalo potpuno u drugom planu. Jer procedura stoji između bonusa sa jedne i zatvora i otkaza sa druge strane.

U konkretnom slučaju sa stanovima, da mogu da se dijele stanovi uvalili su u odredbe Zakona o održavanju stambenih zgrada, za koji je glasala i opozicija. Za razliku od npr generalnog sektretara Abazdove URA koji je skrenuo kamion cigara sa spaljivanja i preproda ga opet onom od koga je zaplijenjen, što je divan motiv za neki novi film o retardiranim kriminalcima koji će režirati Gaj Riči. U suštini, likovi će vjerovatno biti oslobođeni, a onda će da bude povika na zarobljeno sudstvo što oslobađa umjesto da osuđuje u skladu sa nalozima političara.

Tako da što se tiče prdnjave brata Abazda, samo kmeči jer mu se bliži noga u prkno, a navuka se na vlast, pa pokušava da napravi neki pritisak da ga Spajić ostavi u kombinaciju.

Inače, Spajić je najavio da svi mogu u vladu sem DPS i URA, pa se Abazd preporučuje da ga ipak uzme. 

Tako, ovdje business as ussual. Mrtva trka između lopova i retarda.

Edited by qqruz
Link to comment
Share on other sites

Inače u DF ovog malog debila već nek vrijeme guraju kao neko novo lice, čovjek je ipak i gradonačelnik drugog po veličini grada.

Ali je dobio dobro napušavanje i sa vrha partije zbog idiotluka. U svakom slučaju kad istekne ovaj mandat završio je u Nikšiću, ionako za dvije godine bukvalno ništa nisu uradili osim što su zapošljavali.

 

Najgore od svega koja je pička ispao na kraju, imaj muda pa reci jesam, ovako su se još više isprdali sa njim.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pogledajte šta izjavljuje bolesna njuška i još jedan ugroženi Srbin.

 

"Ovakve vrste postupanja dijela tužilaštva i medija mogu samo da uporedim sa režimima u nacističkoj Njemačkoj i NDH sa tom razlikom što još uvijek nemaju u sistemu predviđenu dozvolu za ubijanje Srba"

Link to comment
Share on other sites

 

5 minutes ago, Beonegro said:

Izgleda da će imati priliku da i na sudu objasni ovu tehniku namiještanja sata 😁

Nadam se da ce pokrenuti i postupak i protiv one sto je sjedila  i pokrivala usi rukama da ne cuje himnu...

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, deez nuts. said:

Krmka deportovati u Beograd, pa nek tamo slusa himnu.

Ne glupirajmo se, krmak nije došao iz Beograda u Nikšić pa da ga se deportuje.

3 minutes ago, Sector said:

CG ima sigurno milijardu većih problema od njega, da mu se toliko pažnje daje.

Nisam budala da mislim da je ovaj lik opasniji po Crnu Goru od kavčana, ili škaljaraca, ili Brana Mićunovića, braće Đukanović i njihovog kriminalnog udruženja, ali, simbolički, ovo je čin agresije na državu Crnu Goru, dakle nema baš mnogo težih djela u krivičnom zakoniku, pa shodno tome i treba da se priča šta je napravio.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Beonegro said:

Izgleda da će imati priliku da i na sudu objasni ovu tehniku namiještanja sata 😁

Prilicno zabavno…Vazno da je fokus prebacen. Sta ces, ima nekih koji ce i beton da popasu ako je u zeleno ofarban.😂 

Dako i ozbiljne stvari dodju na red. Skaj prepiska izlazi u feljtonima... Nesto su mi slijepi i nagluvi kada je to u pitanju.  
 

https://www.vijesti.me/vijesti/crna-hronika/664097/kako-su-lazovic-i-milovic-nudili-saricu-svakojaku-pomoc-borci-protiv-kriminala-na-usluzi-optuzenom-pljevljaku

 

Link to comment
Share on other sites

Prilicno zabavno…Vazno da je fokus prebacen. Sta ces, ima nekih koji ce i beton da popasu ako je u zeleno ofarban.[emoji23] 
Dako i ozbiljne stvari dodju na red. Skaj prepiska izlazi u feljtonima... Nesto su mi slijepi i nagluvi kada je to u pitanju.  
 
https://www.vijesti.me/vijesti/crna-hronika/664097/kako-su-lazovic-i-milovic-nudili-saricu-svakojaku-pomoc-borci-protiv-kriminala-na-usluzi-optuzenom-pljevljaku
 
Jbg, da si malo pametniji, skapirao bi da je fokus prebacio ovaj tvoj debil jer je nezrela budala na ozbiljnoj funkciji.
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, SamoFlacko said:
4 hours ago, Valensija said:
Prilicno zabavno…Vazno da je fokus prebacen. Sta ces, ima nekih koji ce i beton da popasu ako je u zeleno ofarban.emoji23.png 
Dako i ozbiljne stvari dodju na red. Skaj prepiska izlazi u feljtonima... Nesto su mi slijepi i nagluvi kada je to u pitanju.  
 
https://www.vijesti.me/vijesti/crna-hronika/664097/kako-su-lazovic-i-milovic-nudili-saricu-svakojaku-pomoc-borci-protiv-kriminala-na-usluzi-optuzenom-pljevljaku
 

Jbg, da si malo pametniji, skapirao bi da je fokus prebacio ovaj tvoj debil jer je nezrela budala na ozbiljnoj funkciji.

Uf… bezobrazluk bez pokrica je grdna rabota.

Ipak cu te ispostovati iako nisi zasluzio.

Niti je ovaj moj, niti sam njegov glasac.

Sto se tice skaj-a, promptne reakcije bez. Gluv do gluvog, slijep do slijepog…

No dobro, sacekacemo da ambasade sastave Vladu…

Edited by Valensija
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SamoFlacko said:
1 hour ago, Valensija said:
Prilicno zabavno…Vazno da je fokus prebacen. Sta ces, ima nekih koji ce i beton da popasu ako je u zeleno ofarban.emoji23.png 
Dako i ozbiljne stvari dodju na red. Skaj prepiska izlazi u feljtonima... Nesto su mi slijepi i nagluvi kada je to u pitanju.  
 
https://www.vijesti.me/vijesti/crna-hronika/664097/kako-su-lazovic-i-milovic-nudili-saricu-svakojaku-pomoc-borci-protiv-kriminala-na-usluzi-optuzenom-pljevljaku
 

Jbg, da si malo pametniji, skapirao bi da je fokus prebacio ovaj tvoj debil jer je nezrela budala na ozbiljnoj funkciji.


Uhapsilo mu kolegu uBudvu, morao je. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...