Jump to content

Crna Gora


djole

Recommended Posts

I dalje vjerujem da Milatovic zasluzuje sansu, ali mi entuzijazam jenjava  kada vidim ko ga podrzava... Od kada mu je Seselj dao podrsku, stvari su za mene potpuno jasne. Sa Rakovicem i Mandicem eto trojke... Znate vec kakve.

Edited by ters
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Valensija said:

Rada Trajkovic i Zoran Zivkovic je preduhitrili.

Oni su nebitni i niko ne stoji iza njih.

10 minutes ago, ters said:

I dalje vjerujem da Milatovic zasluzuje sansu, ali mi entuzijazam jenjava  kada vidim ko ga podrzava... Od kada mu je Seselj dao podrsku, stvari su za mene potpuno jasne. Sa Rakovicem i Mandicem eto trojke... Znate vec kakve.

Ne sekiraj se, pošto se na ovim prostorima uvek glasalo "protiv" a ne "za" tako je i sada.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, ters said:

I dalje vjerujem da Milatovic zasluzuje sansu, ali mi entuzijazam jenjava  kada vidim ko ga podrzava... Od kada mu je Seselj dao podrsku, stvari su za mene potpuno jasne. Sa Rakovicem i Mandicem eto trojke... Znate vec kakve.

Da, Milatovic je stari Seseljev drug.😂

Ocigledno da ti stvari nimalo nisu jasne.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Beba hoće da ogadi Milatovića, pa pozove Šešelja koji bi za lovu rekao da podržava i Sekulu Drljevića :classic_laugh: 

 

Sad kada je Milo rekao da oni koji glasaju za Milatovića glasaju da Crna Gora bude pokrajina Srbije, valja angažovati svaku političku nakazu da podupre tu agendu, sa rasponom od napada na Jakova do šatro podrške koja stiže od najgorih.

 

Ali ako ostanu zajedno glasovi koalicije koja je oborila DPS na parlamentarnim izborima, a koji zbirno imaju sada i bolji rezultat nego tada, sve te utvare iz Bebinog ormara mogu da se okrenu naopačke...

 

Džaba.

Edited by Nek grmi jako
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Valensija said:

Da, Milatovic je stari Seseljev drug.😂

Ocigledno da ti stvari nimalo nisu jasne.

Ne mislim da je stari Seseljev drug, nego da ga Seselj vidi kao nekoga ko mu nece smetati. A Seselju treba smetati. Uvijek I svuda

Edited by ters
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Perkos2 said:

Ko god podržava Mila neprijatelj je građanima Crne Gore i to radi iz nekog svog ličnog interesa.

 

Pa svi uvijek rade sve iz licnog interesa, a mislim generalizacija da je 35% gradjana Crne Gore neprijatelj samim sebi je cudna. 

Licno mislim da Crnoj gori treba drasticna promjena, i zelim da Milatovic bude najbolji moguci predsjednik Crne Gore.

Ali sam tako zelio da  Krivokapic - Dritan - Becic budu promjena pa ne bi tako...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, ters said:

 

Pa svi uvijek rade sve iz licnog interesa, a mislim generalizacija da je 35% gradjana Crne Gore neprijatelj samim sebi je cudna. 

Licno mislim da Crnoj gori treba drasticna promjena, i zelim da Milatovic bude najbolji moguci predsjednik Crne Gore.

Ali sam tako zelio da  Krivokapic - Dritan - Becic budu promjena pa ne bi tako...

Moj komentar se odnosio na dušebrižnike van CG

Link to comment
Share on other sites

ја не могу да вјерујем да постоје људи који вјерују да је подршка Шешеља Милатовићу искрена?! Приде се и Раковић, квалитетна сплачина и фукара огласио.

 

Па ниједна друга прича осим да је Милатовић продужена рука Гарашанинове идеологије не може хомогенизовати бирачко тијело ДПС-а. С тим што све слабије људи пале на ту причу, па лише Коштуницама који не знају шта је посреди, ова прича звучи све, сем не случајна.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Manjinskim narodima u CG bi valjda trebalo biti glavno da Mandic il neko njegovih svjetonazora nema sansu postati predsjednik. Izbor izmedju Milatovica i Mila je jednostavan. Ako se pak Milatovic pokaze kao usminkani Mandic, imat ce priliku da zajedno sa ostalim gradjanima CG koji ne zele biti podguzna muha Beograda i njega vrlo brzo sklone. 

  • Like 7
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...